Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

jeszcze wpadłam;) Bastylko dobrze pamiętasz,:) i to dwa wyjazdy, ten z małżem i nocowanie u wujostwa było w 2009 w listopadzie, a z szefem byłam w marcu 2010 na warsztatach. co się dzieje, że spać nie możesz? nie podsypiasz w dzień? i masz rację ta pani dużo fajniejsza niż pan JN;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix łał, brawo:D ile czasu jesteś na najlepszej diecie? Terix ona napisała tylko jedną książkę (przymierza się do drugiej, już innej), na którą składają się zresztą wybrane reportaże, ale czyta się jednym tchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylka to prądy, trochę mnie poszczypało, ale barki przestały boleć. Dorix zerkałam dzisiaj do wierszy, bo myślałam że zajęta jesteś pisaniem:P Bastylka u mnie też nie padało, tylko chmurzyło się i straszyło, ale było w miarę ciepło 20 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix a warto się popytać u źródeł o zwrot kasy (a raczej upust w następnym miesiącu) za brak połączenia. w końcu trochę ta awaria trwałą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix a ta pani współlokatorka sanatoryjna doszła już do siebie po tej traumie jaką przeżyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a tak sobie mysle Terix .... to dobrze ze uzdrowisko bylo jak piszesz"na zadupiu" Przynajmniej moglas sobie porzadnie wypoczac, nie ciagnelo Ciebie do spacerow po miescie i innych takich tam rozrywek:P Zobaczysz ze zabiegi zaowocuja lepsza kondycja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka z początku ją podziwiałam, że nie rozpacza, zachowuje się normalnie, ale jak niespodziewanie wracałam wcześniej zastawałam ją płaczącą. Szczególnie po rozmowie tel. z drugą córką. Córka jej miała 49 lat, dorosłego syna (26 lat) i męża. Powiesiła się w łazience na klamce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór jestem po kolejnej sesji terapii w Solcu - dziwna ta terapia ale skoro maszerowałam w stolicy i to ładnych parę kilometrów - znaczy się jest efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny Dorix brawo!!!! 6 Kilo to duzooo. Czy ta dieta to Malo Zrec? Ja nie moge na razie stosowac tej diety. Kiecka weselna bedzie za luzna:P Zulka ja nigdy nie podsypiam w dzien. Nawet jak bardzo chce, za cholere nie usne w dzien. Chyba ze jestem bardzo chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Terix👄 Dobrze, że jesteś i dobrze że byłaś tam a nie w Solcu :-p - a kuracjuszy w S. pełno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko w takim razie coś Cię gryzie, stres jakiś skoro spać nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylka trochę daleko było do każdego sklepu, a na miejscu nic nie można było kupić oprócz kawy i alkoholu w kawiarni. Papierosów nie było ale wódki pełna gama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To straszne co przezyla rodzina Twojej wspollokatorki Terix. Wielka trauma. No widzisz Betulka. Nie jest tak zle:) Niedlugo wyciagniesz rowerek z piwnicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio zaczęłam żreć:o no może podjadać i już mam na plusie ze 3-4 kilo:o chyba, bo się nie ważę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylio, jeszcze nie dawno nie sypiałam w dzień za chiny a teraz bardzo chętnie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i najgorzej, że wszystko mi smakuje:P Terix a Ty nie przerzuciłaś się na epapierosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka - dziwna terapia bo to jest masaż "tkanek głębokich" i jest bardzo! bolesny...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka ale już nie śpisz na stojąco? jak zdarzy mi się drapana noc - ostatnio miałam takie dwie pod rząd, to kolejna jest w końcu udana - nie słyszę nawet drapania kota w kuwecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka gryzie mnie wiele rzeczy.... Ale to nie jest tak ze rozmyslam o tym i analizuje to wieczorem przed zasnieciem. Ja po prostu nie potrafie zupelnie wylaczyc glowy wieczorem. Ciagle mysle o czyms, przewaznie o czyms bez znaczenia, czesto nawet o sprawach przyjemnych... ale glowa ciagle pracuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko mi nie smakuje ale sorbet cytrynowy w białym musującym winie był pyszny i mogłabym częściej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, już trochę mniej śpię, szczególnie po południu - ale przed południem mogłabym spać i spać i spać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno mala drzemka w dzien jest bardzo zdrowa i nawet bardzo wskazana. Pod warunkiem ze mamy do tego warunki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka wyobrażam sobie, skoro nawet zwykły masaż na początku jest bolesny, to ten Twój musi dawać w kość:o ale po którymś w końcu poczujesz ulgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spie przed poludniem bo moge, ale to tez nie jest dobrym rozwiazaniem. Po prostu dzien jest za krotki i nie mam czasu na ogarniecie wszystkiego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko skąd ja to znam to kotłowanie się w głowie :o mam to samo, wtedy mimo, że zmęczona jestem to tylko się przewracam i zerkam na zegarek - mam wrażenie, że wcale nie śpię, ale chyba trochę przysypiam - sama nie wiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, dokładnie nie wiem na czym polega rehabilitacja holistyczna. Wiem tylko, ze organizm traktowany jest jako całość i każdy segment jest powiązany i wpływa na inny. Dzisiaj np. miałam rozmasowywaną bliznę po operacji skorupiaka (bolało jak jasna cholera) - wykręcało mi w tym czasie lewą stopę i promieniowało do kolana. Oj, pokrzyczałam sobie trochę :-p. Zaraz będę jeszcze ćwiczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudłam w ciągu miesiąca 5 kg. Na sniadanie zjadam dwie kromki chleba "z czymś". Potem zjadam połowę porcji obiadu. Ok.18.00 gotowane jajko albo jakiś owoc. I to wszystko. Zero słodyczy ;) I się wylaszczyłam. Teraz jeszcze planuję zmienić image. Zapuszczę włosy, zrobie pasemka...muszę coś zmienić w swoim zyciu bo popadłam w marazm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×