Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

zaraz będę musiała się pożegnać i iść z panną F. m boli stopa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem wybredna smakowo - zioła bardzo delikatnie. Tzn. lubię pietruszkę, szczypiorek, koperek. ale już te wszystkie aromatyczne np. bazylia nie mówiąc o kolendrze to już nie. Na kolendrę jestem uczulona :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, już się otworzyła, po 5 wpisie. a teraz muszę lecieć, Betulka dzięki za towarzystwo i podpowiedzi rosołowe:) muszę lecieć, papapa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze muszę posprzatać kuchnie :-o - dziś pichcił Teo z moim wnukiem :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór... zapachnioło prawdziwym rosołkiem :) Suuuuper ! Betulko...na afty najlepszy jest DENTOSEPT. Mnie i synowi pomaga. To takie mazidło, po wypędzlowaniu piecze jak w piekle, ale pomaga na to paskudztwo ! Dziewczyny, jechałam wieczorem do miasta po syna. Około 20.)) wyszedł mi na drogę potężny jeleń. Chyba dwa razy większy od mojego matiza!!! Za mną cieżarówka... Na szczęście wyhamowaliśmy i i ja i ciężarówka...ale potem musiałam zjechać na parking i ze dwadzieścia minut wyciszyć się... Teraz spadam w poduchy . Nie zamykam Czytelni, bo pewnie jeszcze nocne marki zaraz wpadną przesłac buziaka :D Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Ale mialas szczescie Dorix ze ciezarowa zahamowala! Ja pewnie tez bym probowala hamowac przed jelonkiem. To instynkt. Tylko ze taka reakcja w razie wypadku dla ubezpieczenia nie przemawia:O Chociaz jestem po kolacji rosolku chetnie bym zjadla talerzyk rosolku. Obojetnie wolowy czy z kury. Ja dodaje i ziele i listek. I czosnek tez. Do wolowego wbijam do cebuli nawet gozdzika dla smaku:) Za to nie lubie maggi. Nie mam tej przyprawy w domu i nie uzywam wcale i nie brakuje mi maggi. Tej angielskiej nie mialam nigdy okazji probowac. A ziola do gotowania, owszem. Nawet duzo. A kostki Winiary sa najlepsze! Potwierdzam, choc rzadko mam okazje kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotki nie bylo dwa dni. Wczoraj chyba mialy byc badania reki? Ale pewnie nie ma czasu kuknac bo w domu sa studenci i Plotka troche kucharzyla jedna reka:( Tekla uwazam ze wyjazd na swieta to dobry pomysl. Nie bedziesz musiala organizowac swiat, odpadnie gotowanie....Odpoczniesz sobie, nalezy sie Tobie przeciez i tak duzo pomagasz przy wnuczku. My dwa razy wyjezdzalismy na swieta. Ale Wigilia byla zawsze w domu. Wyjezdzalismy w Boze Narodzenie. Tylko ze ja nie organizuje typowej Wigilii, wiec specjalnie sie nie napracowalam. U mnie jest oplatek, barszcz z uszami i ryba. Gdybym musiala przygotowac tak duzo potraw i jeszcze na pare osob, pewnie bym zwiala gdzie pieprz rosnie :P Teraz tez bym chetnie wyjechala ale sie nie da:O Wiec jak masz ochote Tekla nie namyslaj sie dlugo i jedz poki mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka ja tez cos mam "w paszczydle" Plucze szalwia i smaruje rumiankiem z tubki. Troszke pomogla. Chce to wyleczyc bo w piatek mam termin u dentysty. Dentysta u ktorego bede pierwszy raz. Jeszcze pomysli sobie ze to jakis trad:P Stary gdzie chodzilam przez 25 lat poszedl sobie ot tak sobie na emeryture😠 No nic zegnam sie na dzisiaj. Dobranoc dziewczyny. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zapraszam na kawusie Betulko,Bastylko ja znam dobry specyfik,niby na recepte ale jak sie poprosi to sprzedadzą.Nie wiem poczytajcie w necie ulotke bo bardzo pomaga na zajdy a na cos innego ne wiem.Czy w jamie ustnej mozna stosowac musicie doczytac.To masc CHlorchinaldin H Kiedy spoleciła mi lekarka.Ale to dotyczy kącików ust. Stomatoldzy polecaja Sachol chyba. Jesli sa zaatakowane dziąsla to salcoseryl (cos tak chyba sie pisze) Orsejko ja obecnie kupilam sobie na meno LadyPlus(60 tab 10zł)2 razy dziennie. Daisy dzieki za troske. Dziewczynki nie pisze przez brak czasu tylko nie moge uzywac prawej reki. Wynik usg pokazuje stan po urazie,nie pisze co i jak bo duzo tego jest,czy ominie mnie operacja nie wiem.