Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiiikkkus

Zapraszam tych z art. w Fakcie o Wiktorii

Polecane posty

Gość gość
Wiktoria wstawiła na ask'u zdjęcie ze szkolnej toalety - na prośbę jednego chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himis
Jakoś słaby widzę związek. Że niby po zapowiedzi każdy w to klikał myśląc że to ta rewelacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Himis ile Ty żyjesz... nie widziałeś nigdy wpisów Lewandowski miał wypadek i link. Ktoś nabija kasę od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spam i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himis
No dobrze, ale ten link był niezależny. Bez powiązania z zapowiedzią o newsie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czekaj w takim razie na rewalacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himis
Na nic nie czekam, tylko napisałem, że nie widzę powiązania z tym linkiem, chodź oczywiście głowy nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takim to powinni odcinać dostęp do neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli pytanie "i co z tego" było o zdjęcie Wiktorii z ubikacji, to to z tego, że podobne robiła dla "kogoś" zaginiona Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra napiszę wam co wiem... Bo to i tak gó/wno wielkie.. W komentarzach pod zdjęciami Wiki napisał chłopak "Kuba P." Zwróciłam na niego uwagę, bo skądś go kojarzyłam a nie wiedziałam skąd.. Później przeczytałam ten artykuł o dziewczynach, który podaliście. Pamiętam, że czytałam z siostra o chyba tej monice. i ten sam kuba właśnie komentował jej śmierć i że zabije tego co jej to zrobił.. Siostra oglądała jego fotki, bo jej się spodobał... Dlatego go zapamietałam.. Monika mieszkała i zmarła w okolicy Radomia. Pierwsza ofiara obok własnego domu... Następna miesiąc po umorzeniu śledztwa pierwszej sprawy 200 km dalej, nie za daleko, ale już nie na własnym podwórku. Chłopak nie znał żadnej z nich a mimo to wchodził i u każdej zostawił komentarz... Cóż i tak nic z tym nie zrobię, bo nie mogę znaleźć tego co komentował wcześniej.. To tylko domysły, ale jest coś jeszcze dzięki czemu mam właśnie 99% pewności... Narazie nie chce o tym pisać do puki nie znajdę tego, żeby udowodnić słuszność swoich słów. No i czerwony maluch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla jednej i tej samej osoby czy moda młodzieżowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za młody jest nie mógł tego zrobić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwracam honor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej w tym wieku trudno by tak podróżował sobie po Polsce. poza tym dostał by z liścia jak by co i by leżał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem jedno zaczynacie już pitolić straszne głupoty. Tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo każdy będzie podejrzany, bójcie się. Najlepsze jest to że maluch z sms-ów to chodziło o dziecko. Szajba bije. Ale dziś gimbusy mają wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiście, bo czerwony maluch to dziecko indiańskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himis
gość dziś Być może wchodził i komentował, bo rzecz jasna sprawy były medialne (dane personalne dostępne) w związku z czym sprawą jak każdy z nas się interesował, a komentarzami po prostu chciał wyrazić swoje oburzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że wiem kto na pewno to zrobił. przedstawił bym dowód tylko mi go skasował. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himis
gość dziś Nie no, z tym dzieckiem to już lekka przesada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna kawka
Może być też tak, że śledził (tak jak my) obie te sprawy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi się wydaje, że osoba (osoby) która to zrobiła śledzi każda dyskusję na ten temat i sam podpowiada przeróżne wyjścia z sytuacji by tylko odciągnąć od siebie podejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantazje mają ludzie nie z tej ziemi. A może to był gościu w garniturze bo to chodziło o dress code

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaemilka
gość,pisz po ludzku,jak chcesz mieć tajemnice to zachowaj je dla siebie,od godziny piszesz o dowodach,masz je??Czy piszesz żeby pisać?Jeśli już niby były,to co to za dowody które usunął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna kawka
gość dziś nie maluch z sms'ów, tylko maluch z basenu. Nigdzie Wiktoria nie napisała tam, ze był czerwony. Ktoś się powołał na komentarz Wiktorii z fb (z 22 stycznia). Nie czytasz ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilka brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest przede wszystkim to, że tonący się brzytwy chwyta i sra w gacie ze strachu. nie ma co spekulować, bo wiemy pewnie tylko jedną setną tego co naprawdę się stało... Domyślać się możemy i na domysłach się skończy, bo nikt nic więcej nie zrobi prócz siedzenia przy kompie i wymyślania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×