Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Ogladalam relacje z Paryza. Coraz gorzej robi sie na tym swiecie. W jakim kierunku to zmierza? Teraz pomalu bede sie zbierac do lozeczka. Jutro ma byc piekna pogoda. Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) kawunia podana (_)(_)(_)(_)(_)(_) U mnie od wczoraj leje non stop :O cła niedziela do kitu ...no ale takie prawo jesieni ;) Plotko.. ja mam Klimadynon ale wziełam przez trzy dni iii zastanawiam sie czy i na pewno pójde do rodzinnej by dała mi na badanie gospodarki na tarczyce ..zrobie cholesterol choć nigdy go nie miałam ponad norme ale czasami ..i najwazniejsze zbadam hormony ich poziom ..a wtedy zobacze czy powinnam brać czy też bo prawdopodobnie moja tarczyca w ten sposob daje o sobie znać a ją zaniedbałam dawno nić nie robiłam ani też brałam :O Zulka .. szkoda że mnie możesz przygarnąc ja mam podobnie bo Ors to jedno a drugie ciągle poobijany kot nie chce tego przeżywać ani też fundować też zwierzakowi takiego zycia z sasiadami moimi :O a powiem że bardzo nam brakuje kotka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatulko .. ja nie znam dobrego leku na zajady ..jakoś do tej pory omijały mnie na szczęscie takie przypadłości :) Telko,,, i pomarzyłam sobie o wyjeżdzie na swięta :O ale jeszcze nie powiedziałam ostatniego slowa ..wczoraj moja mama oznajmiła mi że siostra ma zamiar przyjechać z rodzinką na swięta już zapowiedziała się ..szkoda że mnie nie raczyła powiadomić ..kolo zamachowe ruszyło jak co roku ..ale ja też zrobie to samo co ostatnio ..nie chciałam nić mowić rodzicom bo to starzy ludzie więc się powstrzymałam ..ale poczekam na jej tel .choć od tamtych świąt czyli rok już będzie nie odezwała się pokrzywdzona ..szkoda gadać :O ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko,,, też oglądam co w Paryżu i pytanie takie samo :O ..jeszcze od dziś pewnie ten nasz rząd kler + oszołomy tragedia ..strach sie bać a ile wstydu ...już wczoraj Pani P..SZ .. modlitwe nakzała wszystkim i Pan P.D .. rownież to samo .nie żebym była nie wierząca ale dlaczego narzuca się co mam i jak robić :O okropność ..Państwo wyznaniowe czy cuś takiego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko jestem na kawusi Dzieki Orsejko ja mysle ze to jednak menopauza,przeciez jestesmy w takim wieku... Napisz pomaga Ci ten klima...? teraz jak przeszłam na ziólka,mysle czy soja nie bedzie powodowac tycia?Niby nie ,ale jak codziennie tabletki,nie wiem,co myslicie? Orsejko warto sprawdzic tarczyce,ale jesli bedizesz robila poziom hormonów kobiecych to nie wiem czy nie powinnas na jakis czas odstawic Klimaderum?Zawsze jakis slad moze zostac i wynik moze byc falszywy.Ja jednak mysle ze to menopauza.Ale pomysl o tym. Bastylko nawet nie myslałam nigdy ze okna w mig sie pala plastikowe,ciekawe co było przyczyna?Moze ktos cos zostawił właczonego a moze jakis piecyk? Dziewczynki dziękuje Wam za te mile słowa.Terix diagnoza wstepna jest teraz tylko nie wiem jakie bedzie leczenie,do piatku jakos wytrzymam.Małzyk juz zapowiedzial ze rower moj podarujemy córce. No nic szykuje sie na rehabiltacje.Dzisiaj ostatni zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo 🖐️ Orsejko ❤️za kawunie dziękuje chlipię sobie właśnie z przyjemnościa :classic_cool: Witaj Plotko ❤️ Wczorajszą kawunie Terixiu siorbałam rano