Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Vanilko :-), wspaniała woda na ochłodę ❤️ A dywany kwiatowe oglądałam też w tv w tym i w zeszłym roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w upalną sobotę 🖐️ Terixiu - no miałam nadzieje, że będziesz miała tam pod ręką kawałek klawiatury :D ❤️ 🌻 Dzisiaj małe drugie śniadanko podane przez Vanilke w czytelnianym ogrodzie: http://slodkieimpresje.blox.pl/resource/buleczki_drozdzowe_z_malinami.jpg 🌻 http://4.bp.blogspot.com/-IgsNJ2aRbg8/Ub84gMUnA_I/AAAAAAAAA_g/cNTm8m0nrE8/s1600/DSCN0266.JPG W cieniu pod gruszą mamy napoje i owoce i bułeczki Która z Was zechce odpocząć - zapraszam ❤️ Wszystkie Was pozdrawiam i życzę pięknego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zrobiliśmy 25 km, strzepnęliśmy z siebie po 800 kcalorii i wypiliśmy na to konto trzecią wieczorną kawe :D:D:D Dzisiaj jedziemy zaraz po wczesnym obiedzie, bo w taką pogode siedzieć w domu to grzech :P Na rower wskakuje w krótkich spodenkach i mam nadzieje mieć po łykendzie opalone nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko ❤️ ❤️ ❤️- dzisiaj oglądałam w TVN24 relacje z Twojej wsi. Odtwarzane były wydarzenia w kopalni z czasów wojny. Wypatrywałam Twojej buzi wśród ludzi zgromadzonych pod sztolnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie dzisiaj bylo jak w piekle. Teraz rozpetala sie burza. Sucha, grzmoty i blyski, bez deszczu. Umeczona jestem tym bardzo, za szybko wyskoczyly takie upaly. Caly dzien w wannie byla dyzurna woda i ja wskakiwalam tam dla ochlody. Oprocz tego chodzilam "na bosaka" Teraz odzywaja sie "przydatki" Vanilko dywany kwiatowe piekne. U naszej wsi jest podobny zwyczaj. W Boze Cialo dekoruja dywanami chodniki dookola bazyliki, ale kilomertowych dywanow nie ma jak u twojej tesciowej. I te nasze dywany sa na jakims podlozu, paro-metrowe kawalki. W ostatniej chwili wynosza i skladaja je razem. Tekla przestraszyla sie jak przeczytalam o tym zeby spalic 800 kalori potrzeba az takich wyczynow rowerkowych. A Ty nas rozpieszczasz takimi sniadankami:) Terix jak dorwiesz kompa napisz pare slow. A teraz pojde na garnek. Spac i tak sie nie da. Blyski i grzmoty:( Dobrej nocki zycze wsiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,zapraszam na kawusię. Orsejko chodz i Ty wypij najwyzej schłodzimy. Teklo zachęcasz na te rowerki,u mnie niby są ścięzki rowerowe,ale te kładzione na poczatku juz wymagajaą remontu.Moje strony miasta mają nowe ścieżki i jest ok. Druga strona miasta ma zawyzone krawężniki i niszczą sie strasznie koła. Tam nie jezdzimy. U mnie nie dywanów slicznych kwaitowych tylko dziewczynki komunijne sypia kwiatuszki. Bastylko ja jak jest burza nie siedze na kompie,kiedys spaliło mi stacjonarny telefon,aż iskry widzielismy,od tego czasu nie rozmawiamy i nie ogladamy tV. Dzisiaj u mnie zapowiada się sliczny dzień.Ma byc 30 stopni. W kuchni mam juz podszykowane jedzenie,wieczorem małzyk zawozi syna.Dzisiaj niewiele podaję bo w piatek tam jedziemy. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko ja sie nauczyłam w łazienkch,w piwnicy,w kuchni tam gdize mamy płytki zawsze chodze w ciapach,nigdy boso.Jednak płytka to płytka.To nie dywan.Po co potem miec problemy.Uważaj na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ostatnim dniu długiego łykendu 🖐️ Plotko za kawusie pięknie dziękuje 👄 Ploteczko - to co zrobiono z moją wsią jest dla mnie cudem bo była to sypialnia. Ale wieś młoda więc wszystko poszło we właściwym kierunku. Obecny prezydent został wybrany prawie jednogłośnie - w ciągu ostatnich 20 lat sypialnia stała sie fajnym miejscem w którym dobrze sie mieszka. A na ścianie dworca PKP mojej wsi jest napis: „T…..