Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

no to teraz sobie pójdę apelując do Dorix . Dorix wracaj na łono czytelni!!! ciągle i wciąż nie wierzę, że mogłaś nas tak porzucić:o czuję się zawiedziona bardzo, na granicy wręcz rozczarowania:( ponad siedem lat razem, a tak mało się znamy:( jesteś wrażliwą osobą, nie wierzę, że rozstanie z nami spłynęło po Tobie jak woda po gęsi - wyjdzie na to, że jestem zadufana, co?;) więc daj i sobie i nam szansę na nowe rozdanie i wracaj. wciąż na Ciebie czekam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na chwilke Zulko dziękuje za kawusie i pyszne śniadanko - kiszone ogórki chyba sama robiłaś bo wyjątkowo smakowite ❤️ ❤️ ❤️ :D Wpadłam na chwilke Dziewczynki bo mam radosną nowinę. Mieliśmy Młodych na kawie i radosna nowina jest taka że nam sie rodzinka powiększy! :D:D:D Jest 3 miesiąc i latem rozwiązanie będzie. A ja być może prawdziwą babcią zostane jak będzie dziewczynka :D:D:D Synowa czuje się dobrze a o innych sprawach np domu wypowiem sie na @ jak przyjdzie czas ;) Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ To wspaniala wiadomosc Teklo:) Ciesze sie razem z Toba:) i gratuluje :) Ja walcze z choinka. Zalozylam swiatelka i dalej mi sie nie chce . Pewnie dlatego ze mam za pelny brzuch. Wypilam kawe i zjadlam ciacho. Coraz trudniej... a jeszcze pare lat temu mialam tyle frajdy z choineczka:O Co do bigosu to sie nie wypowiadam. Gotuje rzadko, raczej to moze jest kapusta z miesem bez sliwek. Ale za to koniecznie z przecierem pomidorowym i duzo przypraw do tego dodaje, bo ogolnie lubie przyprawy. O pierozkach ze slodkiej kapusty pierwszy raz slysze Betulka:) Nigdy takich nie jadlam. Wczoraj robiac porzadki wyrzucilam niezaplacone rachunki. Teraz mam dodatkowa prace. Musze telefonowac i prosic io wyslanie ponownych. Albo poczekac na upomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barszcz czerwony z buraka kiszonego firmy Fructus rodem z Wasacza Dolnego czeka na Wigile w butelce. Mam tez oczywiscie barszczyk Winiary:) Troszke przerobic i tez ujdzie. Ja jestem mistrzynia w przerabianiu gotowych rzeczy na tak zwane domowe jedzenie:) Choc moze ugotuje zupe grzybowa i do tego dodam uszka. Jedzenie barszczu wymaga tyle koncentracji ze czlowiek nie koncentruje sie na smaku:O W tym roku sa dlugie swiata. Raz trzeba bedzie wyskoczyc i cos zjesc w knajpce. Nie wiem tylko w ktory dzien to zrobimy? No nic ruszam dalej z choineczka😠😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slysze jak w telewizji dzieci opowiadaja o tym jakie prezenty chcialy by dostac pod choinke. Numer 1 dla dziewczynek -korona, nie zabawka tylko taka jaka nosza prawdziwe ksiezniczki. Numer 1 dla chlopcow - maly traktorek, ale taki prawdziwy, nie zabawka. Uniwersalny prezent marzenie-dla dziewczynek i chlopcow to czarodziejska rozka:) Moze jak ktos jeszcze szuka prezentu to troszke pomoglam:) Dziewczyny zmykam do choineczki. Buziam Was mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny . Oczywiście, że w Czytelni bywam codziennie ( w miarę możliwości) i podczytuję co u Was. Przede wszystkim współczuję Bastylce i trzymam za łapkę w tym trudnym czasie. Śmierć jest okropna i nigdy nie w porę! Kiedy jeszcze odchodzi osoba młoda wiekiem to tym bardziej takie wydarzenie przygnębia i przyciska duszę do muru. Z jednej strony mojemu bratu skończyło się powylewowe cierpienie. Ale z drugiej strony tak ciężko pogodzić się z losem, że już go nie ma wśród nas. Wychowywaliśmy się w piątkę, została nas już czwórka... Co do nas...nie lubię politykowania w czytelni. Jestem tutaj samotna ze swoimi politycznymi poglądami i czasami czuję się jak czarna owca albo półgłówek. Ale spoko. Szanuję Was wszystkie i wiem, że spotykamy się w Czytelni bo jesteśmy sobie nawzajem potrzebne i kochane. Zbliżają się święta...najpiękniejsze, najbardziej ciepłe i rodzinne. Róbmy swoje ...a z pewnością będą wyjątkowe . No i żeby dalej nie smęcić...... od czwartku byłam w Częstochowie. Wróciłam i jestem pozytywnie nastawiona do rzeczywistości. Zostawiam dla każdej całusa. Po prostu 