Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego akurat TEGO wybrałyście na męża? Jakie miałyście wątpliwości?

Polecane posty

gość wczoraj - Są zdystansowani, to prawda. Zawsze mam wrażenie, że myślą co innego, a mówią co innego. Po swoim już umiem poznać, kiedy się zasłania grzecznością. Poza tym, on jest wymieszany ze Szkotem, więc jest trochę mniej sztywny. Jest leniwy, ale na pewno nie bardziej niż ja, więc powiedziałabym w normie. Gwoździa przybić umie, podobnie jak zmienić uszczelkę i podłączyć pralkę do kanalizacji, ale na tym się jego talenty kończą. Pod tym względem Anglicy się różnią od Polaków, bo większość facetów w Polsce zna się na takich podstawowych naprawach, czy to w domu, czy przy samochodzie, Anglicy do wszystkiego wzywają serwis. Ale to o już u nich jest, nie ma co z tym walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszcze wam dziewczyny mnie zaden nie chce glupi, madry, zaden jestem sama prawie 7 lat a mam 32;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO gościa z 2015.05.02 Czy masz dużo znajomych kolegów? Dlaczego poprzedni związek nie przetrwał? Jakie masz oczekiwania od potencjalnego kandydata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe, piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś poprzedni zwiazek nie przetrwal bo Pan za dużo pił i ruszał na mnie z łapami oczekiwania-lojalny, dobry dla mnie, spokojny niestety nie grzesze nadmierna uroda, szanse mam zerowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dla wszystkich z Was ta "chemia" jest serio taka ważna?? Przecież ona i tak w końcu uleci, macie tego świadomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta spełniona
A gdzie moja odpowiedź? Nie podobała się? Po co więc zapraszacie do dyskusji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..."Pod tym względem Anglicy się różnią od Polaków, bo większość facetów w Polsce zna się na takich podstawowych naprawach, czy to w domu, czy przy samochodzie, Anglicy do wszystkiego wzywają serwis. Ale to o już u nich jest, nie ma co z tym walczyć."... - chyba to wynika z tego, że w Anglii jest wyższy standard życia i po prostu wezwanie serwisu u nich jest mniejszym obciążeniem finansowym, ale może się mylę bo nie byłem nigdy w Anglii, albo po prostu jest taka specyfika pracy, że Polak ma wszystko ogarniać, a oni są bardzo wyspecjalizowani, a po tej wódce to widać, że są różnice kulturowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niebawem wychodzę za maz za Anglika. Tak naprawdę nie czuje zadnych róznic, nie widze problemow z uwagi na jego pochodzenia, ale bałam się czy moja polska rodzina i znajomi go zaakceptują. Musze teraz przetłumaczyc rozne dokumenty. Czy zna ktos może to biuro tłumaczeń z Wrocławia www.btcentrum.pl ? potrzebuje tłumaczeń na angielski dokunetow urzędu stanu cywilnego i aktu urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto spełniona, chyba pisałaś w innym temacie :D nie wyciągaj pochopnych wniosków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mamy 100% jednakowe poglądy na życie i takie same cele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam 21 lat i kochalam go nad zycie. Za wszystko. W tym roku bedziemy miec 10 lecie slubu. Nadal kochamy sie bardzo. Nawet az dziwne, bo chyba kocham go coraz mocniej. Nie zaluje niczego. Mamy cudownego 7 letniego syna. Z wiekiem przybylo nam wad, ake chyba jakies straszne nie sa skoro nadal razem jestesmy. Za co go kocham? Za to ze mam poczucie bezpieczenstwa. Ze ma poczucie humoru . Za wszystko. Nie nudzimy sie soba nigdy. Wolimy sami przebywac niz w tlumie. Nieraz siadamy wieczorem w weekend i rozmawiamy do rana prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam wielu chlopakow