Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Orsejko oprócz stycznia można by przespać listopad, bo szary, bury i ponury:o ale już za tydzień luty, a w lutym już rano będzie widać jak się robi coraz jaśniej, a za chwilę marzec i wiosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiałm sobie seans filmowy, Fruwająca możesz sięgnąć po komedię 40 lat minęło. albo 13 minut - to już inny kaliber, ale wart obejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Jedna "koza" pojechała do K-wa, została jeszcze jedna...ta chyba na dłużej :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/www.beliani.pl/meble-do-sypialni/lozko-160-x-200/lozko-kontynentalne-160x200-cm-lozko-tapicerowane-president-bez.html Zulka - nie takie akurat ale coś w tym stylu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ma być łóżko kontynentalne a nie kolonialne :-). Są przede wszystkim całe tapicerowane i wysokie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Kawa już czeka(_)> (_)> (_)> (_)> zapraszam U mnie odwilż, po śniegu zostaje wspomnienie i błoto: ( A właśnie zaczęły się ferie. Złośliwość losu:P Miłego dnia wszystkim 🖐️ Bastylka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix..🖐️ dzieki za kawunie :) u mnie deszczowo :O rano bylismy z M na oszacowaniu szkody ..w piątek na parkingu w wielkiej wsi Z..G..skasowano nam drzwi samochodu ..Pani cofając porządnie wgniotła je ..we środe do warsztatu .. Miłego dnia tygodnia dla wszystkich ;) Bastylko.❤️ Daisy ..co z tobą choc już do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, dobry wieczór, dobry wieczór. Wróciłam dzisiaj 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dancing bardzo mi się podobał. Były 6 osobowe stoliki. My siedzieliśmy z bardzo sympatyczną parą obok. ONA i ON w okolicach siedemdziesiątki. On wyglądał ciut młodziej. Kobieta bardzo , bardzo sympatyczna. Interesowała się wróżeniem z kart i numerologią, horoskopami. Ciekawa i otwarta osobowość. Mój Przyjaciel przedstawił się i zażartował, że przyszedł z córką. Mieliśmy ubaw po pachy. Mój Przyjaciel był najlepszym tancerzem na parkiecie. Mnie nieraz brakowało półobrotu lub ćwierćobrotu w tangu, ale ogólnie nadążałam. Z pewnością imprezę powtórzymy i to nieraz :P Zdjęć niestety, nie robiliśmy. Nie braliśmy telefonów i nic wartościowego z obawy, że jak pójdziemy w tany to będziemy tańczyć a nie pilnować majątku , który zostanie przy stolikach. Puderniczkę i szminkę wzięłam w maciupką torebeczkę a Przyjaciel pieniądze do kieszeni marynarki :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuję Was wszystkie i lecę przygotować się na jutrzejszy dzień pracorowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się w poniedziałek Terix u mnie od wczoraj błocko po pachy:o Betulka hihi się przejęzyczyłam;) masz rację oczywiście, że kontynentalne. ale wiemy o co kaman:) Orsejka a to pech:o dobrze chociaż, że pani nie zwiała i co ważniejsze miała OC, bo z tym różnie bywa. Dorix wiedziałam, że zostaniesz królową parkietu. cieszę się, ze dobrze się bawiłaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo wybacz jeśli coś przeoczyłam, gdzie się zapodziałaś? Daisy no chodź, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł Dziewczynki 🖐️ przepraszam, nie uprzedziłam że mnie nie będzie, choć wspominałam że czeka mnie poniedziałkowy dyżur z wnusiem:) W sobote byłam na zajęciach swojego kółka a w niedziele śmignęliśmy z małżowiną do Szczyrku na narty. Było śnieżnie, mglisto, bajkowo i tak sie ucharałam w tym śniegu że jak przyjechaliśmy o 16.00 do domu to tylko odgrzałam obiad, zjadłam…i padłam :) A jeszcze dzisiaj miałam gimnastyke i boli mnie wszystko jakbym tone koksu do piwnicy wniosła :D:P Orsejko - to sie nerwów najadłaś co? nie są przyjemne takie stuknięcia. Kłopot i stres.❤️ Super byloby gdybyśmy mogły grupką syrenią drzeć pierze na poduszki dla naszych "młodych" ;) Dorix - fajnie że imprezka udała się i naładowałaś akumulatorki ❤️ mam nadzieje że motylki w brzuchu masz jak wspominasz :D:D:D BeTulka❤️ - ale będziesz miała łózio! :) bardzo Ci zazdroszcze ;) sama uwielbiam swoje wielkie łoże ale ma minimalistyczną drewnianą ramę bo pokoik nie zmieścilby niczego większego. Wezgłowie robiłam sama. A takie kolonialne, tapicerowane łózio to już coś! duże, rozlożyste i piękne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko zjedliście już drożdżowe z kruszonką? :P czy może cosik zostało ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu ❤️masz już Wnuka w domu? jaki plan gry? bo śnieg chyba spłukało całkiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki znacie jakieś preparaty z żelazem które bez recepty można sobie zaserwować jako wzmocnienie? Polećcie coś dla mnie - plisss ale bez recepty bo nie chce mi sie do lekarza teraz biegać. Będe dopiero 16 lutego u endokrynologa Pod choinke dostaliśmy od dzieci wielką flache Vigor Cardio ale chciałabym coś dla siebie np w tabletkach. Nie piję tego - małżowinka dulda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spałam w czytelni :P a teraz zapraszam na kawe (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? śnieg w mojej wsi spłukany wylazły wszystkie brudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Tekla dzięki za kawę👄 Zazdroszczę ci szusowania, sama nie umiem jeździć na nartach ale lubię patrzeć jak inni jeżdżą:D mego patrzenie bolały by mnie wszystkie kości:P Wnuczek już jest u mnie, dlatego nie mogę wcześniej przyjść na kawę, bo nie chcę go budzić. Tekla on już nie do sanek, brak śniegu nam nie przeszkadza ( oprócz wszędobylskiego brudu). Dzisiaj idziemy połazić po mieście, od jutra w galerii jest wystawa jakichś urządzeń (robotów) występujących w filmie Gwiezdne wojny, poświęcamy na to dwa dni:P Dzięki za pyszne śniadanko, chętnie zjadłabym tosty ale zostanę przy jajkach:D Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×