ale nie miałam szansy zrobić wpisu ❤️ Orsejko - zgadzam się z Tobą w 100% jestem zniesmaczona poziomem tego co się dzieje w Polsce, nie znosze przymusu i sądzę że zamordyzm się nie sprawdzi bo łyknęliuśmy troche demokracji i nie damy sobie wcisnąć byle jakiej ciemnoty ❤️ conajwyżej ludziska zaczną wychodzić na ulice.. Jeśli chodzi o rodznię - to sprawdza sie przysłowie, że z nią najlepiej wychodzi się tylko na zdjęciach :O Smutne jest tylko to, że umykają chwile które mogłyby być piękne, niezapomniane i wzruszające ale nie są....:( bo ścierają sie interesy, bo ktoś jest egoistą, bo ktoś manipuluje ludźmi, bo komuś brakuje zwykłego normalnego szacunku itd... Trzymam kciuki żebyś nie musiała tracić zdrowia i żeby Cię stres nie męczył ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorixiu - czas abyś zaczęła troche luzować i odpoczywać po tym długim polskim tygodniu ❤️ Zapraszam na śniadanko http://1.bp.blogspot.com/-TKC6RdJCr6E/UkK3b1Wn5ZI/AAAAAAAATw8/riB-usE-5ww/s1600/DSC02998.png może omlet? http://czerwonyobcas.pl/wp-content/uploads/2014/02/b_7_27228.jpg bo jeśli chodzi o mnie to wybieram grzanki :P http://3.bp.blogspot.com/-qQD5b-CRymQ/UGs5E-mx8gI/AAAAAAAAMys/Y0iVt7cXXsI/s1600/grzanki+006.jpg i jajeczko dla Terix ;) http://retrofusion.pl/wp-content/uploads/2013/11/DSC_0464-001.jpg ale jest też dla wszystkich :D:D:D Miłego dnia! 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo...dzieki za sniadanie :)👄 nie dam się już manipulować rodzinie .. Plotko ..nie biore już ....wziełam te 3dni i dałam spokój . .porobie badania bo mi bardziej wskazuje tarczyca niż meno ..suplementy również nie są obojętne dla zdrowia w nadmiarze szczególnie soi której nie lubi nadczynność tarczycy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Orsejowa dzięki za kawę👄 Tekla za jajeczko:D 👄 Nic wam nie doradzę w sprawie meno, bo dla mnie to przeszłość. Chociaż jeszcze czasami mam uderzenia gorąca, ale szybko mijają:P Na temat wyborów nie będę się wypowiadała, ja ich nie wybierałam, nie mój rząd, nie mój prezydent . Tylko szkoda mi mojego kraju:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko dobrze kombinujesz ❤️ - tarczyca może "zcharatać" wszystko. Ja na moje guzki robie co 2 lata USG i co pół roku hormony. Teraz zwiększył mi dawkę Eutyroxu z 25 jedn na 50 bo wygląda na to że guzki zachowują sie tak jakby była niedoczynność tarczycy. Nie tyję, nie jestem ospała, nie mam palpitacji serca, ani uderzeń gorąca ani suchej skóry itp więc lekarz twierdzi że sobie z tym spokojnie poradzę. ale czujna jestem i nie odpuszczam żadnej wizyty. Trzymam kciuki Orsejko - żebyś wizyte miała jak najprędzej i żeby było jasne co i jak ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Terix się pokazała i jajeczko smakowało :D:D:D Terixiu dokładnie jak u mnie: nie mój prezydent a Kraju mi szkoda bardzo :O. Wszyscy teraz ślubują w imie Boga a potem kłamią, kradną oszukują... ehhh Nie warto sie strzępić, jestem przekonana że jak sie nachapią to sie udławią własnym kuprem a my róbmy swoje i bądźmy czujni... rozliczajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w nowym tygodniu. Chyba jestem jedyną osobą w naszej Czytelni, która nie psioczy na nowego prezydenta ani na nowy parlament czy rząd..... Dziewczyny , mamy demokrację, uszanujmy wybór większości Polaków. Czy wszyscy, którzy