Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

to co? szukamy tych co znaleźli punkt G.

Polecane posty

Nie wiem czy wiecie, drogie Panie. Ale kobieta, ba tabum kobiet, co tak za Kojotem nawołują,(bez obrazy) no jest troszkę śmieszna. Natarczywosc odstrasza kochaniutkie, a nawet zniechęca. Rozumiem, mężczyzna miły, kulturalny, ale On przychodzi tutaj tylko dla Gromi, boli,? No wiem, że boli. i błagam, nie róbcie z nas kobiet, takich niedojd,:( zalozcie ładne ubranka, wbijcie się w rozmowę, wystarczy chcieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewna jest kultura i spokój bo pomarańczki wzieli sobie do serca ostatnie przesłanie kojota na ich temat i nagle hejt ustał ma facet siłe w przekazie i dar przekonywania i nie mówię tego bo jestem złosliwa tylko dlatego że go tez podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
No i nie śpią jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
No właśnie nie. Jutro dymam jeszcze raz :O Bliżej mi do Bogini Piżamy i Spania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewna nie pier...ol gdyby kojot choć palcem skinał na ciebie to byś sama za nim poleciała bez wachania zal ci dupsko scika że wybrał gromiego a nie ciebie i pozostał ci tylko analfabeta i skończony cham jacuś widać że zalujesz bo jak tylko pojawił sie najuś to już z nim flirtujesz ale to tylko namiastka faceta co duzo gada a nic nie może i bardzo blado przy kojocie wypada choc myslę że kojot to pozer nastawiony tylko na wyrywanie dupsk z forume i bawiący się wami jak tytlko mu wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krusowa skoro się pojawiłas to powiedz jako obiektywna czytaczka jakie masz zdanie o naszej gwieździe kojocie tylko szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogini piżamy? Ale takiej halkowej czy bawełnianej? Bo to różnica:D &&& pomaranczko i tu się mylisz, ooojjj jak się mylisz;) znaczy krótko, nie znasz a oceniasz po tym co ktoś napisze na forum. Oj nie ładnie, 😴 znasz pojęcie mylne wrażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
No właśnie nie mam zdania... Prawie Go nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewna gdzie masz jacusia? pijany lezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Bawełnianej, nie wszystkie halkowe są wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnej alko nie przeszkadza sama pije a najuś tez wiecznie po fin 0,7 i dlatego mu nie staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koke czyli kojot toleruje schetane i zapuszczone stopy ogryzka z odciskami i bablami wiec moze podeslij kojotowi do pomasowania moze nawet c***aznokcie pomaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem hejtu na Naja, facet pojawił się na 15min i już jakiś zazdrośnik bije piane :O z tego co wiedzę to wy tutaj siedzicie non stop a nie Naj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Pych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Też idę ny ny... Do zaś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Ale ja śpię przy uchylonym oknie... Zmarznę!:) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peewna ty wystarczysz mi za całą elektrownie wiec pidzama w takiej sytuacji jest nie modna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W grudniu zawsze mowie aby do Maja a tu maj tuz tuz a deszcze,wiatry i ciemnica jak w piwnicy u Kopiko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×