Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Betulka teraz wszystko jasne. Wczesniej tam bylo schronisko PTT:)Nie chcialo mi sie wierzyc ze podczas zimowiska zakwaterowano nas w hotelu:) Choc pamietam ze byly tam bardzo przyzwoite pokoje2 najwyzej 3 osobowe. A program zimowiska cudny. Codzinnie chodzilismy do teartu, bylam na balecie i w bardzo nowoczesnym wowczas kinie Kosmos. No i obowiazkowo spotkanie z harcerskim zespolem Gaweda:) Bardzo milo wspominam ten pobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo i jak nowa fryzurka? Jestes zadowolona? Ja poczekam z obcinaniem ze dwa tygodnie. A umaluje wlosy tydzien przed weselem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, teraz na temat ksiazek . Daisy obiecalam napisac co nie podoba mi sie w ksiazce ktora obydwie przeczytalysmy Mialam na mysli ten fragment ksiazki w ktorym autor pisze ze Polacy to dla niego nacja niezbyt sympatyczna i nigdy nie planuje podrozy do Polski. A to tylko dlatego ze podczas seansu spirytualnego czy jakiegos wywolywania duchow mial wizje wczesniejszego swojego wcielenia. Wydawalo mu sie ze w swoim wczesniejszym zyciu byl w gdzies w Polsce w czasie 2 wojny swiatowej? Ukrywal sie czy byl scigany? Nie pamietam juz dokladnie, a nie chce mi sie teraz wracac do tej ksiazki bo teraz nie jestem w nastroju do czytania takich wywodow. Tylko zapomnial sie ze za to co dzialo sie u nas w czasie wojny odpowiada jego nacja. Od tej pory wydaje mi sie byc mniej sympatyczny, choc wczesniej bardzo jego lubilam. Malo tego ja jestem dosyc "pamietliwa" i wiem ze juz nigdy go nie polubie. Od tego momentu ksiazke czytalam z mniejszym entuzjazmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia gość
Ide spac. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ zapraszam na kawusie (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? za oknem 11 stopni - lato nas nie rozpieszcza Za to wszystko rośnie jak na drożdżach U mnie wszystko po staremu ;) nic się nie dzieje teraz i dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko ❤️- włoski ok, robie od dawna "naturalny blond" odkąd przeczytałam że jasne są niemodne i wyglądają na glowie jak mocz :D:D:D To prawda - mam takie doświadczenie że samodzielne koloryzowanie jest niedobre, kolor nie wychodzi jak trzeba. Teraz maluje włosy w dobrym salonie, uzgadniam kolor i nie ma to -tamto :P zawsze wychodzą jak należy. A zabiegi na łepku (odżywki, masaże) poprawiają ich kondycje. Spędzam na fotelu godzine i 45 minut, bule 150 zeta ale warto. A jak miedzy jednym farbowaniem a następnym (średnio maluje raz na kwartał) potrzebuje podciąć lub wymodelować włoski na "większe wyjście" to ide do osiedlowego fryzjera na przeciwko i za pare złotych dziewczyny mnie strzygą i czeszą. Daisy kochana - wrzuć na luz bo sie wykończysz Dziewczyno. Szkoda zdrowia na szarpanine. Wygląda na to, że za ciężko pracujesz i bierzesz na swoje plecki za wiele ❤️ ❤️ ❤️ (napisałam "plecki" zamiast "barki" bo mi cenzor wykropkował :D) Pozdrawiam Czytelniczki i życzę miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Hej dzisiaj już lepiej,nerwy przeszły:p Bastylko A ja myślałam że obraziłaś się na autora za tego pieska,że go nie przygarnął.No widzisz opinia o polakach w wielu dziełach różnych twórów jest zbliżona zatem mnie to nie wzrusza.Zwłaszcza że na ogół hi,hi zgadzam się z tymi poglądami.Ciągle niestety kilka zdziczałych jednostek wyrabia opinię całej w miarę ułożonej reszcie i tak to już jest.A jaką nam ostatnio zrobili reklamę rodacy z WB odpoczywający w Turcji?!. Nie wiem czy słyszałaś ale u nas w mediach było o tym głośno.No a ja osobiście nie wiadomo dlaczego zawsze odczuwam wstyd,za tych wszystkich popaprańców:( Teeklo Czasem nie można sobie niestety odpuścić,uwierz mi robię co mogę.Wszystko wczoraj puściło ale spoko dzisiaj już doszłam do siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chodzi o pogodę to i u mnie nie za gorąco;) i ciągle susza😭.;U nas chyba już zawsze będziemy popadać w skrajności bo albo susza,albo powódź.; Sprawdziłam tak z ciekawości hotel zajmowany przez Betulkę i szczena mi opadła hi,hi.;No nie sprawdzę jak w nim fajnie,nie na moją