Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Witajcie w styczniowy wtorek ;) Teklo, pałaszuję wszystko bo ostatnio mam apetyt...właśnie na wszystko w dosłownym tego słowa znaczeniu :) Terix ...miłych chwil z wnusiem. Daisy...no wracaj... Bastylko...przytulaki 😍. Tulam całą Czytelnię 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie nowa stronka, tylko caffe troszkę się potknęła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkowo. Teklo, niestety nie znam się na żelastwie. Gdy miałam anemię piłam normalny falvit i sok z surowych buraków połączony z sokiem jabłkowo - pomarańczowym. Sama soki robiłam domowym sposobem, bardzo mi pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam teraz nieco inny kłopot. Niskie ciśnienie krwi, często poniżej 90/60. Jestem wtedy senna i niemrawa. Nie lubię siebie takiej. Kawa lub kieliszek nalewki troszkę pomaga ale nie za wiele. Właśnie wyczytuję w sieci jak sobie pomóc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita Wredota
Polecam Testament templariusza fajowa powieść o tajemniczych rycerzach zakonnikach i eSBekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko kochana! Dorix :D ale ze mnie ciemnota! no przecież że sok z buraków! co mnie tak zaćmiło żeby szukać chemicznych środków i tabletek? :P:D Nawet mój ginekolog wciska każdej kobiecie karteczki z domowymi przepisami na taki napój z buraczków. Dzięki Ci dobra duszo za podpowiedź ❤️ 👄soczek z buraczków bede pic do wiosny ;) A Ty co wyczytałaś o niskim ciśnieniu? i co zamierzasz? 🌻 Dziewczynki - jutro i w czwartek też mnie nie będzie bo zamierzamy wykorzystać te pare dni kiedy jeszcze śnieg w górach jest i dobre warunki. Małżowina wziął urlop i smigamy jutro o świcie. Wieczorem wracamy a w czwartek znowu to samo. A potem sie zobaczy. 🌻 Terixiu - miłego buszowania z wnusiem po zakamarkach galerii i całej okolicy życzę :D ❤️ 👄 Żeby tylko nie padało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj rano odwilż z mżawką więc jak tylko zeszłam po schodach, dwa kroki i wywinęłam orła :P Ślisko było na bocznych ulicach i na chodnikach, jazda bez trzymanki :D Tekla miłego szusowania na nartach i porządnego śniegu 👄 Dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Czytelnio w Mały piątek :P (po Zulkowemu :D). Teklo, fajniusiego szusowania :) 👄. No to kawunia lub herbatka w ten dżdżysty u mnie poranek. (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Wstajemy, wstajemy Kobietki. Nie ma świata bez wad i życia bez problemów. Ale jesteśmy mądre i umiemy się poukładać. Życzę wszystkim dobrego dnia! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Postanowiłam się odezwać,zauważcie co napisałam,,odezwać,,. Nie ,,przyjść,, Bo byłam z Wami każdego dnia,przychodziłam po cichutku siadałam za regałem i słuchałam o czym rozmawiacie.Wyszło na to że podsłuchiwałam?!. No może troszeczkę hi,hi. Przychodziłam słuchałam i nic nie mówiłam bo czasem co dla niektórych niepojętym jest człowiek jest zbyt przybity by rozmawiać.Było mi smutno i nadal jest a powodów i przyczyn jest kilka,jak to zawsze u mnie.Pojawia się jeden smutek i zaraz wszystko wokół zmierza tylko w jednym kierunku by pojawiły sie kolejne bo samotnie to przykro kroczyć przez życie,,,,hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć u mnie słoneczko ciepło,ale ślisko jeszcze nie wszystko zmyte. Wiecie ,że już w przyszłym tygodniu tłusty czwartek . Miłego dzionka życzę. Ja trochę w****iona bo jestem w tym komitecie studniówkowym, trzeba już się zainteresować salami i co jak na razie jestem sama, jutro mamy zebranie to powiem, ze sama niczego nie będę załatwiała a nikt pretensji nie miał wszyscy chcą ,ale do pomoc nikt,a jak się wpienię to wymiksuje się z tego.mam tyle raptownie żadna nie ma czasu.Podobało się mi u syna bo i uczniowie i wychowawcy pomagali i inni nauczyciele też pomocą służyli.A tu mówia,ze nie mogą.Teklo jak to było u ciebie. Bastylko❤️.Spadam na razie udanego dnia❤️Życze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dorix dzięki za kawę 👄 pyszna, pachnąca:D Tekla dużo dobrego śniegu do szusowania, uważaj na muldach❤️ Daisy🖐️ Bastylka❤️ Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) dorix.. bardzo dziękuję za kawunie 👄 pieknie powiedziane nie ma swiata bez wad i problemów :O Vanillko.. spokojnie wszystko da się zrobić jest jeszcze ciut czasu ...a nie wypinaj się :) robisz to dla swego dziecka ..czasami tak jest że trzeba samemu działać nie ogladać się na innych :) Daisy.. cisze się ze jesteś 👄 a może byś ciut poopowiadała dlaczego i co cię dołuje ..wspólnie lżej :) Terix.. jakie palny na dzisiaj ? gdzie wybywasz z wnukiem to już kawaler ..jak ten czas leci :) Bastylko... ❤️ Kochane od paru dni mam problemy z jelitami okropność boje sie bo kiedyś już miałam ten problem :O Majka ..gdziesię podziewasz ? Brakuje rownież Plotki ..co z nią ? Dla wszystkich miłego dnia .. U mnie zrobiło się wiosennie od wczoraj temp. ponad 11st. świeci slonko pieknie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem