Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Orsejko - Dorix pewnie chodziło o obsianie trawą (murawą) Dorixiu - zakup dla Mamy zestaw ogrodowy: leżak, stolik, parasol i parawan - szybciej zaakceptuje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć u mnie pada deszczyk. Teklo gratulację zdróweczka mamie i dzieciaką. Zulka też wysyłam pieniążki na komunie i jak widziałaś to kielich dla dziewczynki.Powiedz mi u jubilera zamawiałaś tą grawerowana łyżeczkę myślę o chrześnicy na 18 oprócz kasy to mały drobiazg.Bo na komunie dostała łańcuszek i kasę. Dorix miłej podroży i dużo wrażen. Daysi jak tam u ciebie jakaś wypad spontaniczny szykujesz z córcią, Orsejko skąd ja to znam gdzie to mam gdzie tamto. Oj dziewczyny te nasze duże chłopaki czasem trzeba na wrzeszczeć a czasem przytulic tych naszych niedźwiadków. Bastylko❤️ Tertix❤️ Plotko u nas do końca nie mam taki badan blisko ,dlatego ludzie robią większość prywatnie. Tobie zdrówka jak noga. Marjko kuknij do nas Betulko opinie skończone?jak tam kafelki do kuchni dotarły? Proszę jutro 9.20 o wsparcie i było wszystko ok.wiecie co jak gdziekolwiek czy sprawy zdrowotne i urzędowe zawsze o was pomyślę wiem ,że mam wsparcie to człowiek lżej się czuje może nawet strach pokonać. Milego krzątania i dnia życzę. Trzymajcie się Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popołudniowa kawka i herbatka przyleci która .VVVVVVVVVVVVVVV Fruwając już zajadasz lody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia ja lody wsuwam cały czas bez względu na porę roku :D Polska w stosunku do innych krajów ma małe spożycie lodów, więc ja nadrabiam :P U mnie dzisiaj było ciepło, dopiero wieczorem zaczęło popadywać :D Komplikuje mi to całą robotę w siedlisku, bo co trochę podeschnie i mogę pokopać to od nowa mam błocisko No dobra dość narzekania, jutro będzie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca - nie odpowiedziałaś mi jakie krzewy itp masz w siedlisku ❤️ Vanilko - ja wtrząchnęłam podwieczorek z Twoją herbatką z przyjemnością ❤️ U mnie ochłodziło się bardzo a ja mam kryzys - jestem przeraźliwie zmęczona. Poleżałam po południu pod kocykiem, teraz łyknęłam aspirynke na wszelki wypadek Nie moge sobie pozwolić nawet na katar :O - nie teraz Jutro o 9.00 mam fryzjera, w niedziele mój wnuk ma 2 urodziny a od poniedziałku od nowa stały kierat Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na razie 8 na plusie, czyli niezbyt ciepło, ale nie pada, a nawet słonko nieśmiało wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix jak piszesz o spięciu ogródkowym z mamą przypomniała mi się analogiczna sytuacja u naszej Etien. wiem, że ciężko będzie, ale trzymaj kierunek - obsiej kawałek działeczki trawką i jak napisała Tekla, wystaw leżaczek, parasol i stwórz kącik rekreacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo jak się czujesz? mam nadzieję, że to była chwilowa słabość. a kierat to rozumiem zabiegi? jak sama chodzę to też mnie wybijają z rytmu. dwa tygodnie dzień w dzień, można się zmęczyć;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko uśmiałam się z Twojego bambo;) Fruwająca Ty pewnie zamiast obiadu czy kolacji te lody wcinasz? bo figurę masz modelową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ja kminek baaaardzo lubię i nie tylko w chlebie, często go dodaję w całości lub mielony do sosów. pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia taką srebrną łyżeczkę kupowałam w sklepie jubilerskim i u nich zostawiałam do wygrawerowania - pewnie mieli zaprzyjaźnionego grawernika, który to robił. zostawiałam tylko dane, które chciałam żeby na łyżeczce się znalazły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś wymyśliłam sobie na obiad pyzy ziemniaczane, roboty huk, ale jak smakuje;) ale jak to ja, przy ścieraniu ziemniaków poharatałam sobie paluchy:o jeszcze chyba nigdy nie udało mi się wykonać tej czynności bez uszczerbku na zdrowiu);):P teraz poklajstrowana czekam aż ostygną ziemniaki gotowane i niebawem będę działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo kryzys jest nie da się ukryć, ale mimo to my się nie poddamy prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest nowa stronka, więc zmykam. do potem buziaki 👄 Bastylko ❤️ jesteś już u siebie? daj znać Terix uchyl rąbka tajemnicy, o co kaman? Ploteczko przypomnij kiedy dokładnie macie weselisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ale okropna pogoda - roślinki cieszą się