Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
introvertea

Dziś, 24 maja 2024 roku, wreszcie zrozumiałem co ograniczało i ogranicza mnie przez całe życie

Polecane posty

To słowa innych osób, głównie ze szkoły, wypowiedziane 20-30 lat temu, które jednak były we mnie i ze mną cały czas, dzień i noc, pomimo, że przez ostatnie 20 lat prawie z nikim nie miałem kontaktu, byłem sam w domu, wydawało mi się, że bezpieczny

Ale te słowa zakaziły mój mózg i wykiełkowały w nim, zagnieździły, rozrosły, jak grzybica

A co najważniejsze, te słowa, przykre, negatywne słowa na mój temat, które ja całe życie uważałem za szczere i obiektywne opinie o mnie, nawet nie były opiniami, one były zwykłymi, nic nie wartymi kłamstwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, introvertea napisał:

To słowa innych osób, głównie ze szkoły, wypowiedziane 20-30 lat temu, które jednak były we mnie i ze mną cały czas, dzień i noc, pomimo, że przez ostatnie 20 lat prawie z nikim nie miałem kontaktu, byłem sam w domu, wydawało mi się, że bezpieczny

Ale te słowa zakaziły mój mózg i wykiełkowały w nim, zagnieździły, rozrosły, jak grzybica

A co najważniejsze, te słowa, przykre, negatywne słowa na mój temat, które ja całe życie uważałem za szczere i obiektywne opinie o mnie, nawet nie były opiniami, one były zwykłymi, nic nie wartymi kłamstwami

Marsz na terapię i odgrzybianie mózgu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, WychodzeNaChwile napisał:

Marsz na terapię i odgrzybianie mózgu!

Terapia już niepotrzebna - zastosowałem autoterapię 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×