- DOBRE MIEJSCE” :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj spędzam dzień na miejskim festynie profilaktyki zdrowia :P nie wybrałabym takiej formy bo nie cierpie festynów i tzw "spędów" ale moje kółko ma dyżur, robimy konkursy dla dzieci i wystawiamy swoje prace ;) Terixiu - fajne laseczki masz ;) czy to współmieszkanki pokoju? :D ❤️ Wszystkim życzę miłego dnia 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej miłego popołudnia🖐️ Bastylko pytałaś jaką stancje na pewno mieszkanko a już trochę się zorientowaliśmy cenowo też. Teklo mnie nie było tam nawet nie oglądałam tvn24. Ale i moja wioska się zmieniła dużo . Spędzam teraz czas na wyspie Rodos :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie niedzielnie Teklo dziękuję Ci za wklejenie przepisu na ciacho - gapiszon jestem i robię to z opóźnieniem;):P już wiem dlaczego nie spisałam przepisu jak Dorix go wrzuciła, bo ja nie lubię biszkoptów:P i do tej pory nigdy takiego nie popełniłam:o hmmm muszę to przemyśleć, a jak już t na bank z połowy składników, bo tą ilością mogłabym obdzielić pół rodzinki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i u mnie wczoraj była pogodowa sahara;) 32 w cieniu:o wychodziłam tylko z panną F i wieczorkiem do kina - mus był, bo ważność karnetów się kończyła:P z tego też powodu trzeba było wybrać cokolwiek, padło na głupiutką komedię, dobrze chociaż, że były momenty, że można było się zdrowo pośmiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czytelnię ;) Niby długi weekend a prawie wcale nie odpoczęłam. Najpierw malarstwo płotu, potem przygotowywanie domu na rodzinną imprezę , która będzie za tydzień. Osiemnastka mojej bratanicy. Solenizantka mieszka w Tarnowie, większość rodziny w pobliżu mojej wsi, więc brat zdecydował zrobić imprezkę w naszej świetlicy wiejskiej. Będę miała mnóstwo gości, bo przecież wszyscy wpadną odwiedzić babcię :). Przytulam wszystkie 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane kawunia podana :)(_)(_)(_)(_)(_) U brak upału wczoraj pięknie popadało ..ale w sobote to tak jak u Zulki ukrop :O Dorix ..ja ostanio dostaje takie dawki od rodziny że zastanawiam się czy jestem dzieckiem tej rodziny i komu tak zależy by mnie tak ranić posługując się innymi :O smutno ,przykro mi bardzo :O miłego dnia kochane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ za kawusie dziękuję Orsejko 👄 Vanilko 🖐️ U mnie upał zelżał, zachmurzyło sie i daje nam to wytchnienie. Mam nadzieje, że troche popada. Po długim łykendzie u mnie błoga cisza, biore sie zaraz za niektóre zaległosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również, ostatnio tak się wciągnęłam że czytam ksiązkę za książką, zawsze jak idę gdzies na zakupy i widzę Matrasa to wejde, zobacze coś ciekawego i zaczynam czytać, tylko moj facet nie moze sobie nigdy nic znalezc. Polecam za 22zl książkę "Sny bogów i potworów." Laini Taylor w Matrasie jest 1 cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po,po ,po długim, weekendzie; Ja odpoczęła bym gdyby padało a że było sucho niestety roboty po pachy.Jak chodzi o upał miałam raptem jeden dzień czyli wczoraj w niedzielę.Nie zdążyło mi usmażyć