Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xen

Persefona pod ziemię się zapadłaś?

Polecane posty

Gość gość
No patrz, a ja chce sobie kiedys kupic ultra hiper pieknego mercedesa i sobie pojechac w trip po niemcach, to moze jak do tego dojdzie, to obczaje sprawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem tez to jest glupota, calkowicie unikac miesa. Moze to przez to, jak zostalem wychowany, byc moze jakbym za malego nie jadl miesa, to bym dzisiaj w ogole nie jadl, ale ze bylem jebniety, to jadlem... Moze w ciagu paru lat przestane jesc to mieso, bo glowa mowi co innego i organizm mowi co innego, to jest najgorsze. Stare przyzwyczajenia i nawyki :( Biedne menu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze niby ty wygladasz jak aniol? Blagam cie, nie rob sobie jaj ze mnie, hahaha. To ja wygladam jak aniol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sugeruję się zapotrzebowaniem organizmu, nie odmawiam mu niezbędnych składników żywieniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jedyne chyba co cie wyroznia z tego wszystkiego co napisalas, to to, ze twoje menu to bardziej zielenina niz mieso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynicfm dziś Ze niby ty wygladasz jak aniol? Blagam cie, nie rob sobie jaj ze mnie, hahaha. To ja wygladam jak aniol x To metafora:D, nie śmiałabym deptać tak wrażliwych receptorów psychiki twojej:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persefona_ dziś Nie od dziś wiadomo że najlepsza kiełbasa i wyroby wędliniarskie są tylko z Niemieckich świń lub innych europejskich świń lecz wtedy gdy świnia taka jest pochodzenia Niemieckiego. x Wiele niemieckich produktów uznawanych jest za lepsze i słusznie. Jednak przed wejściem do Unii Polska zmieniła {normy}, obniżył się standard produktów spożywczych. Niemcy nigdy wcześniej{z braku wiedzy} i później, nie mieli lepszych wyrobów mięsnych od Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię baraniny, nie jestem kanibalem;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być górnolotnie, a gadamy o mięsie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blee flaki, to teraz sobie wyobraz ze swinia do ciebie przychodzi zabija cie i zre twoje flaki, co bys sobie pomyslal o takiej osobie, bo ja ze jest diablem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na dzień dobry zjadłam sałatkę z przekwitniętego brokuła:P, nie polecam. Ale potem zrekompensowałam sobie dziadostwo sałatką włoską bez grzanek, rewelacja:D. Chyba zbyt lekka bo kiszki marsza mi grają, ale jak już pisałam do rana blisko:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będąc nastolatką jadłam flaki u ciotki, aż uszy mi się trzęsły. Natomiast siostra widząc proces przygotowywania ich, uznała że to ohyda. :), punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo smakuja platki granole z mlekiem, najlepiej jak jest czekolada gorzka, i sie rozpuszcza w tym cieplutkim mleku, i to granole takie przepyszne, rozplywa sie w ustach, o kosmosie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
persefona, to nagranie to z jakiegoś filmu jest? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mój klimat, byłam dzieckiem komuny, mleko z butli i płatki kukurydziane rano obowiązkowy zestaw, do obrzygania. Dolewałam siostrze;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieckiem komuny, a na filmach amerykanie maja takie sniadanie, jak ty ktore mialas do obrzydzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persefono, ja korzystam z linuxa,nie wiem czy to ma jakiś związek,ale nie mogę odtworzyć linków, które wkleiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynicfm dziś Dzieckiem komuny, a na filmach amerykanie maja takie sniadanie, jak ty ktore mialas do obrzydzenia smiech.gif x A bo to gupki są:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez sobie musze linuxa wgrac, bo ten windows to mnie do ruskiej agresji doprowadza, tylko ze na linuxie zadne gry nie dzialaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam jem tak, zeby przezyc :D. A przy okazji troche schudne, bo przez ten rok przytylem 9kg od jedzenia, co mi rodzina przygotowywala :O. A tak to nie liczac tego co teraz zjadlem, to jestem od wczoraj na samym kebabie za 5.50, no cud normalnie, mam zdrowy organizm, zadnych pasozytow, nie jestem zarlokiem, a to rodzinne jedzenie to mi tylko watrobe rozpycha, dlatego olac to zarcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Watrobe czy zoladek, o sam nie pamietam, dopiero sie zaczalem tym interesowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Główną zasadą żywienia jest fakt, że nie można się głodzić. Jedz to na co masz ochotę, byle w umiarkowanych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co masz na mysli mowiac glodzic. Jak w burczu mi brzuchy albo czuje glod, to jem tylko, gdy mi na to pozwala moj umysl. Nie moze byc sprzecznosci miedzy organizmem a umyslem, a niestety mam tak z miesem, i nie wiem jak to wyjasnic 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym jak moj umysl nie chce jesc, to sie tego glodu nie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki xen za ta piekna rozmowe, normalnie sie teraz czuje jakby wokol mnei byla trawka i kwiatki o jezus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraź sobie jeszcze las i rosę, jezioro.... Byle bez podtekstów:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×