Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Mgr wytłumaczył, że blizny pooperacyjne bardzo źle wpływają na funkcjonowanie ciała ogólne mówiąc. Nie wiem jak on to robi (nie mam luster :-p) ale mam wrażenie, że wchodzi w mój organizm łokciem, pięścią itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka nawet nie słyszałam o takim masażu:o Dorix brawo:) i uważam, że rzucenie słodyczy jest kluczem do sukcesu:) a jak długie chcesz mieć włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix :-), trzymam kciuki za cd. Ja od dawna nie jadam słodyczy, ostatnio w W-wie popełniłam ten sorbet cytrynowy i crumble rabarbarowe :-p - no ale to było ważne spotkanie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i też zmieniłam image, tyle że ścięłam króciutko włosy i jestem ciemna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, blizna jest pozioma. Po wyrostku jest pionowa, tę obrabiał na pierwszym spotkaniu - myślałam, ze pięść mu wyjdzie na plecach moich oczywiście :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crumble to angielski deser - owoce zapiekane pod kruszonką. Pisałam w zeszłym roku, ze popełniłam ale takie jak to co jadłam moje nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka mam takie same blizny, a ta po wyrostku (rozlanym) jest szczególnie paskudna. nie wiem czy dałabym sobie ją rozmasować, już samo jej dotykanie rodzi dyskomfort:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam trochę o terapii, nawet blisko mnie jest gabinet, a nic nie słyszałam na ich temat:P A mnie w sanatorium p. doktor pochwaliła za trzymanie diety. Cukry miałam wręcz wzorcowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak pisałaś, ale ja gapa jestem - jednym uchem wleci, drugim wyleci zwłaszcza takie zagramaniczne nazwy;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix a to historia z tym Twoim cukrem, ciekawe co na to ten lekarz, który zdiagnozował cukrzycę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, nie ma to tamto, skoro się zdecydowałam to zaciskam zęby i oczy :-p Po dzisiejszym masażu nawet z blizny się trochę sączyło. Kazał smarować mi blizny spirytusem rozcieńczonym wodą - podobno ciało się zmiękcza. No i niejednego siniaka już mam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja jem slodycze....:P O wiele za duzooo:( Betulka wylatuje 16 a wracam do domu 21. Wyjazd raptem na 5 nocy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem czy dałabym się tak masować, bo miejsce mojej blizny jest niedotylkalskie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pożegnam się już, bo trochę za szybko pracowałam dzisiaj na działce i zmęczyłam się:P Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu :-), czekamy cierpliwie i przycupnięci zeby nie zapeszyć ;-). Ja i M jesteśmy pozytywnie nastawieni ale wiemy, ze nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix dobranoc, do jutra Bastylko a kiedy dostaniemy Twoją fotkę w kreacji? dopiero po weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się pożegnam, wszystkiego dobrego Dziewczyny ;) Spokojnych snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wrazenie ze moja blizna jest wieksza:( Gdzies tak po roku byla tylko mala rozowa kreseczka. No ale nic dziwnego, cialo traci elestycznosc. Na starosc wylaza wszystkie blizny. Skora jest bardzo pamietliwa:O Ostatnio opadla mi troche lewa powieka. I zrobila sie widoczna blizna po upadku jeszcze w dziecinstwie.... Wczesniej byla prawie niewidoczna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak znajdziecie chwilkę obejrzyjcie na vod film Szalona miłość. Rosjanie i Putin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro odbieram kiecke od krawcowej. Kazalam sobie skrocic 3 cm. A co? Jak jest co pokazywac, to trzeba:P Zartuje kiecka jest w kolano, byla ciut za dluga. Ja tez juz zmykam. Czeka mnie jeszcze praca biurowa😠 Dobranoc, do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko lewa (sic!) powieka dawno mi opadła - widać zwłaszcza na zdjęciach:o cholerna grawitacja się odzywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o blizny to mgr znęcał się też dzisiaj nad 1 cm blizną na kostce - pamiątka po operacji żylaków. Myślałam, ze urwie mi stopę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×