móżdżku więc nie czuję się dogrzana:p Dzisiaj już mam jak dla mnie chłodek.Zapowiadali 26 było 20 i chłodny wiatr.Teraz zrobiło się pochmurno ale puki co nie pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie mam za bardzo o czym pisać,jakoś tak nieciekawie u mnie:p Moja Luka miała trzy dni rozwolnienie,nie wiem co zeżarła ale sfatygowała mi całe he,he podwórko.No ale to także nieciekawy temat na lekką pogawędkę w czytelni,śmierdzący nieco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko Z rodziną to się jedynie na zdjęciu dobrze wychodzi a w moim przypadku to i tu ,,nie,,. Jestem niefotogeniczna:p Dorix No właśnie przez chwilę się zastanawiałam dlaczego sprzątasz na urodziny siostrzenicy.Choć wcale to mnie nie powinno dziwić bo mam doświadczenia jeszcze lepsze.Tyle że u mnie ciut inaczej było,no ale takie życie. No ale u Was szykuje się większa impreza;.) Terix Dzięki za poczęstunek👄 A,, F,, na krzesełku taki dostojny;) ma taką minkę jakby co najmniej było wiązanie pierwszy raz krawata.Dzieci są takie słodkie,no fakt nie wszystkie ale nasze,nasze to słodziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka Ach nie mogę tych Twoich tego nie jem,tego nie lubię a tego nawet nie spróbuję bo mi się nie podoba:p.Biszkopt przecież jest smaczny no jak można nie lubić biszkopta?!.No chyba że jadłaś takiego nieudanego nasączonego aż cieknie nie wiadomo czym?!. W takim przypadku mogę zrozumieć tą niechęć,w przeciwnym razie,, nie!,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wanilce nie tylko niedźwiadek ale i misiaczki wyfruną z gniazda.No i co Wanilko poczniesz,przecież Ty musisz mieć koło kogo biegać,komuś piec,dogadzać.No ale ja głupia jestem,pojedziesz do niedźwiadka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix A do tej świetlicy to masz dostęp taki nieograniczony?. Bo może my sobie weźmiemy karimaty,śpiworki i pojedziemy do Ciebie na biwak?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zmykam Bastylko a gdzie to weselisko u nas w kraju czy tam u Ciebie?. Pewnie pisałaś ale ja swoim zwyczajem przespałam.;) No nic zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałkowo Daisy hihi a ja taka kapryśna jestem:P i marudna, jak to zodiakalna panna;):P Dorix a to brat wymyślił;) a Ty pewnie będziesz szykować amciu na tę imprezkę? Orsejko ano takie życie, nic nie poradzisz, a najbliżsi najmocniej ranią:o siły dużo życzę:) i zobacz jak my blisko, a u mnie susza wciąż:o Teklo poproszę raz jeszcze pana F na tronie:D plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) melduje że u mnie leje i bardzo mocno ,Zulka pewnie i u ciebie może coś kropi:) jak nie to popcham do ciebie troche :) Kawunie zostawiam (_)(_)(_)(_)(_)(_) Daisy ..chyba mamy podobnie z naszymi rodzinkami :O Milusiego dnia zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie we wtorek. Kochane...u nas wynajmuje się świetlicę na uroczystości rodzinne. Za opłatnością. Zulka zgadła, będę się zajmować oprawą żarełkową. Dziewczyny....wybaczcie, że mnie trochę mniej na forum. Przygotowuję się do założenia blooga. Od jakiegoś czasu zaczęłam pisać...tym razem opowiadania. Jak się zamyślę...to nieraz cały wieczór siedzę nad dwoma - trzema zdaniami. Muszę dużo czytać i rozmawiać z osobami, które wiedzą jak to się robi. Za to wkrótce będziecie mogły poznać pierwsze próbki.... Wybaczcie starej wariatce... Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×