Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Teklo spoko loko nie oburzam się;) w końcu kilka wiosen ma się na karku i coś może poboleć od czasu do czasu;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko a co mogłabyś zrobić żeby sobie w pracy choć odrobine ulżyć? macie wentylatory chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się ewakuować. posyłam urodzinowego buziaka Vanilii 👄 Teklo całuję Cię serdecznie i do napisania papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy 🖐️ smigam do łóżka - chodzimy tu spać z kurami Orsejko - na jutro też poproszę o odkrycie baseniku ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dzięki za życzenia. Pozdrawiam wszystkie ,zostawiam babkę piaskową, zebre sernik z rosą winko i bardzo dobre piwko jeżynowe YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczorek. Tradycyjnie przed polnoca sie melduje bo podobnie jak Zulka nie cierpie zrodel ciepla. Teraz troszke chlodniej wiec odpalam kompa. Vaniko kochana🌼 wszystkiego dobrego zycze i sciskam mocno od serca❤️ Zycze przed wszystkim duzo zdrowka bo cala reszte juz masz. Kochanego malzyka i udane dzieci. Wypijam jezynowe za Twoje zdrowko. 100 lat Vanilko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla serdeczne dzieki za fotki. Potwierdzam co pisalas wczesniej, jestes piekniusio na brazowo opalona. W bikini robisz tez niezla figure:P Ale mimo wszystko najbardziej podoba mi sie zdjecie na laweczce:) Z taka forma urlopowania, moim zdaniem najbardziej Ci do twarzy:) I Daisy wrocila:) Tak sie ciesze. Nie ulegla namowom Szwejka zeby zostac na dluzej:) Tak na serio to myslalam czesciej o Tobie. I bardzo wspolczulam goraca, bo nie mam nic gorszego jak upaly w miescie. No chyba ze nie bylo wielkich upalow w Pradze. I zguba Zulka sie znalazla. Wspolczuje tropikow w pracorze. Myslalam ze w jednej z najbardziej nowoczesnych placowek tego typu w kraju jest wentylacja. Pewnie jest, tylko ze oszczedzaja:O Wentylacja wlaczona jest tylko u szefa:P Goraco pewnie jest i naszej Dorix, ale to moze byc z innego powodu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a teraz sie wykapie. Dzisiaj spac bede w goscinnym u Terix, bo u mnie nie ma w nocy 18 stopni. Mimo wietrzenia i wentylatorka jest ze 24:O A od rana rzadze u Orsejki w baseniku:P Przyszle lato planuje spedzic u Betuli bo w nowym domku bedzie klima. I co mi zrobia upaly? Nic, bede gwizdac na upaly:Pchoc damie nie przystoi gwizdac:P Trzymajcie sie kolezanki. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane :) kawunie podaje (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) Basenik napełniony zapraszam na pluskanie :) Zulka .. cisze się że się odnalazłaś :D ja tam ani myslę cię straszyć..jesli tak wyszło to bardzo bardzo mocno cię przepraszam ...ale ja mówie co myslę cholera taki mam charakter ..czasami to dobrze a czasami gorzej wypada :O ...jednak nadal uważam że powinnaś dokładnie zbadać dlaczego ...przynajmniej zmierzyć ciśnienie ..zrobić badanie dna oka ...EEG ....i wcale nie bedzie to a nawet na pewno na 100% nić złego ale upewnisz się jak sobie pomóc i radzić z tym bólem ..przepraszam z całego serca jeśli cię znowu nastraszyłam 👄 ale wole tak niż przejść obok i udać że nic się nie stało 👄 Bastylko .. ciekawa jestem czy wstaniesz by rano ze mną wskoczyć do basenu :) Vanillko.. dalej pisz co u ciebie jak tam praca czy dajesz rade i czy ci będzie odpowiadać ..choć za dobrą kase ? a jaka umowa ? ile godzin czy na cały etat ? ja to biegam na godzinkę góra dwie szczegolnie jak zlapie jaką paple do paplania :D Plotka... gdzie się podziewasz ? Teklo.. a dlaczego ja nie mam zadnych fotek :Ono dlaczego ? kochane u mnie skwar obok sąsiedztwo mają wszystko pootwierane okna drzwi balkonowe ..w nocy tylko słychać chrapanie :D w domu nie da się siedzieć mury tak nagrzane że jak stoisz obok to czuć gorąco ..zeby tak zatrzymać to na zimę :) namiot by się przydał do spania ...u mnie w piwnicy jest temp. 25 jak klima :D Terix.. czekam na sniadanie :) a jak u ciebie jest czym oddychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Orsejowa dzięki za kawę👄 Ja już od 4 na nogach, byłam na działce, zebrałam ogórki, pomidory i fasolkę szparagową. Będę miała dzisiaj co robić:P Potem poleciałam od razu po zakupy i zaczęła się gorąco. Rano jest cudownie, jest czym