Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Smiałam sie Vanilko aż mi łzy pociekły - poprawiłam sobie nastrój :D:D:D obejrzyjcie Dziewczynki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeśli jesteś tak dobra to podeślij na @ namiary na firmę. Na wszelki wypadek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda - ale cv mógłby złożyć - tam są różne możliwości - zasygnalizuj mu dobrze? to duża korporacja - ofert ma sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Teeklo :-). A on zrobi co chce, sama wiesz jak to z dorosłymi dziećmi bywa :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulko na pewno się uda synowi tez może udzielać korepetycji z języków obcych u nas za angielski 40zł biorą lub z tych przedmiotów w których jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę jeszcze powiedzieć ,że tym roku wymienimy segmenty na szafy.trochę rewolucji zrobimy w domku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze a'propos moich pazurków - cieszę się, że mam teraz takie i mogę zmieniać kolory i wszystko robić. A akryl w moim wypadku został potraktowany jako swoiste "protezy". Na początku 2 miesięczne próby jak zachowają się moje paznokcie a potem decyzja na tak :-), nareszcie nie wstydzę się moich rąk w pracy i wreszcie nie bolą mnie palce! Szkoda, że paznokcie u nóg, mimo stałej opieki profesjonalnej są coraz gorsze, biedniejsze i bardziej bolesne - najbardziej cierpią, gdy ubieram buty 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejowa pytała, czy na Gromniczną będziemy na nowym-na pewno nie, bo wciąż nie mamy gazu . Więc powolutku ekipa sobie dłubie wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padło stwierdzenie ,że segment nasz nie jest funkcjonalny ,moze wy mi jakieś wzory podeślecie ja szukam na 3drzwiowe oglądam . Nasze dziecko nie chce wersalki tylko łóżko.My swoje też zmienimy po się wyslużylo:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko, rozwiązania typu Comandor itp super się sprawdzają. Też takie będę chciała mieć u siebie. Poogladaj też szafy IKEA - też są fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zamówiłam wannę. Dzisiaj szukałam lamp zewnętrznych nad wejściem do domu, muszą być sufitowe - niby tyle tego a nic kupić nie można :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Dziewczynki odpadam bo wrócił małżyk i musze go nakarmić ;) pokażę się potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam na allegro, może nie całkiem o to mi chodziło ale mam nadzieję, ze będą ok, za 2-3 dni się okaże ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami też lubię coś ciekawego na allegro znaleźć też rolety do okien będę zamawiała bo też się wysłużyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łóżko do sypialni też będziemy kupować, mamy nawet taki fajny sklep z łóżkami i materacami. Podoba mi się łóżko typu kontynentalnego - zerknij Vanilko w internecie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łóżka fajne córcia cośby wybrałam mi się podobają tylko my mamy pokój sypialnia w nocy a w dzień gościnny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, czyli wy musicie mieć coś rozkładanego :-). Ale dla córci coś fajnego można znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×