(to kolejna zmiana ta torbiel w kosci)Mam juz polecanego ortopede nie u mnie.Na razie w piatek ide do swojego,byc moze znowu bede musiala miec gips. takze Bastylko nie szykuje mlodym,,nie wrócili do domu,jestesmy w trojke z grzecznota. Dziewczynki pewnie troche mne nie bedzie nie przez barak czasu tylko oszczedzanie reki. trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł a co to tak cały boży dzień o suchym pysku?????? ani śniadania, ani obiadu buuuuu 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix ufffff, wyobrażam sobie jak musiałaś się zdenerwować i ogromnie się cieszę, że wszystko dobrze się skończyło:) Ploteczko trzymam kciuki żebyś trafiła na mądrego lekarza i coby łapkę naprawił skutecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka znów żałuję, że tak daleko mieszkasz, miałabyś nowego lokatora (kę) na nowy domek;) - chciałaś prawda? takie czarne wiosenne cudo z żółtymi wielkimi okrągłymi oczami się plącze na podwórku, drze tego ryjka swojego, łasi się na potęgę i chce do domu, a ja nie mogę przygarnąć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjazdowe święta BN zaliczyłam kilka razy jako małolata kiedy jeździło się do babci, później już tylko u nas, u mamy czy teściów. nawet nie wiem czy chciałabym gdzieś wyjeżdżać, a już mój m na bank w ten czas nigdzie się z domu nie ruszy. za to moja sis nigdy sama nie robiła świąt - ta to potrafi się ustawić:P, zawsze spędzała je u rodziny, na zmianę swojej lub małża, albo z jego familią w górach - oni tacy bardziej mobilni są:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dziś roboczą sobotę, a wciąż wydaje mi się, ze dziś niedziela:P popierniczyły mi się dni, przez to wolne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam się wcześniej zapytać, jadłyście w ostatnie święto 11.11. marcińskiego rogala? u nas od kilku lat docierają, może dlatego, że niedaleko pyrlandii mieszkamy;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi a tu kuku, cały czas stara stronka:P o dobrze. teraz już zmykam paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek 🖐️ Zapraszam na niedzielną kawę (_)> (_)> (_)> (_)> Dorix bardzo dobry z ciebie kierowca, liczy się refleks. Ale stresika przeżyłaś❤️ Plotka bardzo mocno trzymam kciuki za postawienie prawidłowej diagnozy❤️ Miłej niedzieli🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczynki Niedziela minela u mnie spokojnie. Jesli nie liczyc obzarstwa. Brzuch mnie teraz boli:( Ni mam co pisac. Chyba to ze na osiedlu w nocy byl pozar. Ze dwa bloki ode mnie, na parterze zapalilo sie mieszkanie. . Niewiadomo z czego? Lokatorzy slyszeli jakis wybuch ale mysleli ze to moze grzmoty i spali sobie smacznie dalej. Dopiero jak w mieszkaniu bylo pelno dymu, przerwali drzemke. W mieszkaniu pierto wyzej az wypadly szyby. Ale tylko pojedyncze, te drugie na szczescie wytrzymaly, choc byly tam zwykle plastikowe okna.. Te na parterze juz zabite dechami bo stopily sie kompletnie. Straz pozarna przyjechala szybko ale te plastiki i steropiany topia suie migiem. Az strach mieszkac w takich domach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Qrcze jak ten czas pędzi... I koniec weekendu ;( Dla mnie bardzo kuchennego. Dziś tak padało, że nawet nosa nie wyściubiam zza drzwi. Ale upiekłam szarlotkę z budyniem...mniam, mniam. Też nie mam niusów...no może tylko ten, że spaliła mi się lokówko - suszarka i mus kupić nową... Powoli bedę szykować się w poduchy... Jutro będzie przykre wstawanie.... Dobranoc, Dziewczyny 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×