oddychać i chce się robić, a teraz nie wiem jak wyrobię w kuchni:P Śniadanie dzisiaj bardzo lekkie, sałatka z pomidorów i zielonej sałaty, z odrobiną oliwki, chleb, masło i chudy twarożek. Orsejowa dobrze że uruchomiłaś basen, bo dzisiaj będę często korzystać:D Tekla dzięki za fotki, widać luz i zadowolenie, odpoczynek pełną gębą:D Ja też zazdroszczę ci figury, w bikini jak dwudziestoletnia panna z mokrą głową:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek o ciepelku nie pisze nic. Musze jeszcze jakos przezyc dwa dni. W sobote obiecuja deszcze. Tylko ze obiecywali juz tydzien temu..... Dzisiaj dostalismy poczte z urzedu. Odmierzenie naszego kawalka gruntu ze "wspolnoty testamentowej" kosztuje dwa i pol kawalka. Trwa to 4 do 5 miesiecy. Mozna przyspieszyc wtedy trwa to tylko miesiac za doplata ...bagatelka 20 % Panstwowe urzedy niezle licza swoje uslugi.. i do tego jeszcze notariusz:O Ale nie robiac nic nie dostaniemy ani grosika. Nie ma rady trzeba placic:O Zaraz ide do sklepu, po drodze w w "budzie" kupie cos do jedzenia na obiad. Jakies frytki z kielbasa cz cos tam. Na wieczor zrobie salatke z chinskich zupek. Znalazlam przepis w necie, zupek moc w szafie trzeba zuzyc. A najlepsze ze nie trzeba gotowac makaronu:) Na razie dziewczyny. Trzymajcie sie . I pamietajcie...caly czas w chlodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Narobiłam się wczoraj jak wół, ale to był ostatni taki dzień, teraz została już tylko natka pietruszki do zamrożenia:D Kawa podana (_)> (_)> (_)> (_)> i śniadanie dzisiaj parówki znakomite chleb, masło i pomidor. Zapraszam i życzę smacznego. Orsejka wyplumkałam się i dzisiaj, w basenie można by spędzić cały dzień przy takich temperaturach. Dzisiaj trochę chłodniej i więcej chmurek, może popada? Miłego dnia wszystkim życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane jestem na kawuni Terix .. widziałam cię dzisiaj w baseniku ..ja wczoraj wymoczyłam się ile wlezie ...dzisiaj u mnie takie slonko slabe z chmurami ale deszczu nie widać !!!! ale temp.35już jest :O...jade dzisiaj z O ..m do fryzjera :) już nie bawie się w fryzjerkę :) Chciałam zauważyć ze niektóre kolezanki malo zaglądają ..albo się znudziły albo .....:O milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zapomniałam podziękować za kawunie i sniadanie :) to pewnie ze zmęczenia kosiłam żywopłot ..pot mi po d***e leciał jak z kranu :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko .. chodzi oten kawałek ogrodu ? my też jakieś kilka lat temu wykupowaliśmy na wlasność drugi raz dzialkę... nazywało się to przekształcenie własności czy coś takiego durnota wyciąganie kasy od ludzi dwa razy kupować swoją działkę bo przedtem kupiona dzialka była w dzierżawie wieczystej :D a teraz trzeba było wykupić dzierżawe wieczystą na własność ..:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek kolezanki(jaki tam on jest dobry, goracyjak diabli) No dobra nic nie pisze na ten temat, byle do jutra do wieczora. Bedzie padac. Przynajmniej obiecuja. U nas poziom wody w rzece to 1/3 sredniego stanu:( Pokazaly sie umocnienia brzegu, nigdy tego wczesniej nie widzialam:( W Orsejowej baseniku jest wiecej wody jak u nas w rzece:P Orsejowo u nas chodzi o to zeby ze wspolnego czesci ktore dostal w spadku malzyk i siostry, wydzielic nasza czesc zeby moc ja sprzedac. Kupiec jest na szczescie, mamy nadzieje ze zechce jeszcze czekac. Nie mam o czym pisac a labiedzic na wiadomy temat nie chce bo zaraz kolezanki przywolaja mnie do porzadku:O Po poludniu mamy termin opatrunku piety. PO tym jedziemy do centrum handlowego zeby przetrwac reszte dnia, wtedy kiedy jest najtrudniej. Trzymajcie sie dziewczyny. Wytrwajcie jeszcze troszke. Sa widoki na ochlodzenie. Mocno Was pozdrawiam. Nawet nie macie pojecia jakie Wy jestescie dla mnie wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix sniadanko pucio:) A co to za znakomite parowki? Smakowo czy wielkosciowo ?:P Dobrze ze tylko pietruszka zostala do zrobienia, Tego przynajmniej nie trzeba podgrzegac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Mało mnie bo niestety bardzo źle znoszę upały...niestety nie przekonują mnie argumenty, że jest lato i ma być gorąco :-p. Lato lubię tylko na plaży nad morzem i basta. Staram się nie ruszać bo samo przejście z pokoju do kuchni lub odwrotnie kończy