Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

No napisałam Wam jak widzę sporo zatem czas mi się oddalić i coś zrobić w domku pożytecznego.;) Za oknem wyjrzało słoneczko od razu przyjemniej i człowiek bardziej robotny:p.No i Buffy woła mnie na spacerek zatem,może się jeszcze uda zajrzeć potem?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Betulka, tak mała (na szczęście to mała) pojedzie do A., ale dopiero za 3 tygodnie, bo przyszłą pani jedzie w sobotę do sanatorium. ale już się dogadałyśmy, koleżanka małą przetrzyma. Ploteczko tak mi przykro, że znów cierpisz:o może nadwyrężyłaś sobie łapkę?bo przecież ciągle coś robisz i nie oszczędzasz się. napisz co powie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy dobra dziewczyna z Ciebie:) mnie pewnie nie chciałoby się szukać przepisów na coś czego nie znam;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a'propos rannego wstawania - już nie wstaje się tak raźnie jak w pełni lata, przed 6 szarówka na dworze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc czytelniczki kochane👄 A zrobiło się nam w czytelni mocno,,wyjazdowo,,.Teekla pojechała w podróż sentymentalną do źródeł swojego M.Betulka szykuje się nam nad morze.Terix po górach hasa.Ploteczka wypisała L4. Jakoś pustawo w czytelni nam się zrobiło.Ale ja nie marudzę bo wiem że po czasie ciszy i spokoju między naszymi pułkami z książkami,w naszej czytelni na powrót zapanuje gwar,****** cztery kąty wypełnią się tłumem czytelniczek. Długaśne hi,hi zdania kreślę. No nic dobranoc i kolorowych snów Orsejka to pewnie zajęta szukaniem złotego pociągu,razem z Wanilką penetrują tunele:p No nic zmykam bo Wam pewnie spać nie daję?.Bastylce i Betulce na pewno nie one dopiero że tak powiem ożywają jak na sowy przystało;). Ale i tak już milkną moje usta i szepczę cichutko na odchodnym,,dobranoc,dobranoc przyjaciółki kochane....,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goście poszli, M już śpi :-p. Zulka :-), już widziałam fotkę Malutkiej u Pani A. - super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już pójdę w piernaty, jutro mam dużo do załatwiania ale zaglądnę do czytelni :-). Dobrej nocki👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor Melduje sie pozno. Dzisiaj mialam zaganiany dzien. A wieczorem przepadlam przed telewizorem. Dyskusje polityczne na temat emigrantow czy uciekinierow jak kto woli:O Temat bardzo polaryzuje cale spoleczenstwo. Jutro sie zamelduje oczywiscie na dluzej. Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie kochane :) U mnie w nocy lało okrutnie ale to dobrze bo dawno tak ładnie nie polało . Beatulko..szczęśliwej podróży ,miłego wypoczynku życzę miłego weekendu wszystkim życzę ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziękuję Orsejko, mam nadzieję że droga daleka minie nam spokojnie :-). To dopiero jutro, dzisiaj przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jednak reke mam w gipsie,takze troszke mnie nie bedzie trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie👄 Betulka No trafiłaś w samo sedno,jestem już nawet przekonana na 99%. Tylko że im więcej czytam tym bardziej jestem przerażona samą operacją.No ale na ogół nie taki straszny diabeł jak go malują.Przed naszą hi,hi czytelnianą ,,operką,,także się bałam jak sto diabłów a okazało się całkiem znośnie. Ploteczko Czyżbyś złamała łapkę?.Tak wiem teraz nie tylko na złamania dają gips tylko że no właśnie nie zawsze gips to dobre rozwiązanie.No ale mam nadzieję że w Twoim przypadku tak właśnie jest.Ploteczko przytulam mocno i życzę szybkiego powrotu do zdrowia👄 Orsejko Ja już myślałam że jesteś na tropie złotego pociągu.;) Bastylko No właśnie temat emigrantów to teraz bardzo drażliwa sprawa.Jak chodzi o mnie bardzo mi żal tych maleńkich dzieci a z drugiej strony czuję strach.Sama nie wiem co dalej będzie z naszym światem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak chodzi o pogodę to u mnie nie pada ale jest pochmurno.Ja zmarzłam w domku jakbym siedziała co najmniej na mrozie no i chyba rozpalę w centralnym.Co ja będę się bawiła w eskimosa?,może jeszcze na foki pójdę polować?. Przynajmniej bym się rozgrzała.;) Udanego weekendu buziole dla wszystkich uroczych czytelniczek👄👄 A czy Terix nie powinna już być w domku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) A