i 3narzeczonych,gdy dochodzilo do momentu ze planowany byl slub to nagle tak jakbym oczy otwierala i zaczynalam widziec wszystkie wady,myslalam...czy to wlasnie mnie czeka do konca zycia?i nareszcie znalazlam takiego przy ktorym po kilku latach nie musialam zadawac sobie tego pytania,nie jest idealny ,ale w porownaniu do poprzednikow ma zlote serce i nic mi w nim nie przeszkadza,jestesmy malzenstwem od 6lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mialam i nie mam zadnych watpliwosci. Zdaje sobie sprawe ze naleze do nielicznych ktorzy odnalezli druga polowe. Nasza milosc rozwijala sie na fundamentach przyjazni, maz niesamowicie podoba mi sie fizycznie. jest moim najwiekszym przyjacielem i naprawde moge na niego sto procent liczyc. Jest najlepszym ojcem dla naszego czterolatka. Ciezko pracuje zebysmy mogli miec dom i wygodne zycie. Mamy swoje male spory ale przez zycie idziemy ramie w ramie zgodnie i w wielkiej milosci. 11 lat razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybralam akurat tego bo mi sie bardzo oplacalo a poza tym bardzo sie lubilismy ( on we mnie zakochany )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że Ty w nim nie... i jak to teraz widzisz, nie brakuje Ci uczuć? nie rozglądasz się za innymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byl inny niz reszta, spokojny, stateczny, uczciwy. Rozum odegral role b duza. Ale uczucia tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałyście swoich mężów kierując się motylami czy przemyśleniami, że są godni zaufania, porządni i nie zostawiliby Was jakbyście zachorowały na coś poważnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze przed ślubem, ale już niedługo. Wątpliwości teraz nie mam, ale wcześniej, jak dopiero co postanowiliśmy, że weźmiemy ślub, pojawiły się. Wkurzaly mnie niektóre jego wady, nie wyobrażałam sobie, ze mam się przez resztę życia z nimi uzerac, więc powiedziałam mu o tym i po kilku takich rozmowach jest wyrazna poprawa. Przeszliśmy też poważny kryzys, ale wyszliśmy z niego i dzięki naszym staraniom jest teraz lepiej niż było przed nim. Wiem, ze z wieloma problemami jesteśmy w stanie sobie poradzić, że mu zależy, że mnie kocha. Jest dobrym człowiekiem i wszystko co robi, robi z mysla o nas, nie tylko o sobie. Zgadzamy się w ważnych sprawach, mam nadzieję,że się nie zawiode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałyście swoich mężów kierując się motylami czy przemyśleniami, że są godni zaufania, porządni i nie zostawiliby Was jakbyście zachorowały na coś poważnego? x ja tylko i wylacznie przemysleniami za motyle w brzuchu przeplacilam depresja , zryta psychika ( juz teraz jest dobrze chociaz po 16 latach ten czlowiek mi sie potrafi snic) za motyle w brzuchu przezylam koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz teraz nowego partnera? Jaki jest, czym się różni od poprzedniego? Czy te motyle miałaś z powodu wyglądu czy z powodu jego pewności siebie/zuchwałości? Co tak działało na Ciebie, że traciłaś rozum dla niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz mam meza od 11 lat a tamten to byl jak grom z nieba , zobaczylam go i jakby mnie cos walnelo , totalne zacmienie umyslu a i on wykazal zainteresowanie byl pewny siebie , mial poczucie humoru byl perelka w towarzystwie , byl jak na moj gust nieziemsko przystojny , mial w sobie cos co sprawialo ze unosilam sie 15 cm nad ziemia , nie da sie tego opisac , spedzilismy ze soba rok -tak mi sie wydawalo :o moj obecny maz jest spokojny opanowany wyksztalcony i kocha mnie bardzo a ja go za to bardzo szanuje i nigdy bym go nie skrzywdzila ani oszukala , wiedzialam ze bedzie wspanialym partnerem na zycie i dobrym ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×