się ty,że leje się ze mnie ciurkiem. Musiałabym siedzieć non stop pod prysznicem :-O. wiem, wiem - gdybym nie była taka gruba...ale jestem i nic na to nie mogę poradzić. Poza tym już 3 dzień pęka mi łepetyna 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę jeszcze zawieźć akta z opiniami do sądu i prokuratury - aż strach wychodzić z domu. Postaram się pokazać później - chyba, że głowa nie pozwoli :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na momencik Nie pisze,bo kilka dni temu dopadło mnie nie wiem sama co,czy zatrucie czy cos innego.Brzuch boli ,biore cały czas nos-pę,ale srednio pomaga,do tego przez dwa dni telepało mnie z zimna,mimo trzydziestu paru stopni na dworze.Jak zmierzyłam temperaturę miałam 38,39 stopni,dzisiaj juz nie mam temperatury,jeśc nie moge bo jak cos zjem od razu ból brzucha.Dobre to wszystko jedynie na odchudzanie.Widać ide w ślady Zuleczki z bólami brzucha. tylko ja chyba za duzo naciapałam sie pomidorów a może sliwek.A juz nie pamietałam nawet jak boli brzuch. Bastylko fajnie ze u Ciebie zapowiadaja deszcz.Mieszkając w bloku tez chyba szukałabym schronienia w centrum handlowym. Dobra spadam ,musz esie połozyc Terix u mnie tez trzeba narwac natki pietruszki ,ale nie ma komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta - 🖐️ Orsejko plumkałam sie dzisiaj u Ciebie od rana - był dzień gospodarczy. Wczoraj zrobiliśmy rajd do miejscowości Terka (:D:D:D) bo tam jest sławna na całe Bieszczady smażalnia ryb (pstrąga) Ucharaliśmy sie w upale ale warto było - rybka... delicje :classic_cool: Bastylko ❤️ - jeszcze wytrzymaj do wtorku, ma być koniec upałów. Już niedługo zatęsknimy do ciepełka :) Widziałam wyschnięte odnogi Soliny, widziałam wyschnięty San. Podobno Wisła "znikneła" w W-wie Terixiu - dzięki za pyszne śniadanka 👄 ❤️ My tutaj jemy też musli - zrobiłam w domu swoją granole. Zalewam na noc, rano dodaje po łyżeczce miodu i gorące mleko i super sprawa. Nawet niektóre dolegliwości małżowinki dzięki temu znikają. Dziewczynki jak macie za dużo zielonej pietruszki to ja biore! :D Robie często pietruszkowe pesto i jemy to częściej jako pastę na chlebek niż do makaronów ale z makaronikiem też. Wrzucam do blendera duży pęk pietruchy, 3 ząbki czosnku, pół szklanki oliwy, 2 łyżki octu balsamicznego, sól i pieprz. 5 sekund na wysokich obrotach i gotowe;) Jutro wieczór pakujemy manatki i w sobote po śniadaniu ruszamy w droge powrotną. Na kolacje będziemy (mam nadzieje) w domu. Pozdrawiam 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko posyłam @ jeszcze raz (ja mam Twój ten adres co ma liczbe "192" - mam nadzieje że dobry) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorszy upal przetrwalismy w galeri handlowej:( A tyle planow bylo na lato, tyle wycieczek. A tu walczymy o przetrwanie:( Och Pusiu niedomagasz:(a moze to letnia zoladkowa grypa? Albo sliwki w polaczeniu z upalami zrobily swoje:O Betulka ja mam podobnie:( Juz nie wiem co mam zrobic? Wiem ze musze wytrwac, doczekac do deszczu. Tak sie zaprogramowalam, choc przychodzi mi to ciezko. Tekla juz jutro pakowanko? Szkoda, szybko zlecialo:( jak wszystko dobre. dobranoc dziewczyny. Do jutra. U mnie jutro bedzie juz ciut chlodniej. Zadne 37 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) kawunie przynoszę (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) Teklo.. dzięki za fotki powiem pieknie ,świetna z was para dobrana we wszystkich szczegółach :) i bardzo zazdraszam ci figury bosko.. Wszystkim zyczę miłego weekendu ma być jeszcze bardzo upalny więc nalezy go dobrze wykorzystać ..odmeldowuje się do zobaczyska w poniedziałek 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek Czekam na deszcz. I chyba sie doczekam:) Podobno wieczorem ma padac. Na razie prazy. I w domu zaciemnienie pelne:( Orsejko dobrze zrozumialam? Zegnasz sie z nami do poniedzialku czyli na weekend planujesz wyjazd? Udanego wypadu zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tak się złożyło że nie mogłam dzisiaj być wcześniej. Wnuczek był dzisiaj u mnie ostatni dzień i tak nam szybko zleciał:( Dziewczynki u mnie już trochę chłodniej, przynajmniej nocą :P Jeszcze dwa dni i wróci normalne lato:D Bastylko bardzo fajne koncerty upatrzyłaś, trzeba wsiąść w samolot i za dwie godziny będziesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×