Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pc2

Chcę przestać tęsknić...

Polecane posty

Gość gość
222222, nie kocham. Chcę dla niego jak najlepiej. Pomogłabym mu, gdyby tego potrzebował. Może na mnie liczyć w każdej chwili, a nawet o tym nie wie. Ale to nie miłośc. To za duże słowo. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22222
W takim razie masz nieco łatwiej. Niestety on jest moją niespełnioną miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty co do niego czujesz?pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię jego głos, jego spojrzenie, lubię na niego patrzeć, przyglądać się twarzy, każdemu szczegółowi.pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię, gdy mówi, gdy się porusza, gdy siedzi, lubię patrzeć jak coś pisze, albo jak robi inne rzeczy. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22222
Hmm... awaria forum? Postów nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu go lubię. :) pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję Ci, że jest Twoją niespełnioną miłością. Trudniej masz. Cierpisz mocno? pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22222
Teraz już nie. Przywykłam do tego, że jest jak jest. Ale wiele czasu musiało minąć, by dojść do tego etapu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wiem, że z tego nic nigdy nie będzie i też sie z tym pogodziłam. Nie mam innego wyjścia. Czasami tylko zastanawiam się w jakim celu go poznałam. Dlaczego los skrzyżował nasze drogi? pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22222
Na niektóre pytania pewnie nigdy nie doczekamy się odpowiedzi. Zmykam. Miłego wieczoru. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również miłego :)pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unoszę się w oparach absurdu.. naiwnie myślałem że ostatecznie zniszczę TO, ale TO stało się jeszcze silniejsze.. zamiast ostatecznie zniknąć odżyło jeszcze mocniejsze, jeszcze bardziej intensywne.. 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotkałeś ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydarzyło się coś szczególnego, że tak się czujesz? Ja wiem, że mogę sobie próbować wybić sobie go z głowy, ale i tak polegnę, jak tylko go spotkam. Jest między nami takie dziwne przyciąganie. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja obawiam się że to przyciąganie jest jednostronne, tylko mnie ciągnie, i tak się zastanawiam jak mogłem tak stracić kontrolę nad sobą doprowadzić się do takiego stanu że myślę o NIEJ dzień i noc, budzę sie ONA zasypiam ONA.. jest cały czas w moich myślach, obsesja, paranoja, urojenia.278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląda teraz świetnie, pomimo że sprawia wrażenie jakby całkiem nie dbała o siebie, ale ja nigdy nie lubiłem wypacykowanych lal, zresztą sam wygląd jest tu sprawą drugorzędną, co oczywiście nie znaczy że nieistotną.278 myślę że oddalamy się od siebie coraz bardziej.. to tak mogłoby wyglądać patrząc na suche fakty, tak naprawdę TO COŚ jest coraz mocniejsze, i wiem że nie uwolnię się od TEGO chociaz w tym momencie chciałbym zapomnieć, chciałbym nie widzieć w NIEJ kobiety której tak bardzo pragnę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
278, mam tak samo. Prawie non stop o nim myślę. Przypominam sobie jego słowa, spojrzenia, usmiech. Uzależniłam się od tego. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego oddalacie się od siebie? pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że to dzieje sie bardziej w mojej głowie.. tak zacząłem JEJ unikać, myślę że pewne rzeczy po mnie widać.. nie chcę się kompletnie kompromitować..278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22222
A ja dziś załapałam mega doła. Płaczliwy dzionek dziś miałam. Ps. Nie będę już Wam tematu zaśmiecać. Tłok nie jest tu wskazany. Życzę Wam wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też myślę, że po mnie widać. Na pewno to zauważa. Mój głos, spojrzenia, zakłopotanie, to mnie zdradza. Zaczęłam nad tym pracować żeby przestać cuć się w jego towarzystwie nieswojo. Żeby nie czuć lęku przed każdym wypowiadanym zdaniem. Po nim też pewne sprawy widać. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmuszam się żeby nie patrzeć gdy jest w pobliżu, nie nawiązywać kontaktu.. sądze że ONA widzi że coś sie zmieniło w naszych relacjach, nie wie tylko pewnie co jest grane.. 278 myslę tylko o jednym, kiedy TO się wreszcie skończy, to co stworzyłem w swojej wyobraźni, kiedy zacznę znowu normalnie funkcjonować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
222222, nie zaśmiecasz! Pisz, jeśli Ci źle. Może uda nam się pocieszyć, a przynajmniej wyrzucisz to z siebie. Już lepiej? pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pięć 2, pisz, tak naprawdę goście są tu mile widziani ci którzy są w temacie, napisz co się stało??278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś smutna przez niego czy z zupełnie nie związanych z nim przyczyn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
278, ja też bym chciała wiedzieć kiedy to u mnie się wypali. Jak na razie końca nie widać. Ciekawa jestem co siedzi w jego głowie. Czy mimo tego, że ułożony, stateczny, z klasą ma czasami ochotę na coś "głupiego". Czy facet w pewnym wieku czasami pozwala sobie na takie fantazje. 278, napisz coś o tym z perspektywy faceta. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22222
Nic dziś nie jest w stanie mnie pocieszyć. No może jedna rzecz, jedna osoba, ale...wiadomo ;( Fajnie się Was czyta i na tym poprzestanę. Od czasu do czasu zajrzę i rzucę okiem na to co u Was. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22222, wpadaj kiedy tylko poczujesz taką potrzebę. Wiem, że to mało, ale przytulam cieplutko. Trzymaj się. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×