kieszeń:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Teklo faktycznie jakieś czary mary z tym telefonem:o ale na bank nie dzwoniłam, od 16.15 do Twojego telefonu czyli ciut przed 21 nie brałam telefonu do ręki. w tym czasie miałam "na głowie" gościa - baaaardzo sympatycznego tak nawiasem mówiąc - zaraz ją ugotuję;) spotkania były świetne i u nas i w terenie, gadulca miał nasz gość, a że ma o czym opowiadać, to chciałoby się więcej i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy spoko loko;) pomalutku rozkręcam się z "mistrzem";) już jestem na 170 stronie:P a okoliczności przyrody cudne faktycznie, możemy sobie pomarzyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko u mnie dopiero wczoraj niebo się rozpruło i to tak, że lało równiutko cały boży dzień, tak jakby chciało nadrobić majową i czerwcową suszę. temperatura też nas nie rozpieszcza, krótki rękaw tylko dla morsów;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcięło Was czy jak? pewnie ktoś się pokaże, jak będę musiała iść:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, trzymajcie się a jutro chyba zajrzy do nas Terix już z domciu, dobrze myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czwartkowo 🖐️ kawa zaparzona (__)? (__)? (__)? (__)? pewnie nikt jej nie wypije ale może chociaż Terix? jesteś już Terixiu? ❤️ Po wczorajszych rozpogodzeniach dalszy ciąg szarości Spędzam dni przy sztaludze słuchając muzyki i czekam na słońce żeby móc rozruszać kości bo zaczynają mi skrzypieć od tego siedzenia Pozdrawiam i miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - jestem podbudowana jak dobrze Twój Gość wygląda. Super fotka - fajnie razem wyglądacie. Byłoby miło gdyby Twoja "galeria gwiazd" powiększała sie Gratuluje Ci i podziwiam bo wiem jaki ogrom pracy włożyłyście. Ale ten wysiłek owocuje pięknie. ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Tekla dzięki za kawę👄 Jak mam możliwość, staram się nie zawodzić:D Wróciłam wczoraj po południu. Na pogaduszkach z M i praniu upłynęło całe popołudnie :P Pobyt upłynął mi miło i bardzo pożytecznie. Wszystkich zabiegów miałam 70. Najlepszy to basen solankowy i masaż aqvavibron, miała też laser, interdyn, okłady borowinowe i inhalacje. A najważniejsze to spacery przy tężniach:D Towarzystwo też dopisało:D Dużo kuracjuszy w podobnym wieku, więc tematów do rozmów nie zabrakło, były też wspomnienia i wspólne śpiewy,znanych z naszej młodośc***iosenek. Były też codziennie (oprócz poniedziałku)wieczorki taneczne, na których obowiązkiem było być:D bo to był jeden z zabiegów:D:D:D Samo uzdrowisko położone było na zadupiu, jak określił kierowca wiozący mnie z dworca, i faktycznie wszędzie było daleko. Ośrodek z czasów PRL-u, po wielokrotnych remontach. Pokój dwuosobowy z łazienką i balkonem. Szafa słupek 40x40 i wieszaki na ścianie. Telewizor 14 cali zawieszony 2m nad podłogą:P, podsumowując, drugi raz nie chciałabym tam jechać. Byłam z wycieczką w Licheniu, też drugi raz tam nie pojadę. Przepych, przepych i wszystko naj, największe, najwyższe, najdroższe, najbardziej nowoczesne. Bardziej podobała mi się stara część Lichenia, z niewielkim kościółkiem i ze starą noclegownią. Taka jaką pamiętałam z przed 20 lat. Ze współlokatorką (Maryla z Warszawy)dogadałyśmy się od pierwszego dnia. Wdowa od ośmiu lat, do marca miała dwie córki bliźniaczki. W marcu jedna z nich(chora na raka ) odebrała sobie życie, nie chciała być ciężarem dla bliskich:( Na pożegnanie były łezki i niezobowiązująca wymiana telefonów:D A od dziś wróciła szara rzeczywistość. Teraz jeszcze kończę pranie a po południu jadę na działkę. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i pozdrawiam wszystkie❤️ Pogoda i u mnie nie rozpieszcza lało dziś słoneczko i 11st,w końcu może uda się skończyć kosić trawę ,bo ta i chwasty rosną jak głupie. Do śniadanka dokładam koktajlowe pomidorki z mojej foli((_______________________).Wiecie co moje dziecko wnerwiło się córka , bo robiła różne pierdoły chodziła na kółka miałam mieć wyższą ocenę , bo pani im tak obiecała i brakuję jej do paska , w ten sposób młodzież się zniechęci. .Nie tylko ona tak ma. W przyszłą sobotę w noc będę miała m na dłużej. Jak pojedziemy nad morze to kierunek Łeba , ale to wszystko pod znakiem zapytania i jadę w ciemno.:) Wyniki mamy dobry z moczu i cytologii, ale jeszcze będzie szła do urologa . Jak tabletki nie pomogą ,bo jeszcze odczuwa pieczenie. Siostra 4 sierpnia rezonans.Miłego dzionka życzę❤️ http://img4.hostingpics.net/pics/536838slonce2k50y.