Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Cieszę się Teklo, że u Ciebie oki. To dodaje skrzydeł. Zulko, masz szczęście bywać z fajnymi ludźmi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa właściwie nie usuwam tego zdjęcia, niech będzie i Teklo jak chcesz publikuj. w końcu wie, że jest fotografowany i że będziemy te foty upubliczniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie pobolewa nad prawą piersią...albo ból przechodzi pod pachę. Zakładam, że to jakiś nerwoból. O gorszych rzeczach wolę nie myśleć.W poniedziałek będę robic mammo z tzw. "programu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix, a bo my z koleżanką od tego roku zajmujemy się takimi spotkaniami. za tydzień kolejny maraton, tym razem trzydniowy od poniedziałku do środy włącznie. kobieta, mniej znane nazwisko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zula - spokojnie możesz zostawić tę fotkę. Fajnie wyglądacie i to powód do dumy - niech troche pozazdroszczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Organizacji spotkania nie zazdraszczam, wiem w jakim stresie się wtedy jest. Ale potem samo obcowanie jest fajne i nagradza wczesniejsze starania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ugotowane są też okna BeTulki :D BeTulko - czy mój schowek na szczotki też ma juz okienko? ;) Fruwająca - melduj jak roboty w Twoim Domu się maja? i kiedy się przenosicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano jest trochę o czym pamiętać;):P a to jest dodatkowe zajęcie, trzeba pamiętać o wszystkim innym:o czasami masakra jakaś:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam te okna, szkoda Betulko, że nie opisujesz skąd będziesz przez nie wyglądać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo...odniosę się do Twojego kaca moralnego odnośnie marudzenia. Wyluzuj. My jesteśmy najwspanialsze kobiety pod słońcem. Ale żywotne. Lepiej gdy piszemy prosto z mostu co myślimy niż strzelać fochy :D. Przytulam jeśli zechcesz moje ramiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, muszę odpaść, głowa nie odpuszcza:o dziękuję, że jesteście:) czekamy na resztę ferajny:) trzymajcie się do jutra. buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przytulam ...tulu, tulu Teklo ;) Dobrej nocki Zulko, tez się cieszę, że z nami jesteś :) Też długo nie posiedzę. Zlew pełny bo po południu robiłam zasiewy w ogródku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też musze do łóżka żeby jutro spełniać dobrze rolę babci dla mojego starszego Wnusia Dzisiaj kupiłam młynek żarnowy firmy CAMRY dla jego Taty który ma w niedziele urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Dziewczynki! 🖐️ Czekamy na reszte naszej Grupki będziemy tu razem czytać bo lubimy :D ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówka Teklo 👄. Ja mam jutro sprawe w sądzie. Majątkową. Zrobiłam pierwszy poważny krok :D. Sprawa dotyczy mieszkania i gospodarstwa rolnego w miejscu mojego zamieszkania. Ciekawe czy rodzeństwo odpuści :P Dobranoc Czytelnio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo :-D, okienko jest w spizarce a ty jako szczupła i wysoka osoba spokojnie mozesz się położyć na wznak ;-) - w schowku na szczotki nie ma okienka i musiałabyś zwinąć się w kłębuszek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ide sie położyć w Twojej spiżarni BeTulko ❤️ :D i tam będe czytać bo lubię :P:D Dorixiu - trzymam kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyfrunęłam i melduję się :D Zulka zamiast polecieć po bandzie, przytulić się do Jana, to Ty przepisowa odległość :P No ale, zdjęcie w ramkę i na ścianę ;) Dobranoc i spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) pierwsza kawa w czytelni :) (_)(_)(_)(_)(_)(_) zapraszam :) zulka ...ano tak samo jest jak u ciebie ..przecież to rzut beretem ..a najgorsze jest to że w południe jest pięknie ciepło więc ja rozebrana zresztą jak zawsze zabrałam się do koszenia i td..i oczywiście chyba mnie przewiało mam katar jak tekla:O i do tego kaszal jak pies ..nie boli mnie gardło to pewnie tchawica albo oskrzela ..jest słonecznie i sucho ale wieje okropny i zimny wiatr ...może i jakieś cudo pyli :O mam już steryd więc powinnam się wylizać :) Zulka piękna pamiątka :) Idę kochane potem kuknę... idę pod prysznic... bo zaraz pewnie przyjadą z MZGK ...wczoraj moj M wiercił pod rure do klozetu w stropie i odlamki gruzu robiły licznik od wody w drobny mak :O ...zgłosiłam o wymianę na nowy ...oj będzie gderał ten Pan kierownik :O będa podejrzenia jest on okropny ....ostanio jak zmieniał na zdalny do odczytu to poczułam się jak zlodziej we wlasnym domu ...że też ludzie tacy są :O do pote,m kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ja już siedzę w czytelni i klikam pracę na laptopku :-). Miłego dnia, do potem! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×