nie sympatyzują z PO to idioci? Chyba nie.... Jakoś tak mi smutno, że nasza Czytelnia taka zacietrzewiona na proponowane nowe.... Życzę wszystkim dobrego tygodnia 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie A ja się do dziewczyn dołączę i będę psioczyła na nową władzę choć Cię Dorix kocham całym sercem i demokratyczne wybory aprobuję:p.O szacunku nie napiszę bo na poważanie trzeba sobie zasłużyć.;) Jak nas coś boli i uwiera to płaczemy dlaczego mamy milczeć,czy tylko dlatego że ktoś nam tego kamyka do buta wsadził bo miał prawo?! W Boga wierzę ale do kościoła przestałam chodzić jak w okolicznych parafiach na mszy mówi się tylko o polityce i tylko pro pisowskiej.Na to mojej zgody i akceptacji nie będzie nigdy i będę płakała jak boli,już taka jestem😭 Ale nikomu swojego zdania nie zamierzam narzucać i rozumiem że każdy ma prawo do swoich poglądów i to jest:classic_cool:. Ale co mam siedzieć cicho albo nie daj Boże bać się przyznać że nowa władza mi nie odpowiada?!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix Mam nadzieję że Cię nie uraziłam nie daj Boże, ale szczerość chyba jest fundamentem naszej babskiej społeczności. A teraz już nie o polityce,na ogół mnie ona lotto:p,szczególnie ostatnio:p To co się dzieje na świecie martwi o wiele bardziej:(ale co można napisać?! Jak chodzi o wyjazd świąteczny ja także bardzo chętnie bym pojechała gdziekolwiek.Uniknąć tej całej harówy,tego szykowania,pieczenia gotowania.Potem człowiek tylko zmęczony a święta przelecą nie wiadomo w kiedy?!. Ale i tak nigdzie nie pojadę bo raz mój chłop nie zechce,dwa mój pies także nie zechce:p.Można by zostawić chłopa z psem no ale w święta jakoś nie pasuje. ;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień jest taki króciutki jeszcze nie ma 16-tej a u mnie za oknem już ciemno. I jeszcze napiszę że dziwne hi,hi rosołki gotujecie.Jak nic swoim krnąbrnym dziś zachowaniem jeszcze zasłużę na lincz.Zatem se po cichutku pójdę i z kochanych waszych oczu zniknę.Kochane dziewczynki ,,jak coś złego to nie ja,,:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy napisałaś dokładnie to co chciałam powiedzieć ❤️ Dorixiu - też Ciebie kocham bardzo ale jak mówisz mamy demokrację i możemy mówić głośno o swoich poglądach. Nikogo obrazić nie chciałam, i do nikogo nie kieruje napaści. Każda z nas ma te same prawa i szanse na wypowiedzenie co w duszy gra. Nie moge mówić z szacunkiem o partii która głosi totalitaryzm i stosuje metody totalitarne. Która nie szanuje mnie - obywatela mojego Kraju. Trzeba też przypomnieć bo wciąż się o tym zapomina, że do wyborów poszła połowa Polaków, z tej połowy tylko 30 % oddało głos na obecnie urzędującą partię. Czyli tylko niespełna 20 % Polaków ich poparło. A to troche za mało żeby mówić ze mają poparcie Polaków - zawsze trzeba byłoby dodać że: poparcie 20% części Polaków. Wciąż się o tym zapomina niestety. Dorixiu Kochana szanuję Twoje wybory ❤️ ale nie zmienię swoich. Nie gniewaj się - razem z Tobą moge konie kraść i poezję czytać i bawić się i cieszyć i nigdy nie wystąpię przeciwko Tobie - nie odbieraj osobiście takich wpisow - to sposób na wyartykułowanie swoich obaw, niepewności i lęku o przyszłośc ❤️ ❤️ ❤️ Wolałabym abyśmy w czytelni nigdy nie "politykowały" ale czasem czlowiek musi :D bo inaczej sie udusi :D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałkowo Orsejko u mnie lało calutką sobotę i pół niedzieli:o koteczek przyszedł wieczorkiem i mokry był jak wyjęty z wody 😭 wczoraj też siedział bidulek pod tamaryszkiem:( Teklo śniadanko full wypas, grzaneczki przepyszne, lubię bardzo ❤️ Bastylko dobrze, że lokatorom nic się nie stało, topiące się plastiki to też źródło toksyn wszelakich:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałkowo Orsejko u mnie lało calutką sobotę i pół niedzieli:o koteczek przyszedł wieczorkiem i mokry był jak wyjęty z wody 😭 wczoraj też siedział bidulek pod tamaryszkiem:( Teklo śniadanko full wypas, grzaneczki przepyszne, lubię bardzo ❤️ Bastylko dobrze, że lokatorom nic się nie stało, topiące się plastiki to też źródło toksyn wszelakich:o w poglądach dziś poruszanych zaliczam się większości:D ale żeby nie było - ustępująca frakcja też miała wiele za uszami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zdublowało mnie:o gdzieś złapałam katar, wrrr nie znoszę takiego samopoczucia kiedy zatyka i ledwo oddychać idzie, zwłaszcza w nocy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego boli mnie głowizna:o a do soboty jeszcze cztery wstawania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix jak trzymanie wagi? mnie przybyło niestety i nie mogę się z tym rozprawić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętacie jak pisałam, że używam serum do rzęs, które aplikuje się jak eyeliner na górnej powiece u nasady rzęs? podeszłam do tego z rezerwą, a tu się okazało, że działa!!! rzęsy urosły, widać zwłaszcza jak się je wytuszuje (a używam wciąż tego samego tuszu) zrobiły się naprawdę długaśnie, co mnie raduje, bo z owłosieniem u mnie krucho:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz się oddalę i nie wiem czy wrócę jeszcze, dziś pewnie pójdzie w ruch fervex, bo nie wyrobię:o trzymajcie się cieplutko, buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo. Dziewczyny, nie widzę sensu boksowania się argumentami, bo chyba nie na tym rzecz polega. Jesteśmy ludźmi wolnymi. Ja byłam, jestem i pozostanę osobą wierzącą. Ksiądz mnie ochrzcił, nie wyobrażam sobie życia bez kościoła ani tego, żeby nie mieć księdza przy i po śmierci. A klerowi jestem wdzięczna za to, że zawsze bronił polskości. W czasie II wojny światowej plebanie dawały schronienia i ucieczkę walczącym, a w okresie socjalizmu to kościół przekazywał najwłaściwsze wartości. Jestem wdzięczna za to Kościołowi i dlatego zawsze może liczyć na mój szacunek :) Teeklo...masz rację, że to "tylko" 30% głosujących Polaków. Ale jak dotąd żadna inna partia nie miała tyle zaufania, by samodzielnie rządzić. Jakby nie było...to wielka wygrana sympatyków i zwolenników PIS-u. Jak wiecie nigdy publicznie się o tym nie wypowiadałam bo ja nie politykuję. Osobiście mam nadzieję, że nabędę prawa do emerytury za 9 lat, nie będę musiała dodatkowo zasuwać przez następne 7 lat ;P. No i jeszcze tylko ostatnie słówko...Wiecie, że Pan Ziobro przez ostatnie 8 lat miał wytoczone( podobno,nie jestem pewna co do ilości 132 sprawy w polskim sądzie?) Tyle, że....wszystkie procesy wygrał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko...utrzymuję wagę w normie...czasem tylko 1kg wtę , to wtedy biorę się w ryzy i natentychmiast kilogram w tamtę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×