Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

późnowieczorowe Bastylko całuję Cię imieninowo 👄👄👄 cieszę się, że lektura trafiona, ja też czytałam z zapartym tchem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo odkąd są fajne majonezy (dobrze myślę, że kiedyś były bezsmakowe? albo ich nie było i wtedy robiło się samemu) kupuję. ostatnio wyłącznie winiary dekoracyjny, kiedyś babuni hellmansa. jakoś kielecki mi nie podpasował:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix ale się porobiło a tym szkłem:o coś więcej dostawiłaś, czy zwykłe zmęczenie materiału i stąd to bum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko przypomniałaś mi o firankach, że trzeba je przed świętami wyprać:o ale mi się nie chce:o ostatnio coś mnie żołądek pobolewa i kompletnie na nic nie mam ochoty:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy co planujesz w przybudówce, bo nie pamiętam czy mówiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko czy ta koronka oznacza przy okazji zeszlifowanie dwóch zębów obok czy można założyć tylko na ten ułamany ząb? a może warto zasięgnąć opinii innego stomat, bo tak jak pisze Bastylka lepszy sztyfcik - mniejsze szkody:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka widziałam Twojego pomocnika, fajnie Wam razem wśród tych papierków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Czytelnia odpoczywa :P:D no i dobrze, bo zaczyna się magiczny czas... od rana wymywam z kątków i kąteczków ;) Najgorsze dla mnie jest odkurzanie półek z książkami. nie robiłabym tego ale 3 miesięczny okres "puszczony na żywioł" spowodował wszechobecny kurz i wielką potrzebę zmiany... Dzisiaj zmieniałam na moich regałach moje ukochane książki stoją uporządkowane w przeciwnym kierunku niż do tej pory :D:D:D Pare szpejów wywaliłam :P Bastylko - wczoraj raczyłam się Twoim winkiem ale nie mogłam zrobić wpisu ;) buziak 👄 :classic_cool: Małżowina moja kupił golonke i kapustke kiszoną w zieleniaku na dole. Gotuję goloneczkę w kapuscie :D:D:D Wiem! wiem! niezdrowa wieprzowinka :P ale raz na kwartał z cooli święta górników mozna... Pozdrawiam Was łykendowo! 🌻 🌻 🌻 i na goloneczkę w kapustce zapraszam - jesli nie macie przeciwskazań :D Odebralam wczoraj wyniki mammografii - moje cycuszki są w porządku ;) 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla ja też porządkuję po trochu, do południa robiłam zakupy, później piekłam ciasto czekoladowe. Jeszcze gorące, to podam później:D teraz zrobiłam przerwę i kawę (_)> (_)> (_)> (_)> Na obiad miałam "twoje " leniwe z mąką orkiszową, polane jogurtem z cynamonem, pycha:D Zulka półka pękła chyba ze zmęczenia, bo swoje lata już miała. Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu powiedz jak sobie dobrałaś proporcje do klusek - też chętnie zmienie mąke na zdrowszą Czekam na ciasto czekoladowe :) :classic_cool:❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh! :D obsłużyłam się sama :D buszowałam w Twoim garze :D mmmmm... pychotka :classic_cool: Dzięki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w leniwą sobotę Teklo książki w odwrotną stronę, a jaka radość, prawda? zostało coś z tej golonki w kapuście? pewnie taka pyszna, że jakieś resztki kapusty na dnie garnka, ale dla mnie może być chętnie skubnęłabym kapustę, bo taką lubię:) Terix jak ciacho nie za mocno czekoladowe to ja chętnie skubnę Twego ciacha:) a sama dziś robię drożdżówkę, chciałam rogaliki, ale mój m się przejadł, bo ostatnio dwa razy z rzędu były rogaliki i dziś się krzywił, więc będzie drożdżowe z kruszonką, właśnie się puszy już w foremce, zobaczymy co z tego wyjdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym dziś była piękna pogoda - dycha na plusie i słoneczko, tak mogłoby już zostać do marca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś u Mańki, w końcu po prawie dwóch tygodniach zaczęła wychodzić ze "swojego" pokoju trochę dalej niż do kuchni. zwiedza pomalutku pokoje, lubi pić wodę prosto z kranu. jak je i na dzień dobry jest przytulaśna bardzo, mrauczy, turla się i łasi, można ją głaskać do woli, jak już ma dość ogon idzie w ****** lepiej jej nie ruszać:P no prawdziwa Mańka;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam tylko, że ogon idzie w r 🌻 u 🌻 c 🌻h 🌻 i mnie wygwiazdkowało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie jakie w tym roku będziecie miały choinki? tak jak zawsze czy coś nowego wymyślicie? Teklo Ty lubisz eksperymentować jakieś 2 tyg. temu w castoramie widziałam już choinki w doniczkach:o powiedzcie, czy nie powariowali? przecież u nas nie Ameryka, żeby już choinki w domu stawiać:o ładne są, ale co z tego - teraz się nastoją w zimnym to jest ok, a jak się je w końcu wstawi do ciepłegoto po kilku dniach uschną:o nawet te resztki korzeni, których im nie obciachali nic nie pomogą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla na jedną kostkę chudego twarogu biorę dwa jajka, dwie miarki mąki i szczyptę soli. Smakują wybornie polane jogurtem z odrobiną cukru i posypane cynamonem. Wyglądają też ładnie:D Miarka taka jak w komplecie z pojemnikiem na mąkę. Dwie miarki około 3/4 szklanki. Zulka pierwszy raz piekłam wg tego przepisu, to nie wiem jakie wyszło, teraz zastyga polewa w lodówce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sztuczną choinkę. W tym roku jest nowa i mniejsza (1,5 poprzednia 2m)Starą oddaję z opakowaniem bombek i sznurem światełek. Będę też miała bardzo maleńki cyprysik (żywy) kupiony w biedronce:D U mnie w domu nie było zwyczaju wieszania wieńce i stawiania świeczek adwentowych, i ja tego nie robię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - serwuję goloneczke w kapuście (_@@@@@@_)? niczym nie pogęszczana, mieciutka i pachnąca ;) ZAPRASZAM Terixiu a miarka Twoja to ile? Na taką kostke twarogu wystarczą dwie duże łyzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - przedwczoraj poszlam do OBI - wokół tego hipermarketu były kiedyś pięknie zadbane krzewy i drzewka. Mieszkała tam latem koteczka z małymi. Czuły sie w miare bezpiecznie. A trzy dni temu wycięli wszystkie drzewka i krzewy! 😭 Maluch koci, śliczny, wykarmiony siedział pod parkanem i na oczach wszystkich zastanawiał się co robić.... rozmawiałam z przechodzącą kobietą powiedziała że dzwoniła do adopcji kotków może sie uda :O Wczoraj przechodziłam - kotusia nie było, serce mi pęka ale mam nadzieję że jakiś dobry człowiek przygarnął malucha. Matka sobie poradzi, nie widać jej. ehhh życie :O... doopiate Ciesze sie. że Mania ma dobry spokojny Dom ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla myślę że trzy łyżki to dwie miarki. Do jednej miarki wchodzi kopiasta łyżka mąki. Wrzucę na mom do gara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK Terixiu - bo ja miarek nie mam, używam wagi albo na łyżki :D Będe zaglądać do gara ;) Ide do kuchni - namoczyłam rano grzyby - będe robić uszka ;):D Napisałam że widziałam miarke i wszystko teraz jasne Terixiu - dzięki Tyle że nowa stronka sie szykuje i nie widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×