Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

być moze ci co tak wybrali niedługo poczują skutki i będą płakać Terixiu - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy nowego Prezydenta:O Narod wybral. Nie wiem czy sie cieszyc:O Byle nie rozpoczelo sie teraz polowanie na czarownice, jakies nowe lustracje.... Ehh... trza to przespac. Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żyć trzeba dalej Witam i na kawe zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? zaczynamy nowy tydzień Pogoda bez zmian u mnie, czyli szaro i ponuro - dobrze, że nie pada bo nie chce mi sie parasolki nosić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj śniadanko bufet: http://eholiday.smcloud.net/eholiday/img/foto/big/iu1970/willa-kmicic-zakopane-571915.jpeg 🌻 🌻 🌻 http://eholiday.smcloud.net/eholiday/img/foto/big/iu1970/willa-kmicic-zakopane-571914.jpeg Zapraszam i życzę smacznego posilajcie się bo trzeba nam sił a ja śmigam pod prysznic i potem do K dzisiaj będzie pierwsza rozmowa z kandydatką na opiekunke na cały etat trzymajcie kciuki Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na Tekluni śniadanko i nie pomyliłam się, oczywiście , że jak zwykle pysznie i elegancko. Trochę zmęczona po wczorajszym maratonie....ale chyba przygotowana byłam na zmianę. Przy urnach widać było, że ludzie chcą zmian. Platforma dostała czerwoną kartkę za wydłużenie wieku emerytalnego. W jesiennych wyborach zostanie zupełnie odsunięta od władzy. No cóż Dziewczyny....kantu...nie było. Taka sytuacja :O, taka wola ludu :O. Buziaki Wam zasyłam 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Tekla dzięki za kawę i śniadanie👄 Masz rację żyć trzeba dalej bez względu na wybory:( Ale będzie ciężko przetrwić niektóre decyzje. Bastylko żeby tylko skończyło się na czarownicach, to jeszcze pół biedy, a jak będzie taka polityka zagraniczna jak za czasów Lecha, to będzie tragedia:( U mnie dzisiaj znów słoneczko i ciepełko, zaraz wyruszam do miasta:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem na kawusi i śniadanku. I juz po wyborach,teraz tez obawiam sie przede wszystkim o polityke zagraniczna czy da radę? A kłotnie w naszym kraju to juz norma,na pewno będa.Tak jak Dorix pisze zaważyło chyba najbardziej podniesienie wieku emertalnego a ludzie pamiętają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie,nowy tydzień,nowy prezydent,nowy/stary ład:p Dziewczynki malinki gdybym była młodsza spakowałabym walizy i ruszyła w świat. Nasz kraj jakoś nigdy zbytnio o mnie nie dbał,nic mnie tu nie trzyma oprócz najbliższych, których zawsze można zabrać ze sobą.;) Ale nie będę narzekała na wybory rodaków,mam nadzieje że będę się myliła.Czego życzę z całego serca nam wszystkim bo naprawdę coś trzeba zrobić z tym krajem bo przecież tak dłużej żyć się nie da:( Fakt prognozy optymistyczne nie są,dlatego nie chcę o tym myśleć i mam nadzieję się mylić i to bardzo:( Najchętniej nie oglądałabym wiadomości i programów pokazujących naszych polityków,całościowo bo wszyscy są jednakowi niestety.Ale u mnie od rana z racji tego że M na drugą zmianę zapitala telewizor od samego rana.Normalnie zaczyna mnie mdlić A za oknem pogoda adekwatna do mojego nastroju.Takie chmury ze prawie ciemno,załamka na całej linii😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poprawę nastroju zjem śniadanko od Teekli.Dobre jedzenie zawsze wprawia mnie w dobry nastrój.Przynajmniej dopóki jem,potem dochodzą wyrzuty sumienia:p Fruwająca Chucham na chora łapkę,niech się goi jak malowana.I nie wyrzucaj sobie że poszalałaś lekkomyślnie na rowerku bo czasem tak już bywa.Przynajmniej wiesz czego unikać na przyszłość.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix No jak to jest ze u Ciebie słoneczko i ciepło a u mnie od tygodnia pochmurno i deszcz?. Nie bądź samolubkiem pognaj ciut tej dobrej aury na wschód.I jakby co to ja na Dudę nie głosowałam.;) więc możesz się podzielić słońcem bez hi,hi wyrzutów sumienia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic czytelniczki kochane życzę Wam i sobie także.;) udanej pogody i cudownego tygodnia.Potrzebę mam ogromną jakiegoś pożytecznego i przyjemnego wydarzenia w swoim życiu bo te szarości,problemy i smutki przytłaczają mnie ogromnie. Gdybym była nastolatką uciekłabym z domu!.Ja pierdzielę,może to i dobrze bo gdzie bym polazła?