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja wpadłam na momencik👄 Zulka Hi,hi ja oczywiście nie rozpoznałam Twojego gościa.Musiałam wygooglować i dopiero to pomogło:p,przypomniałam sobie że kilka razy miałam okazję wysłuchać w TV. Teeklo No spokojnie ja wieczorkiem wypiję kawusię,rano nie mogłam byłam na tomografii:D W tym roku przebadam się gruntownie co wcale do mnie nie podobne.;) Terix Witaj w domu,witaj w czytelni👄 Wanilko Zatem już niedługo utoniesz w silnych ramionach.;).Jak chodzi o córkę i jej świadectwo to bardzo nieładnie że nauczyciel nie dotrzymał słowa.Rozumiem jej gniew i rozżalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak chodzi o pogodę to u mnie cały dzień pochmurny i zimny ale ani kropli deszczu.Teraz mi chyba wszystko uschnie,mam za dużo tych ogrodów by dało się podlewać😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowe Terix witaj w domu:D Teklo pracy dużo, jeszcze więcej stresu, choć w tym przypadku zupełnie nie potrzebnie - kobieta z tych swojskich, co to o wszystkim można pogadać, bez zadęcia;) Daisy przypomnij której części siebie robiłaś tomografię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego napisałam niepotrzebnie osobno skoro trzeba łącznie? kurde frak, ale ze mnie gamoń:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytając Betulkowe wrażenia z ostatnich odwiedzin w stolicy, próbuję przypomnieć sobie kiedy tam byłam ostatnio... i wyszło na to, że 5 lat temu, ależ ten czas zaiwania:o tyle, że czasu na łazęgowanie nie miałam, bo to był pracorowy wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo! kuracjuszka nasza wrocila:) Fajnie Terix ze wypoczelas, a jeszcze fajniej ze juz jestes:) Mam nadzieje ze kondycje z sanatorium uda zachowac sie na dluzej a najlepiej by bylo do nastepnego sanatorium. Vanilka najwazniejsze ze wyniki mamy sa dobre! A tym paskiem, a raczej jego brakiem najlepiej sie nie przejmowac. Pewnie ze rozczarowalo sie dziecko, ale co tam! Najlepiej pasek samemu domalowac:P i jechac od Leby nie tracic dobrego humoru:P Nocleg pewnie uda sie zalatwic, mozesz troszke popatrzec w necie gdzie mniej wiecej warto by bylo sie zatrzymac. Tekla ja wlasnie popijam sniadaniowa kawke:) Mam nadzieje ze zasne w nocy. Ostatnio cierpie na bezsennosc. Wczoraj nawet wzielam proszek na sen, a wlasciwie polowke:O Niewiele pomoglo za to bylam spiaca i nieprzytomna prawie caly dzien. U mnie juz drugi dzien nie pada a dzisiaj bylo nawet sloneczko. Dokladnie tak jak lubie, tak ze 20 stopni. Zulka po tym jak dowiedzialam sie kogo goscisz, przeczytalam w necie pare wywiadow z Twoim gosciem. Jestem pewna ze spotkania byly bardzo ciekawe. Moze nawet ciekawsze jak spotkanie z J. N. Szkoda ze mieszkasz tak daleko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, a ja pamietam jak pisalas o swoim wyjezdzie do stolicy:) Pisalas ze mieszkac bedziesz u stryjowstwa i dlatego nie bedziesz wchodzic na forum zeby nie zostawiac sladow:) W stolicy bylas z szefem:) a szanowny malzonek tez towarzyszyl, byl za kierowce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzalam co to sa zabiegi "interdyn" i jak leczono Ciebie Terix. Teraz juz wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) Wreszcie mam internet. Ciekawe czy ORANGE zwróci nam pieniądze za brak połączenia przez kilka dni. Cała okolica nie miała internetu z tej sieci od ubiegłego piątku ;) I nasza Terix wróciła 👄. A co u mnie? Schudłam. Z 66 na 60 kg...z tendencją spadkową. Stosuję dietę MŻ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem🖐️ Wpadam w wir pracy działkowej:P Zulka nie znam twojego gościa, nic jej nie czytałam, ale też poczytałam trochę w necie. Na razie nie mam nic do czytania, może w sobotę skoczę do biblio. Tekla, Vanilka dzięki za zdjęcia. Tekla jak spisuje się opiekunka F... A ja muszę się pochwalić, mój wnusio kończy podstawówkę z paskiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×