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach....Teklo...moje szczere gratulacje...tak bardzo się cieszę, że powiększy się grono czytelnianych wnucząt! Trzymam kciuki, zeby to była dziewczynka 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem👄 Dziewczynki robiliśmy dzisiaj z M wielkie wędzenie.Cała pachnę jak wędzona kiełbaska.;) Przyniosłam Wam swojskiej kiełbasy z wołowiną bardzo chuda,córka nie toleruje tłuszczu.Jest i baleron,polędwica,szynka,boczek i pierwszy raz robiłam szynkową.Jeszcze nie wiem co mi z tej szynkowej wyszło,bo nie kroiłam musi dobrze zastygnąć.Ufam że da się zjeść:p Teeklo To cudowna wiadomość przed świętami:D.Wszystkie będziemy trzymały kciuki by Jan doczekał się siostrzyczki❤️ Dorix Zaglądałam codziennie mimo natłoku zajęć by sprawdzić czy wygoniłaś muchy z nosa.;).Bardzo się cieszę ze jesteś👄 Cieszę się z powodu Wszystkich Czytelniczek👄 Teraz zmykam,jestem zmęczona i objedzona.Przytulaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek i zapraszam na kawe (__)? (__)? (__)? (__)? będzie tak słonecznie jak wczoraj - śniegu nie ma ale przynajmniej słońca jest pod dostatkiem. Pachnie wędzonką od strony Daisy ❤️ i robi się świątecznie. Dorix - dobrze, że wróciłaś ❤️ Bastylko ❤️ a nie pogrzebałaś w kubełku ze śmieciami? może jeszcze tam siedzą rachunki :O Ale pewnie kubełek powędrował do śmietnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja śmigam do dentysty - mam nadzieje, że to będzie tylko nowa plombka :O Jeżdże aż do K-c Panewnik, ale warto Miłego dnia wszystkim życzę 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w przedświąteczny poniedziałek. Teklo, dzięks za międzynarodowe śniadanko. Możemy popróbować po angielsku bo my światowe dziewczyny ;) :D Mam dziś wielkiego lenia...nie chce mi się biurować, oj nie chce! Ale trzeba podwijać rękawy bo koniec roku i lepiej nie mieć wyrzutów sumienia, ze coś tam "wisi" w dokumentach nie zrobione :O. Czytelnio, fajnego dnia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamula
Ale pierdu pierdu w tym temacie a miało być o książkach :( Czytam teraz Drogę Tadeusza Mazowieckiego biografia tego znaczącego polityka i wielkiego człowieka, który walczył o wartości oraz demokrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja cieplutko w ten poniedziałkowy słoneczny dzień👄 Teeklo,Dorix witajcie👄👄 Teeklo takie śniadanko to przysmak mojej córki,zatem dziekuję i w jej imieniu👄 Dorix Wspieram w pracach biurowych.Mogę wycierać gumką co pomyliłaś hi,hi w rachunkach,sprawozdaniach itp.;). Albo przepisywać z brudnego na czyste,jednym słowem służę pomocą;) Przyszłam rano bo później jak już się zawezmę hi,hi za robotę to pewnie nie będzie jak uruchomić komputera.Bardzo udanego dnia,przyjemnej pracy i wesołych wrażeń na każdym kroku.Buziaczki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje, że ząb mój zaplombowany, 10 minut siedzenia na fotelu a 3 dni stresu ;) Ogólnie stan mojego uzębienia jest dobry :P - w marcu na piaskowanie i przegląd. A teraz pieke piernik, prawdziwy piernik-ciasto, który pachnie zabójczo. Będzie przekładany 3-krotnie masą i polewany czekoladowym ganaszem :D Mam ochote na makowiec na kruchym cieście i pewnie zrobie zamiast makówek. Jutro Zulko - kapucha! :D:D:D dzisiaj namocze grzyby A teraz ściskam i cmokam i życzę pięknego pachnącego wieczoru ❤️ 👄 Terixiu - groże palcem Ci - wiem że dużo roboty masz ale na kawe to już mogłabyś przyjść ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrywieczorek Caly dzien krzatalam sie przedswiatecznie:OJak co roku dopadadlo i mnie szalenstwo:O Zakupy bez konca... I do lekarza recepty odebrac. Marne postepy ze sprzataniem mieszkania. Tylko bardzo dokladnie odkurzone no ale jeszcze sie nabrudzi. Za to stoi juz choinka:) I po co to tyle zachodu mysle sobie? Znowu trzeba bedzie dwa tygodnie to wszystko wyjadac:O Jutro biore sobie wolne. Ide do miasta na swiateczny kiermasz. A teraz zjem sobie jajeczko ze sniadania i do lozka. Groch zostawie, bo to niebezpiecznie jesc tak na noc:P Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumie po co meczysz sie i tyle rzeczy wypiekasz Teklo? Zrozumialam ze wyjezdzasz na swiata:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia gość
Dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zapraszam na kawusię. U mnie dzisiaj pada.Zaraz musze po ostatnie zakupy pojechac do sklepu.Jutro tylko pieczywo i koniec.Tak mysle ,ze i tak wszystko nie pójdzie na swieta. pieczeniem zajme sie jutro. Teklo fajnie ze rodiznka sie powiekszy. milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł! czesc] ależ mi sie spało dzisiaj :D Dziękuje Plotko za kawusie ❤️ U mnie wieje i jest ciepło Zakupy mam porobione - powodzenia Plotko 🖐️ Na śniadanie rybki na kanapkach http://1.bp.blogspot.com/-O-ajedOicAk/UTbmF0odc2I/AAAAAAAAArE/JBHjXMVabxE/s1600/kanapka+pstr%C4%85g+%C5%9Bniadanie.jpg na ciepło http://blog.ortopedyczny24.pl/wp-content/uploads/2013/09/ryba.jpg i jeszcze w marchewce http://polki.pl/work/privateimages/formats/V5_MT_LIFE/178117.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko nie piekłam jeszcze na święta nic oprócz pierniczków. Pierniczki zdobione zwykle służą do obdarowywania ludzi ;) I tak poszły do emerytek, do pana doradcy w banku, do pani z piekarni która dba żebyśmy zawsze mieli chlebek, do księdza który zadbał żebyśmy mieli opłatek, do mechanika który zawsze myje nasze autko, pojechały w paczce do przyjaciela itd... A sporo zjadła małżowina :D Przygotowuje świąteczne potrawy bo troche ze sobą zabieramy (mamy do dyspozycji dom w górach ale kelnera i kucharki nie będzie:D:D:D) i pełną lodówke zostawiam dla opiekunów naszego kota. Jak przyjdą mogą zostać na kolacji lub podwieczorku czy kawie. Czym dłużej posiedzą tym lepiej dla pimpusia. Opiekunem będą młodzi którzy na spacer z maluchem codziennie wychodzą. A jak nie będzie im sie chciało to podjadą autem. Zrobie jeszcze makowiec i szlus. W środe zapakuje wszystko co potrzeba do auta i śmigniemy, bierzemy też narty bo może cud sie zdarzy i na Żarze armatki zadbają o stok. A jak nie to będą spacery na przełęcz ;) też dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane ..nie wiem czy dam rade kunąć jeszcze ..więc kochane kolezanki wszystkie bez wyjatku zyczę wam Zdrowych ,Wesołych Swiat Bożego Narodzenia !!!! buziam wszystkie 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Byłam i jestem bardzo zajęta, dlatego nie ma mnie. M rozchorował się (kręgosłup), ja wczoraj byłam u onko, zmiana do wycięcia, ale jeszcze nie wiem kiedy, bo najpierw muszę zrobić usg. A przed świętami nie chciałam sobie głowy zawracać. Dorix❤️ Tekla gratulacje młodym, nie leniuchują. Może zostaniesz babcią:D Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek🖐️ Wrocilam z miasta:) Tyle swiatelek:) Jak piekniusio:) I kupilam dla nas prezenty bo wszyscy cos kupuja i ja tez chcialam:P 2 pizamy:P Zartuje oczywiscie to zadne prezenty. Wcale nie jestem obrobiona. Zaplanowalam na dzisiaj wieczor prasowanie obrusa i koszuli malzykowej. Ja planuje wystapic w dzianinkach, dla mnie na szczescie nic nie musze prasowac:P Jeszcze o prezentach. Przyszla i do mnie gwiazdka:) Ksiazka z dedykacja, pozdrowienia i caluski od Pana Jana N. Zulka👄 Zmykam, kukne pewnie jeszcze kolo polnocy. Malo czasowa jestem jeszcze a to juz osma. Duzo czasu spedzilam w miescie ale bylo tak pieknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł, heloł Teklo gratulacje i trzymam mocno kciuki żeby udało się z babcia;):D:D:D Dorix i to rozumiem, witaj w klubie:D:D:D Bastylko pan Jan całuśny bardzo;) a książka mnie nie powaliła niestety:o Daisy a kto bił świnkę? mmm takie swojskie wędlinki prima sort, do dziś pamiętam jak u babci było świniobicie, co prawda świnka rozciągnięta na drzwiach mi się nie podobała - wyganiali dzieciaki z podwórka, ale trzeba było podejrzeć dlaczego:P - za to kiełbasa ze świnki i owszem;):P Orsejko nie dasz rady ani na minutkę? Terix to teraz małżyk musi się oszczędzać i wszystko na Twojej głowie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zaliczyłam fryzjera, dziś stomatologa. pierogów dziś nakleiłam i się mrożą, ciasto będę piekła jutro, bo mam wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×