Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Sadzonek nie gromadzę, chyba kogoś wynajmiemy do realizacji ogrodu. chciałabym mieć różne rośliny i wcale nie chcę takiego ogrodu po linijkę - tylko trawa i coś tam coś tam - zawsze pociągało mnie coś dzikiego :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie chcę mieć rabatek w których trzeba wciąż grzebać i warzywnika też nie będę miała...nie ten kręgosłup, nie te pazurki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądre plany masz BeTulko ❤️ też bym zleciła projekt fachowcom i żadnych pospolitych grządek do nieustannego grzebania! :D co najwyżej jakieś zioła lub co nie wymaga wielkiego zachodu i nie szpeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zioła można mieć w jakiejś ozdobnej skrzynce :-). Na pewno będę miała drzewko laurowe :-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super BeTulko :D a takie drzewko laurowe można na balkonie chodować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna internet mi sie co chwile zrywa :O Gdybym zamilkła BeTulko to nie przez niegrzeczność :D:D:D Na wszelki wypadek całus na dobranoc 👄 Coś naszej Bastylki nie widać - poźno już - Bastylio! hop! hop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drzewko laurowe nawet trzeba na balkonie trzymać ale na zimę mus do kuchni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kawusia i gorąca herbatka UUUUUUUUUUUUUUUUUU Pozdrawiam Orsejko najlepszego ❤️ będę dziś przez twoją wioskę przejezdzac. Miłego świętowania🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Orsejko kochana ❤️ przyjmij najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, radości, miłości, dużo zdrówka, dobrej kondycji, mądrych ludzi wokół i szóstki w totka 🌻👄🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś obudziłam się w innej rzeczywistości;) za oknem bialutko i wciąż popaduje nowa zaraza, a że na termometrze minus 8 to pewnie trochę poleży;):P szuflować co prawda nie muszę, ale śnieg wnerwia mnie z innego powodu - źle się jeździ autem i jak się topi to ta słono-błotna breja bardzo niszczy buty:o a nie mógłby tak padać tylko na trawkę?:P no i naszej pannie F musimy poobcinać kudełki z łapek i między opuszkami, bo śnieg się na nich zbryla, robią się takie lodowe kupki i panna aż kuleje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwestii kolędy, opłatek roznoszą wolontariuszki;) - najczęściej panie udzielające się w kościele, daje się co łaska, czyli w moim przypadku dychę. wody święconej też nie trzeba mieć, bo tak jak pisała Tekla i Betulka ksiądz ma swoje kropidło i nim święci. mam tylko krzyżyk i dwie białe świeczki. a do koperty daję 3 dychy. chytra jestem:P za to moja mama daje stówę, więc się wyrównuje:P:P:P i też jak dla mnie kolędy mogłoby nie być:P a wiecie co mnie zawsze wkurza? to, że ksiądz mówi do nas per ty. czy ja jestem jego koleżanką, czy jak? no i koniecznie wywiad, gdzie pracuję itd itp. odpowiadam monosylabami i tylko czekam aż wyjdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz muszę się oddalić, ale wrócę i dokończę pisanie. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitać Czytelnię 😍. Dziś byłam w kościółku. U nas kreda, mirra i kadzidełko rozdaje ksiądz na koniec mszy. Nieodpłatnie. Jutro mija miesiąc od śmierci brata. Rano mam mszę za brata a potem idę do pracy. Bratankowie przyjeżdżają ze stolicy na tę okolicznośc i już dziś sie przygotowałam na ich przyjęcie. Ugotowałam żurek na kiełbasie, gołąbki i zrobiłam kugiel. Upiekłam też babeczkę piaskową do kawy i ponadto rozmroziłam ciasto ze świąt. A po południu....wyjeżdżam do CZ. Na cały weekend. Nie widzieliśmy sie prawie od miesiąca... Pozdrawiam Was wszystkie i całuję . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was i pozdrawiam. Nawet nie wiem od czego mam zacząć aleeeeee na wstepnie chciałam was przeprosić za tak długą nieoecność . U mnie nic nowego się nie wydażyło miałam trochę spraw na głowie nooooo i oczywiście laptop mi nie działa ale kożystam z córki:-) Wszystkie was mocno ściskam i tulammmmmm do serduch. Zuuleczko dzięki za pamięć👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Maajka!!! A w dupcię chcesz??? Masażyk się należy:-p Ale za to że jesteś to wielki 👄i wielkie bzzzzzz :-D Postaraj się choć raz na tydzień bzyknąć :-), przecież wciąż czekamy! 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko ale trafiłam na Twoje urodzinki Życzę Ci Kochana dużo zdrówka spełnienia marzeń i samych radosnych dni👄👄 Daisy, Ploteczko dziękuję za pamięć❤️ Dziewczęta miłej i spokojnej nocki❤️ postaram się chociaż co jakiś czas do was zajrzeć BARDZO MI WAS BRAKOWAŁO❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatulko❤️ lej ile chcesz kochana bardzo się cieszę że chociaż Ty teraz jesteś MOCNO CIĘ Ściskam i posyłam również ogromniastego buziaczka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maajka :-) jak sobie życzysz! jest i buziak i kuksaniec :-D Ale pokaż się przynajmniej co jakiś czas!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wróciłam :-) złożyć wam życzenia na ten Nowy Roczek oby był lepszy bez chorób i przyniosł nam wszystkim same radosne i szczęsliwe dni ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo i wcięlo mi wpis :-( Betulko postarm się, śpij smacznie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ nie widać nic i kawą nie pachnie ale myślę że to z powodu zmiany stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tak jak myslałam więc podganiam, może zastane którąś z Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Stronka ;) ale nie jest tak jak myślałam - nie ma nikogo więc... zapraszam na świeżą kawusię (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? U mnie szaro i ponuro, od wczoraj odwilż i zero na termometrze. Ale śnieg leży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poszłam po recepty we wtorek musze iść dzisiaj :P Musze zapisać sie do fryzjera, zadzwonić do Siostry i uporządkować domowe archiwum. Poza tym moge spokojnie poleniuchować :P Na śniadanko - na początek gorące tosty z szynką i serem http://img.zszywka.pl/1/0321/w_5394/kuchnia/sniadaniowy-przepis-na-kanaki-monte.jpg Do tego sałatka z jajkiem i kurczakiem http://polki.pl/work/privateimages/formats/V5_MT_LIFE/185975.jpg i troche twarożku z witaminkami https://m-forum.parenting.pl/uploads/images/ko/konkurs-zdrowie-na-dzien-dobry_3683.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo, ja lecę na kawkę :D Zaliczyłam kościół, targ, zmarzłam jak diabli :P Muszę się rozgrzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×