Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

W czasie wieczornej drzemki mialam sen-koszmarek. Snilo mi sie ze kto mnie sciga.... Ale dlaczego i za co? Nie wiem? I ze w aptece kupowalam mase lekarstw na serce:( Lepiej nie pamietac takich snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylio, nie przejmuj się snami...ja prawie zawsze pamiętam sny i prawie codziennie śni mi się szpital! albo podróż, tzn. muszę gonić na dworzec albo się spóźniłam ja a czasem pociąg wcale nie przyjeżdża :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przykladam az takiej wielkiej wagi do snow. Ale obudzilam sie troszke wystraszona. Pewnie dlatego ze jestem podziebiona i w niespecjalnie dobrej formie snia mi sie koszmarki. Za to tarot wrozba powazniejsza daje wiecej do myslenia. Ciagle wyskakuje Papiezyca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! wróżyłam z 3 kart. Teraz losowałam jedną i wyszedł mi cesarz. a o czym mówi papieżyca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze.... juz zapomnialam:P Za to nakapalam troche wosku ze swiecy do salaterki. I wyszlo nie wiadomo co? Ni to kaczka ni to dinosaur:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...z kaczka to nawet by sie zgadzalo. Kupilam dwa kacze udka na jutrzejszy obiad. Chcialam zeby bylo troche uroczyscie.... pierwsza niedziela Adwentu. I teraz mam klopot. Nie jestem w najlepszej formie i nie chce mi sie robic tych udek:O Ale pewnie zrobie jak taki wyrok zapadl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kończę, nigdy nie przejmowałam się wrózbami. Z kart to tylko układałam pasjansa, grałam w brydża i czasem w pokera :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....ale raczej bzdurna. Najlepiej jest wierzyc ze mam Aniola i ze caly czas mnie pilnuje i bardzo mi pomaga w kazdej chwili. Bez wrozby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżby anielskie sprawdziłam...te moje anioły mnie znają ;-) Wiesz, że jestem anielska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio robiłam tzw. rachunek sumienia dotyczący mnie, zdrowia, dbania o siebie itp. I te wróżby anielskie powiedziały prawie to samo do czego sama doszłam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a mnie wrozby powinny zmoblizowac do takiego rachunku. Ostatnio wykrecam sie piskorz od takich tematow i przemyslen. Nowy Rok dobry czas na takie przemyslenia, choc kazdy czas jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka, zbilza sie polnoc. Ja uciekam juz z balu jak Kopciuszek:) Zycze Tobie dobrej nocki. Fajnie ze jestes nocny marku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko :-) fajna rozrywka a my i tak mądre babeczki jesteśmy...czasem wolniej myślimy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️O kurcze! znowu jestem pierwsza dzisiaj:( Zadnego wpisu:( No dobra.... ide sobie i ja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się niedzielnie zapomniałam, że wczoraj był wieczór wróżb:o dziś kliknęłam i okazało się, ze mam nieaktualne wtyczki, więc znów nici z wróżenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jestem druga ;) Pierwsza niedziela adwentu minęła mi na całkowitym relaxie. Mimo, że musiałam wstać o szóstej rano...to odpoczęłam później. Poza marketowymi zakupami, które zrobiłam z racji wyjazdu do miasta....to prawie nic więcej przez cały dzień nie zrobiłam ;) Buziaki dla Was 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×