Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

pęcherznica - faktycznie nazwa nieudana:P rośnie bardzo szybko i jest bardzo wytrzymała i niewymagająca, tyle tylko, że na zimę gubi liście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie Zulka ale to by bylo dla mnie troche za duzo "fatygi" Musiala bym jechac do M do konsulatu. Masle ze lepiej jest jak wybieraja ludzie mieszkajacy na miejscu i dokladnie sledzacy nasza polityke. ja przyznam sie szczerze tego nie robie. A w Chicago to wybrali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój średni syn znów baluje, teraz we Włoszech. Przysłał kilka fotek - pięknie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz choinki mają piękne przyrosty, takie mięciusieńkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, co ci z Chicago mają do gadania:P Betulka a jak na polu koleżeńsko miłosnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka! Ogrodnik uwzgledni Twoje zyczenia i najlepiej poradzi. Ja zawsze kupowalam sama opryski, nigdy nie chcialam zadnej porady. Tym razem pozwolilam sobie na porade. I jednym malutkim sprajem opryskalam caly ogrodek i nie mam ani jednej meszki. A wczesniej byla to droga inwestycja( u mnie te rzeczy sa pieronsko drogie)i bardzo duzo pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam zdanie na temat tych z Chicago :-p A syn pojechał na południe Italii na ślub i wesele włoskie ze swoją "połówką" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylio, myślę że będę musiała skorzystać z firmy ogrodniczej - ja nie dam rady przecież a mój M ma lewe ręce do tego i chyba nie umie, nie lubi :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ma fajnie.... Ja tez chce do Wloch, Grecji albo gdziekowlwiek:O Ale mnie moge. Za to musze na to wesele. Nie bardzo mi sie chce:O Wesela to glupi pomysl. A duze wesela to podwojnie glupi pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo właśnie dojrzałam, że Setiś będzie miał nową siostrę:) ależ ona urodziwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zmykam bo musze teraz zabawiac sie w pielegniarke. Musze zmienic opatrunek piety. Pacjent juz zasypia i za pol godziny nic nie da sie zrobic. Dobranoc. Pa do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Bastylio :-), pojechali na wesele troszkę wcześniej, żeby spędzić wspólnie parę chwil w pięknych okolicznościach. Wylądowali w Neapolu i pojechali na drugą stronę "buta" poniżej Bari :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, widziałam siostrzyczkę Setisia :-D A grzyby przywiózł znajomy - dowiedział się, ze są kurki ale ich nie znalazł, była za to kolonia podgrzybków :-) - dał M w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko dobranoc Betulka a widziałaś już na żywo koleżankę? i daleko od Was te grzybki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Bastylio Tak sobie pomyślałam - odkąd zaczęłam regularnie chodzić do pediukirzystki - podolożki skończył mi się problem pękających pięt a raczej pięty. A miałam takie problemy z nie gojącą się, krwawiacą, sączącą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, widziałam tylko na zdjęciach - za 2 tygodnie jadę na kongres do W-wy i mamy wtedy poznać panią E ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mielec z jednej strony jest otoczony lasami (relikty Puszczy Sandomierskiej) i jest to bardzo blisko. Ale trzeba tam jechać autkiem albo rowerem (jak ten znajomy) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopy robię co 1,5 - 2 miesiące, jeśli by się coś działo źle to na telefon. Ale wizyty mam umówione na cały rok do przodu :-D - już nie potrafię żyć bez pani Madzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jakie zrobi na Was wrażenie pani E. tak na dzień dobry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najważniejsze że podoba się temu komu ma się podobać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z tych lasów zapędzają się na teren miasta ostatnio zwierzęta leśne - niedawno biegała młoda łosza, 2 dni temu jeleń wpadł pod auto. A na Polnej mieszkają bażanty i czasem sarny się pojawiają - biedne zwierzaki :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka przepraszam, późno się zrobiło, a jeszcze muszę wyskoczyć z panną F. na si. pożegnam się więc, do jutra i dziękuję za dziś 👄 papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wciąż się boimy, że to nasz P się podoba pani E - on taki jakiś nie zdecydowany...kiedyś nam powiedział o swojej kumpeli (myśmy myśleli, ze to coś poważnego) - "znowu się następna zakochała" :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×