Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pc2

Chcę przestać tęsknić...

Polecane posty

Gość gość
mówi mi ze mam małego jestem do niczego i jakikolwiek inny byłby lepszy zamiast mnie.278 a teraz WY/PIER/DA/LAJ do swojej samotni i nie wchodź z butami tam gdzie cię nie proszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zal mi waszych partnerow jesli faktycznie ich posiadacie. 278 i pc2. zyc z kims w takim zaklamaniu. dla ich dobra zostawcie ich w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ssss....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja napisałam ogólnie, nie o Tobie 278 :) Taka refleksja mnie naszła, że im starszy tym lepszy, jak wino :p pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:20 ja też ci wspólczuję, ale niestety nie jestem w stanie ci pomóc :-( 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak pc2 kobieta też zaczyna rozwijać się po 40ce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młodość jest piękna ale dopiero w średnim wieku można pewne rzeczy docenić, zauważyc to czego oczekuje od ciebie ta druga osoba.278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja wtrącę swoje zdanie. Przez cały czas 278 wydawaleś się rozgarniętym i w miarę inteligentnym facetem. Dzisiaj słoma z butów wylazła. Jak widać pozory mylą zwlaszcza w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż nikt nie jest idealny, zawiodłaś się kolejny raz, bywa.278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykro mi że nie dorastam do twojego poziomu, dlatego musisz nawiązac konwersację z kimś innym.278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrość jest gorsza od zdrady i nienawiści, potrafi zniszczyć wszystko :-( 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.33 to mi jeszcze daleko do poznania uroków tego szlachetnego wieku :p pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czas szybko mija, nie trać go, ani się obejrzysz kiedy stwierdzisz 'byłam młoda i nie...'278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, jak jak szybko mija czas, czuję to na sobie. Bardziej boję się tego, że jemu nie zdążę tego powiedzieć, o siebie się nie martwię. Chciałabym żeby on wiedział. Tylko co to zmieni? O jest już w takim wieku, w którym przestaje się inwestować, a zaczyna odcinać kupony, przede wszystkim w życiu uczuciowym. Nikt już wtedy raczej nie zmienia niczego i na nic, bedąc w związku, już się nie czeka. pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też kiedyś mi się wydawało że po przekroczeniu pewnej granicy będę już tylko czekał aż nadejdzie koniec, ale to nie tak, wszystko zależy od podejścia, zabrałem się za robienie rzeczy które musiałem zostawić przed trzydziestką, w zupełnie nowej jakości bo możliwości teraz nieporównywalne, nie skreślaj faceta bo wydaje Ci się że przekroczył pewną granice wieku :-) 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie skreślam go, to nie tak jak myślisz. Pociąga mnie jego dojrzałość i madrość, której nie mają jeszcze nawet faceci po 30. Jest wyjątkowy. Dla mnie jest wspaniały i nie dostrzegam jego wieku i tej różnicy, która nas dzieli. Ja po prostu nie chcę mieszać mu w życiu. Po co? Nie ma sensu nic mu mówić, bo to i tak niczego nie zmieni. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bliskie jest mi to podejście, nie mieszać Jej w życiu, tym bardziej że i tak chyba nie miałbym żadnych szans, ale nawet gdyby i tak bym się nie zdecydował :-( 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przetrwać to, może przejdzie, jeżeli nie nauczyć się z tym żyć, proste :-) 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczyłoby spotkać się od czasu do czasu, pogadać, wypić kawę/piwo, pośmiać się. Niczego więcej nie pragnę. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę w to co napisałaś, jeżeli pragniesz tego faceta nigdy nie będziecie tylko kolegami, jeżeli zaczniesz się z nim spotykać osiągniesz to czego pragniesz, to kwestia czasu.278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( masz rację 278, czasem zapominam o tym, że trudno zbudować czystą przyjaźń między kobietą, a mężczyzną.Bardziej jednak, ponad wszystko pragnę jego zwykłej obecności. Takiej jak teraz, ale żebym wiedziała, że mogę przyjść, pogadać kiedy tylko tego potrzebuję. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz spróbowac wejść w relacje przyjacielskie, w razie czego wiesz już że trzeba w porę się wycofać, jakieś przemyślenia doświadczenia już masz.278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszę kończyć, dobranoc pc2 :-) 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie takie proste wejść w relacje przyjacielskie ze starszym facetem. Czasem wydaje mi się, że gadam głupoty przy nim. I że traktuje mnie jak młodszą siostrę, a nie kobietę. Siostrzyczkę, którą się opiekuje, o która się troszczy, ale to wszystko. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłej nocy i fajnego tygodnia 278. Dobranoc :) pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
278. napisz mi proszę, bo nie potrafię zrozumieć takiego zachowania. Dlaczego facet raz jest tak blisko, że mam wrażenie, że pożera wzrokiem. Innym razem, gdy jest blisko, ucieka wzrokiem, mruży oczy, powie kilka słów i szybko ucieka? Nie kumam..:( pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×