Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zrujnowałam sobie życie ciążą.

Polecane posty

Gość gość
no wymioty, biegunka, inne leki, antybiotyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przyjmowałam w tym okresie innych leków, nie przypominam sobie żebym miała biegunkę lub wymioty.. Alkoholu też nie spożywałam żeby nie obniżyć działania pigułek anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję i tego mu życzę żeby żył jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biore 1,5 roku i nie zaszlam wiec nie wiem co u Cb bylo nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie brzydziłam się go, gdyby tak było to nie poszłabym z nim do łóżka. Fakt faktem, że to już starszy mężczyzna ale za to bardzo mądry, inteligentny, wykształcony, empatyczny, serdeczny, z dobrymi manierami, przystojny jak na swój wiek, elegancki, zadbany, męski. Ma dużo zalet. xxxx ale go idealizujesz... Mądry inteligentny dojrzały mężczyzna nie wykorzystałby seksualnie młodej studentki tylko szukał kobiety w swoim wieku i z nią się ożenił. To po prostu zwykły stary ramol roochacz, który cię wykorzystał, zabawił się tobą, a jak ciąża to kop w doopę i ma ciebie gdzieś. Gdyby miał trochę klasy i honoru to by ciebie wziął do siebie i ożenił się z tobą. Nie idealizuj tak tego prostaka... tytuły profesorskie nie świadczą o mądrości ani dojrzałości człowieka. Stary pierdziel się tobą po prostu zabawił a teraz ma cię w doopę, w doopie ma to co z tobą będzie i że mieszkasz z rodzicami na ich łasce, byłaś tylko do seksu. Ale niestety sama jesteś sobie winna, za głupotę się płaci. Trzeba uważać komu się daje doopy. Nie każda ma to szczęście, żę złapie faceta na dziecko, potem ślub i jest happy end. Ty miałaś pecha, przykro mi. Na drugi raz się szanuj a nie rozkładasz nogi bo czujesz "chemię".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to jest na fakcie,a nie kolejne głupie żarty to módl się jeśli jesteś wierząca,żeby dziecko było zdrowe bez wad .Jest dużo biednych,chorych dzieci,z porażeniem,zespołem Downa,wadami genetycznymi.Wtedy będziesz sama musiała się zmierzyć z życiem,bo facet to delikatne stworzenie i zwieje.Poza tym jest w wieku,że mógłby być twoim dziadkiem,skąd wiesz,że pożyje 100lat i dłużej.Pomyśl trochę,chwila głupoty i całe życie spaprane,a studiów nie skończysz,chyba na drugim roku licencjackich jesteś.Bida z nędzą i głupota to twoje siostry,zrób coś żeby się od ciebie odczepiły:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×