ja mniej. W poniedziałek ma wejść ekipa ogrodnicza...ale jak będzie tak mokro to znów termin się przesunie 😭. A płytek podłogowych dalej nie ma . Wczoraj przyjechał nasz podróżnik ;-) i było dużo opowieści :-). Powoli przygotowuje się do przeprowadzki do w-wy. Ale konkretnie nie określił się co do planów ślubnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzięki za wsparcie. Pozdrawiam .wiecie co powinnam zrobić zła jestem na naszą rodzinną przepuklina ma pani operacja a dziś lekarz mowi nic nie ma żadnej przepukliny po operacja wszystko też ok .mam tylko jeszcze małe zapalenie ale to od półpaśca tak wszystko w normie ,za rok powtórzyć. Zulka przyjdę na obiad do ciebie. Milego dnia wszystkim życzę caluski❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mój plan wykonać wszystkie badania mieć spokój na jakiś czas i tak miał bym wcześniej gdyby nie półpasiec. Zulka a ty już robiłaś ths ft4,3 .Ja jeszcze Anty tpo zrobię. u gnia była ,ale jeszcze mammografie zrobię.na razie postanowiłam zadbać o swoje zdrowie, zawsze dzieci maż ,a ja na końcu . Jak mój przyleci to też go wyślę na badania. U mnie warzywa z kurczakiem na parze ,zaraz lecę dać babci obiad. Na razie papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio Jakos mi dzisiaj nie tak,,pochmurno,boli mnie głowizna chyba z pogody,wczoraj przespalam prawie cały dzień.A dzisiaj roboty kuchenne,wrócil mlody i razem gotowanie w kuchni,łacznie z pierogami,nie marudze,ale dwóch jeleni w kuchni to za duzo.Na razie zmieniaja koła w samochodach,wieczorem dalszy ciag przygód kuchennych. Zulko weselisko mamy 20 sierpnia i az sie boje czy choc stane na noge.Obym nie musiała na kulach iść. Dlategoi wszystko odeszło jakos w dal.żałuje tylko,ze nie nie kupiłam firan itp,wydawało mi sie ze mam czas a teraz.... Na razie cos planuja malowanie ale moze koło czerwca. Zulko napisz jak sie czuje Twój małzyk,wszystko przeszło? Mojego vcos boli reka,pewnie z przedciązenia a moze nastapił jakis uraz w tym dniu co ja złamalam noge on sie przewrócił w pracy i upadł,troche noga była pozbijana a teraz na reku jakby było cos spuchniete,więć bierze ketonal zel i tak sie leczy.Był u lekarza nawet po zwolnienie na mnie i nawet nie pokazał lekarzowi (bo po co?) A to nie przechodzi.teraz prosiłam wez skierowanie do ortopedy moze jakies zabiegi bo i tak musi ze mna byc na zabiegach to zwolnienie potrzebne mu ,nie przemówi.jemu nic nie jest potrzebne,zabiegi,leki itp. Vanilko w naszym wieku trzeba jednak juz robic kompleksowe badania,dobrze,ze u Ciebie wszystko ok. Teklo co szykujesz na urodziny wnuka? Zulko odnośnie komunii tzn prezentu,nie wiem co poradzic,jak moje dzieci kiedys szły do komunii,większośc to była kasa,potem kupiły sobie za to komputer(ceny komputerów były drogie ,nie to co teraz) Nie jestem na etapie prezentów ,więc moze rzeczywiście rodzice potem cos córce kupia.Wie ctez jestem za daniem jakiejs sumki a moze do tego jakies cos malutkiego ze złota. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko ❤️ ❤️ ❤️- prawda :D Ja nawet dopuszczam wizje taką, że siedze tu sama i choć wiem że nikt nie przyjdzie to i tak wklejam swoje wpisy :P Dzisiaj czuje sie dobrze, aspiryna i 12 godzin snu swoje zrobiło. W mojej fryzjerni mają nowego chłopaka - zrobił mi dzisiaj rano taki masaż głowy, że niemożliwością byłoby teraz na cokolwiek się skarżyć :P:D Ja też lubie kminek Zulko, dodaje do kapustki, mięs i sosów a jak jeździłam do Czech to rzucałam się na tamtejszy chleb. Każdy jest z kminkiem ;) Żeby nie pocharatać paliuchów przy ścieraniu większej ilości ziemniaków - przepuszczam przez sokowirówke. Vanilko - tak trzymaj i zdrowia życzę Tobie i ciesze sie, że tak sie skończył półpasiec.❤️ Plotko - kupiłam duży zestaw (10szt) puzzli dla maluchów i "stajnię" autek wyścigowych. Obaj moi wnukowie mają hopla na tle samochodzików :D:D:D Plotko nie wyobrażam sobie żebyś nie szła do ślubu swej córki o własnych siłach ❤️. BeTulko - owocnych i bezstresowych zakupów! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Mam dzisiaj baaardzo leniwy dzień. Troszkę poleżałam, poczytałam, ponudziłam się ;-). Jutro robię rosołek! - co za zmiana :-p. Ale po tajskim żarciu rosół u mamy mile widziany :-D. i będzie zupa szczawiowa z nowego szczawiu - zupa pojedzie do K-wa. Przeraża mnie wizja pakowania i segregacji przed przeprowadzką. Już powinnam zacząć ale jakoś odsuwam i odsuwam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×