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam trochę zakupów kosmetycznych. W Rossmanie jest promocja na kosmetyki do pielęgnacji twarzy o 40%. Daisy posyłam ci słonko i trochę ciepła. Ale widzę że samo już idzie w twoją stronę, bo u mnie zaczęło się chmurzyć, ale jest ciepło. Dziewczynki nie jestem malkontentką, tylko boję się zmian jakie mogą nastąpić. Bo nie ma co ukrywać, Dudą sterować będzie Kaczyński:( Fruwająca, przecież jesteś na zwolnieniu, nie możesz nic robić to jedna ręka ci wystarczy do podrapania się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ I bardzo dobrze zainwestowalas pieniazki Terix:) W pielegnacje:) Ja przezylam dzisiaj wielki stress. Zrobili objazd, zamkneli glwona ulice i nie potrafilam sie przedostac do celu. Przejechalam zamknieta ulice i ciagle czerwone swiatko:O Swoja droga marny ze mnie kierowca. Jezdze jak wytresowana malpka wynuczonymi trasami. Mala zmiana wyprowadza mnie z rownowagi. Niby znam miasto.... ale nie znam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez troche boje sie powyborczych zmian. Nowy Prezydent, nowi wspolpracownicy, starzy dostana sowite odprawy i znowu koszty:( I te obietnice Prezydenta ktore nie moga byc spelnione. Gdzie i w jakim kraju to Prezydent dzieli rentami tak elegancko u nas nazywanymi emeryturami? Renty sa wyplacane jak nazwa wskazuje z rendytow. Ile sie nasklada tyle sie ma pozniej renty. Pewnie ze nikomu sie to nie podoba ale taka jest koniecznosc. Naturalnie na budowie czy gdzies na tasmie nie da sie dlugo pracowac, w takich wypadkach trzeba poszukac rozwiazan. A w Polsce mamy duzo rencistow taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Nooo i mamy nowego prezydenta. U mnie dziś zapowiadała się słoneczna pogoda ale trwało to króciutko :( cały dzień pochmurny ale jest cieplutko;) Bastylko nie Ty jedna jeździsz swoimi drogami :P :) ja też mam "swoje" którymi jeździ mi się najlepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy Kochana ... przyjmij NAJSERDECZNIEJSZE Życzenia Urodzinowe chociaż spóźnione:( Dużżżżżoooo dużżżoooo zdrówka, pomyślności, spełnienia marzeń❤️🌻🌻🌻 ścismammmmm Cię z całych siłłłł mmmmmmmmm❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam was troszeczkę ;) widzę, że Dorix zaczyna nowy etap życia bardzo dobrze kochana korzystaj z życia ile się tylko da, bo czas nie ubłagalnie leci:( i nie ma co się ociągać :) ciuszki też się przydadzą a zwłaszcza takie mmmmm pończoszki koronkowe :P :) i tak trzymaj dziewczyno ❤️ Orsejko❤️ Ploteczko co u Ciebie? ja w tym tygodniu po południu sama;) :) Pozdrowionka dla was kochane dziewczyny ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł kurde frak - jak mawiała moja babka;) - zwlokłam się, poszłam, zagłosowałam i co??? i dooopa, nie pomogło wsie mohery chyba się ruszyły i te durnowate, które wierzą w garbate aniołki, że nowy prezydent obniży wiek emerytalny:P to się przeliczą naiwniacy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przyznam się, że nasz "leśny dziadek" też mnie wkurzał, a zwłaszcza to, że ruszył się dopiero po pierwszej turze:o i w sumie poszłam na wybory raczej zagłosować nie na K, a przeciwko D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Dzień jak dzień, miałam pracę więc byłam zajęta. Wiecie co? nie boję się Dudy - wkurza mnie jego uśmiechnięta gęba. Z czego on właściwie się cieszy???? ja się boję tego co za nim kroczy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko, Teklo powiedz co jest z moją maszyną. wchodzę na kafe z Mozilli, wsio było ok, ale jakiś czas temu jak kliknę na plusik chcąc otworzyć drugą kartę wiesza mi się cała cholera:o i muszę wymuszać zamknięcie systemu, potem na nowo włączać. starałam się już nie otwierać drugiej karty, ale dziś zapomniałam kliknęłam na plusik i znów zawieszka. więc znów wymusiłam zamknięcie itd. ale po raz pierwszy cholernik zapamiętał ostatnią sesję, otworzył na stronie kafe i dodaną kartę i znów zawieszka. normalnie pociąć się można - do teraz nie mogłam wejść. w końcu weszłam przez stary explorer. nie wiesz o co kaman????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nasz dotychczasowy prezydent zawalił - kampanię poprowadziła platforma, która chyba niestety umiera śmiercią naturalną :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka masz rację. D cieszy się jak głupi do sera;):P Daisy wiem wiem o tej nowości Camilli Lackberg - już się nie mogę doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko! Zulka ! ale piszesz mądre myśli - ja nic z tego nie kumam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka ostatnio polecałam książkę S. Kinga - Pan mercedes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz czytam dwie Nie ma jednej Rosji B. Włodarczyk i zupełną głupotę, ale chyba się nie przyznam, bo śmiać się będziecie:P Terix właśnie słyszałam o tym 40% rabacie w rossmanie na kremy i mleczka do twarzy, jutro ostatni dzień, muszę polecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×