Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

🖐️ caly wpis mi zezarlo😠 Pisze jeszcze raz. U mnie wytrzymalo bez padania. A szkoda bo czekalam na deszcz. Wieczorem chcac nie chcac pojechalam na cmentarz podlac kwiaty. Prawie padly:( Nie wiem czy da sie odratowac a byly takie piekne:O Pare dni mnie tam nie bylo i juz szkody wielkie:O Czasem podleje sasiadka ale to juz dama po 80-tce i pewnie w upaly nie wychodzila z domu. Trzeba pewnie posadzic nowe najlepiej zolte bo te wytrzymuja dlugo bez podlewania. Wlasciwie dzisiaj chcielismy pojechac do sasiedniego miasteczka na sredniowieczny festyn, ale nie bardzo nam sie chcialo. W domu wygodniej w takie upaly. Szkoda zdrowia. Niech mlodzi sie festynuja. Acha uprzejmie donosze ze noga "zaprzestala" bolu. Jutro wezme sie za krzaki, choc nie jestem pewna bo jutro jeszcze wieksze upaly. Rano przeciez nie bede wstawac z powodu krzakow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko a jakiej stancji szukacie dla syna? Ma byc pokoj czy male mieszkanie? A jakie imie wybrala sobie corcia przy bierzmowaniu. Ja mam chyba po cioci Zofia choc bardzo chcialam Marzenka albo Marlenka. Do dzis nie wiem jakie imie powiedzialam ale w zapiskach jest Zofia. I dobrze bo to piekne imie i na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy oprócz Bożego ciała jest dziś jakieś święto państwowe? pytam, bo nie pamiętam czy zawsze w tym dniu i w logo stacji tv i na ulicach flagi wieszano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylio :-), u mnie też nic nie lało i nie grzmiało. Ja na bierzmowanie mam Agnieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka , dzisiaj jest Święto Wolności -rocznica pierwszych wyborów demokratycznych po upadku komuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka Bastylko o kurcze, to takie święto, nie pamiętam tych flag sprzed roku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja mam podobnie jak Ty . Najchetniej bez sentymentow wyciela bym wszystkie krzaki. 20 lat temu bez pojecia napakowalismy na malej powierzchni tyle krzaczorow i teraz meka. A wyciac tez sie samemu nie da. Trza chyba firme brac:O Teklo i jak smakowal obiadek? Pewnie bardzo bo nie musialas pichcic w taki upal. U mnie byly szaszlyki:) Ale mocno dietyczne:P z indyczego miesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zwracam uwagę na święta kiedy nie są dniem wolnym od pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w zeszłym roku nie nałożyło się na Boże Ciało i to nie jest święto wolne od pracy :-p, tylko do pamiętania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zula i Betulka. O jej to znowu celebrujemy swieto:O I znowu wywieszone flagi.... Mam wrazenie ze my czasem naduzywamy narodowe symobole.. A pierwsze wolne wybory dokladnie pamietam. Mialam tyle pracy przed wyborami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię różne krzaczory i już jestem przerażona, że będę miała łyso na Polnej :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko pracowałaś przy wyborach jak nasza Dorix? Betulka posadzisz jakieś szybko rosnące krzaczorki i długo nie będzie łyso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie byłoby skomponować takie krzaczory żeby mieć kolorowo przez cały rok np. forsycję, pęcherznicę, zimozielone i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, już chętnie coś bym sadziła ale teren nie uporządkowany, jeszcze trzeba kopać pod rury gazowe :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wszystko w swoim czasie, za to na przyszłą wiosnę zaszalejesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam, bo sama kupowałam:P jet zielona i bordowa (liście), właśnie teraz kwitnie na biało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pracowalam bezposrednio przy wyborach Zulka. Robilam tzw propagande wyborcza:P Krzaczory rosna szybko Betulka. Ani sie zorientujesz a przerosna Ciebie... Co do flag mam inne zdanie. Czesto wisza byle gdzie i byle jak zalosnie powieszone. Jeszcze do tego cos nasmarowane jest na flagach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz poszukam w necie :-). Orsejowa ma doświadczenie, Matylda też ale jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka krzaczki i drzewa sprzedawane w kontenerach mozna teraz sadzic przez caly rok. A najlepiej jest to robic wlasnie jesienia. Masz jeszcze duzo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie podoba się berberys, w tym roku nie zdążyłam kupić, za rok upoluję:P apropos wyborów Bastylko a jakbyś chciała, mogłaś wziąć udział w ostatnich wyborach perydenckich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem jak wygląda pęcherznica - oczywiście ogladając fotki pierwsze rzuciła mi się w oczy brzoza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×