u mnie fajna pogoda. Tak jak lubie. Na lekki "cweterek":) Niedawno wrocilam z miasta. I o dziwo, bylo bardzo przyjemnie. Jak za dawnych czasow. Zadnych zebrakow co 5 metrow. Nie bylo tez piosenkarek z poludnia Europy, ktore raczej zawodzily zamiast spiewac i co ciekawe w zadnym jezyku tylko w swoim wymyslonym nadrzeczu. Wiecie kogo mam na mysli. Ostatnim razem bylo tragicznie. Wypilam kawe, weszlam do kosciolka zeby pomodlic sie w intencji malzykowej piety. Byl akurat rozaniec. Lecial.... z tasmy z glosnikow. Pierwszy raz cos takiego spotkalam. Dziwne praktyki:O Nie moglam sie skupic na modlitwie. Odnosnie piety postanowilam ze idziemy do specjalnej poradni gdzie opatruja tylko rany. Troche dlugo trwa to gojenie:( Malzyk nie chcial, ale lojalnosc wobec pielegniarki ktora zajmowala sie tym dotychczas w tej sytuacji to najglupsza rzecz. Pielegniarka zreszta jest Bogu ducha winna, przeciwnie sympatyczna i stara sie mocno, ale moze specjalisci maja wiecej doswiadczenia. Zreszta teraz ma 2 tygodnie urlopu wiec dobry pretekst do zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka strasznie zazdroszcze Tobie urlopiku. A chyba najbardziej podrozy duzym wygodnym autkiem. Bardzo lubilam wczesniej tak podrozowac. Malzyk za kierownica, ja siedzie sobie wygodnie obok o nic sie nie martwie, leci muzyka. Koniecznie country:) Spiewalam na cale gardlo Blu bayou, choc glosu nie mam za grosz. Malzyk przerabial repertuar Elvisa. Bylo bardzo wesolo. To se ne wrati:( Szkoda. Ale fajne wspomnienia mamy . Betulka zycze szczesliwej podrozy i udanego wypoczynku. Wracaj zrelaksowana. Pogoda zapowiada sie niezla. A juz jutro chyba wraca Terix?A w niedziele Tekla. Swoja droga urlopy mijaja tak szybkooooo i znowu trzeba czekac pol roku na te pare dni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko, mnie czesto boli nadgarstek. Mam przeciazone lapki. 30 lat temu jeszcze w pracy w Polsce czesto podnosilam mega ciezkie plansze. Mam taka opaske. Zakladam, na 2-3 dni unier******** lapke bez zadnych masci, staram sie ograniczyc prace do minimum i przewaznie przechodzi. U Ciebie nie pomoglo :( No ale dochtory wiedza lepiej. Troche sie nie oszczedzalas ostatnimi czasy Plotko. Szalalas z zaprawami, zakrecaniem sloikow:O Niby rozumie, chcialo by sie cos zrobic na zime...tak jak wczesniej. Tylko ze teraz cierpisz:( Trzymaj sie kochana Plotko, mocno przytulam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krotki dzien sie robi:( Osma godzina, a juz ciemno. Ja musze jeszcze troszke popracowac. Rano "zdarlam" posciel, choc malzyk twierdzil ze jeszcze nie jest brudna, a teraz nie chce mi sie przebierac:O No ale mus, to mus😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham sobotnio Ploteczko napisz proszę coś więcej i trzymam kciuki żeby szybko się goiło. Betulka szerokiej drogi i wypoczywaj:) Orsejko a u mnie dziś od rana lało jak z cebra, teraz już ładnie słonko świeci, przynajmniej mogłam pranie zrobić, jest nadzieja, że do wieczora wyschnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️a ja dopiero odpalam kompa:( Niby nic wielkiego nie zrobilam :O Tak jakos zleciala mi cala sobota:O Niewazne. Tloku u nas w czytelni tez dzisiaj tez nie bylo:O Betulka dobrze ze dotarlas. Teraz najpiekniejsza czesc urlopu przed Toba:) Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry niedziela w pełni, póki co trochę zamglona, ale jeszcze ma czas na poprawę;) Betulka super, że zajrzałaś:) powiedz czy jesteś tam gdzie ostatnio czy na nowej kwaterze? Bastylko kiedy w Twoim rejonie zaczyna się szkoła? nie miałam okazji spotkać się w te wakacje z dziewczynkami i nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie👄 No i u mnie pochmurno a zapowiadali mi słoneczko.Czuję się oszukana Jestem senna i nic mi się nie chce. Betulka Fajnie że bezpiecznie dotarłaś na miejsce❤️. Wypoczywaj zasłużyłaś na relaks,wypoczynek i zero trosk.Przytulam mocno👄 Zulka Jak tam w Twoich lasach,grzyby się pokazują?. Ja się zastanawiam czy nie zakupić ubiegłorocznych grzybów bo u nas chyba szanse marne że będą tegoroczne:(. Bastylko No jak u Ciebie fajna aura to poproszę ciut do mnie.Bez słoneczka czuję się nieciekawie.Wcale nie ma zapału do pracy ani do niczego.Tylko apetyt mi dopisuje,ZAWSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×