ponownie👄 Orsejko A o czym to opowiadać,sama wiesz czasem nie o wszystkim można rozmawiać nawet z najbliższymi.Jednemu ulgę przynosi rozmowa drugi wie że jak siedzi cicho mniej boli;) No ale nie po to wejszłam;)hi,hi by marudzić.Mam w planach być dzielną dziewczynką i nie smutasić w miarę hi,hi możliwości. No i u mnie zrobiło się dużo cieplej ale słoneczka nie mam:(.Pochmurno,czasem coś popada,powieje.Na ziemi leżą pokaźne połacie lodu a na nim jeziorka.Można polecieć i dodatkowo zmoczyć se dupsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Teklo ciekawe czy już wróciłaś, ale pewnie będziesz padnięta takim fajnym zmęczeniem;) a jutro powtórka:) masz duży deficyt żelaza? w ostatnich badaniach wyszło mi, że mam za dużo żelaza:o więc na szczęście pić buraczkowego soku nie muszę:P nie wiem jak Wy ale ja tak jak lubię surówki i zupy z buraczków, tak soku nie znoszę:o Daisy ważne, że się odezwałaś, nic na siłę - nie chcesz, nie możesz, nie musisz gadulić. każdy ma swojego robaka, który go podgryza, cały dynks w tym, żeby nie dać mu się podgryzać non stop. trzeba znajdować pozytywy w tym co mamy, przecież zawsze jakieś są. sama zresztą wiesz. Terix jak tam maichneria ze Star wars ? zrobiła na Tobie jakiekolwiek wrażenie? a Twój wnuk jest fanem sagi? Orsejka kiedy auto idzie do naprawy? ustaliliście termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca potłukłaś się mocno wywijając tego orła? no i gdzie go wywinęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia, się tam przejmujesz;) wiesz, że przy organizacji czegokolwiek - jeśli robimy to kolektywnie - musi być przywódca. jedni się na takich nie nadają, inni są wygodni i nie chcą, więc wolą się czaić i poczekać, aż znajdzie się taka torpeda jak Ty, która ruszy z kopyta, a wtedy wszystko się potoczy. i znajdą się pomocnicy. więc spoko, będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz mogę się pożegnać. trzymajcie się ciepło Bastylko nieustająco myślę i tulę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem 🖐️ Pusto dzisiaj było na Salmopolu i warunki dobre - ojeździliśmy sie po same uszy. W południe odtrąbiliśmy powrót tak że bezstresowo obiadek już w domu i LB do wieczora :D Jutro powtórka i dosyć bo snieg raczej nie utrzyma sie do niedzieli. W mojej wsi było 10 stopni ale na szczęście przewiało wszystko i jest sucho i dość czysto. Vanilko - no raczej nauczyciele z zasady nie mogą sie osobiście angażować do przewodnictwa w organizowaniu np studniówek czy komersów. Może i kiedyś tak bywało w zamierzchłych czasach ;) ale teraz rodzice są bardzo roszczeniowi, każdy rodzic uważa że wie lepiej, zawsze jest ktoś niezadowolony i nauczyciele nie mogą dać się „wkręcać” w żaden układ. Zalecenie jest takie aby nie byli dwuznaczni i nie sprawiali wrażenia że mają jakiś interes w organizacji imprez. Nieraz byli posądzani o czerpanie zysków z tego zaangażowania :O. No i muszą slużyć jedynie pomocą, doradztwem i to też niekoniecznie. Nie masz pojęcia Vanilko co potrafią wymyslić rodzice. Masakra. Od wielu już lat uczniowie i rodzice sami sobie organizują swoją własną studniówkę i zapraszają na nią nauczycieli jako gości. Tym bardziej że już teraz nie robi sie studniówek w szkołach tylko w knajpach. U mojej corki i syna była bardzo prężna trójka klasowa i inni rodzice też chętnie się włączali - super było. Zulko - no ja też nie przepadam za sokiem z samego buraka albo samej marchewki (gryzie mnie po gardle) ale w zestawieniu z jabłkiem albo jakimiś innymi owocami, warzywami jest ok. Deficytu wielkiego nie mam: norma jest 12 - 16 a ja mam 12,7 ale gin zasugerował mi kiedyś popijanie soku z kiszonego buraka. Kiszonych buraków nie cierpie :P ale ze świeżych warzyw moge pić bo lubie. Sokowirówka kurzy sie gdzieś w kącie - chyba wykorzystam. Ale przyznaje: jakoś automatycznie pomyslałam o tabletkach :D zapomniałam o buraczkach. Orsejko - po tej ostatniej kolonoskopii jelita zrobiły mi sie takie wrażliwe :O reagują bardzo gwałtownie, aż pobolewa mnie brzuch. A „kicha” az boli bo tak nią targają wszelkie bodźce. W lutym mam kontrolną konsultacje u gastrologa to go wypytam jak sobie z tym radzić. Napisz co sie dzieje np na @ ;) Terixiu - wnusio śpi w pokoju z komputerem? przypomniało mi to czasy kiedy miałam PeCeta na spółe z synem. Jeszcze wtedy był w liceum - robiłam mu za to wypasione kanapki do szkoły :D Rano jak on jeszcze spał, zakradałam sie cichutko do jego pokoju żeby posiedzieć, odebrać poczte, poszperać w necie. Syn był dość cierpliwy - jestem mu za to wdzięczna do dziś ;) Fruwająca - mam nadzieje, że kość ogonowa cała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Czytelnio. Stawiam kawusię na dobry początek. Dzisiaj tak mam, że co się wezmę za wejście do Czytelni to ktoś wchodzi do biura więc mam kawunie przerywaną :D. Buziaczki i miłego dnia życzę ;) 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz Dzień dobry! Bo mnie nie widać zza regału :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×