Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boję się że dziecku nawróci ostre podgłośniowe zapalenie krtani

Polecane posty

Gość gość

Miesiąc temu byliśmy w szpitalu ponieważ w nocy po infekcji już obudził się siny nie mógł oddechu złapać miał szczekający kaszel. Ma dopiero 13 mc mamy starsze dziecko mąż z nim został wtedy a mnie przewiozło pogotowie do szpitala. Teraz mąż na noc ja sama w domu z dziećmi :( siedzę jak na szpilkach 3 noc nie śpię tylko siedzę przy łóżeczku. Ma znów infekcje katar, dziś dopadał go suchy kaszel, nawilżam powietrze caly czas. Jak jeszcze mogę zapobiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inhalator masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam robiłam mu inhalacje z soli fizjologicznej a mam pytanie mogę Nebbud mu dawać? Bo przeciwzapalny jest nie wykrztuśny ale jednak steryd. Lekarz mówi że to przez przeziębienie i dał mi pare syropików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też to miał w wieku 2 lat takie malenstwo wspólczuję :( Faktycznie zapalenie krtani lubi nawracać. Trzymam kciuki za zdrowie maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób mu inhalacje z 1/2 ampułki Nebbudu. A który masz 0,25 czy 0,5? Rób przez 5 minut według schematu wiek dziecka plus 4 minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn też to przechodził, kilka razy :( ja robiłam inhalacje z leku nebbud, na noc polfergan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ijeszcze jak go chwyci to szybko ubierz by się nie zaziębił i w otwarte okno to przestanie się dusić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0,25 mam więc 9 min go inhalować? Zaraz obudzi się na mleczko więc juz naszykuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuję to już wiem w szpitalu mi powiedzieli co i jak jak coś :) mam nadzieję że nie dojdzie to tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synek ma rok tak? Czyli 1 Plus 4 minuty czyli 5 minut inhalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu mama która pomagła mi z inhalacją? Dziecko może po nebbud dostać chrypkę? nie szczeka jak kaszle ale dostał chrypkę. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dostać chrypki, spokojnie. Oklepalas go? Podaj mu wody żeby przeplukal gardło, bo sterydy się osadzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję :) Już mu przeszła :) Bardzo mocno dziękuję za pomoc. Już jest lepiej nie chrapie już tak jak śpi :) Uchyliłam okno przykryłam go dobrze i bliżej łóżeczka nastawiłam nawilżacz. Jutro znów idziemy do lekarza ale mam nadzieję że już zło nie powróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak oklepałam go, gazikiem w buzi przemyłam i dałam pić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma za co: ) wiem, aż za dobrze co znaczy ten strach. Moje dziecko ma astmę z silną spastyka oskrzeli od kiedy skończyło rok . Zdrówka dla synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej to też faktycznie dziecko się namęczy :( Nie dziękuję za zdrówko dziecka ale również życzę wszystkiego dobrego w szczególności zdrówka dla dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Świetny jest nasz inhalator Novama Familino Pro ! Polecam dla osób dorosłych i tak samo dla dzieci. Mi się najlepiej sprwadza tutaj irygator bo odkąd pamiętam miałam problemy z katarem i w ogóle zatykaniem się dróg oddechowych – nos, zatoki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 31.12.2018 o 11:52, Gość gość napisał:

Świetny jest nasz inhalator Novama Familino Pro ! Polecam dla osób dorosłych i tak samo dla dzieci. Mi się najlepiej sprwadza tutaj irygator bo odkąd pamiętam miałam problemy z katarem i w ogóle zatykaniem się dróg oddechowych – nos, zatoki itd.

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Właśnie z przychodni znam ten inhalator novamed.pl/novama-familino-pro-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja, od razu sobie kupiłem, jak zobaczyłem, że nie kosztuje kosmicznych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×