Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

coś sie skończyło

Polecane posty

Gość gość

będę miło wspominał te chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie musi sie konczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończyło, bo jesteś tchórzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to krakaja na salonach : augustus mortuus est, habemus novum autustus:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniec, agonia uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serce mi pęknie,nie chcę żeby się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz mi pęka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też powiedziałam pas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopiero się zaczyna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczyna się nowy rozdział,wolny od zycia w ułudzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno się z tym pogodzić, że ona nie chce ale ch... jej w d... już nie mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2015 o 04:20, Gość gość napisał:

trudno się z tym pogodzić, że ona nie chce ale ch... jej w d... już nie mój

Smutne.moje uczucie nigdy sie n u e skonczy..ale to pewnie o kogos innego chodzi,moj obiekt nie używ takich wulgaryzmow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
20 minut temu, Ksiezycowyanioł napisał:

Smutne.moje uczucie nigdy sie n u e skonczy..ale to pewnie o kogos innego chodzi,moj obiekt nie używ takich wulgaryzmow.

To jest sprzed 5lat. Żyjesz przeszłością, a czas leci nieubłaganie. Zmarnujesz całe życie, które jest przed Tobą. Nie żal Ci? 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, elektryzująca napisał:

To jest sprzed 5lat. Nie szkoda Ci życia na życiem przeszłością? Zmarnujesz całe życie, które jest przed Tobą. Nie żal Ci? 

Nie .Albo ten albo nikt inny.Wole byc sama niz z byle kim.Ten jest moim twin flame,lepiej byc samemu niz z byle kim na siłę.Teraz kiedy juz wiem co znaczy spotkanie bliźniaczych płomieni to.nie mam ochoty na podróbki.Nie zadowole sie u z byle czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Ksiezycowyanioł napisał:

Nie .Albo ten albo nikt inny.Wole byc sama niz z byle kim.Ten jest moim twin flame,lepiej byc samemu niz z byle kim na siłę.Teraz kiedy juz wiem co znaczy spotkanie bliźniaczych płomieni to.nie mam ochoty na podróbki.Nie zadowole sie u z byle czym.

Chcesz mi powiedzieć, że całe życie będziesz samotna żyjąc niespełnieniem? Może potrzebujesz więcej czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Ksiezycowyanioł napisał:

Nie .Albo ten albo nikt inny.Wole byc sama niz z byle kim.Ten jest moim twin flame,lepiej byc samemu niz z byle kim na siłę.Teraz kiedy juz wiem co znaczy spotkanie bliźniaczych płomieni to.nie mam ochoty na podróbki.Nie zadowole sie u z byle czym.

W życiu spotykamy kilka takich "połówek jabłka". Tzn kilka razy mamy odczucie, że spotykamy.

Poza tym, żyjąc w niespelnieniu, człowiek wytwarza sobie własną rzeczywistość i "prawdę" na temat obiektu, która wcale nie musi być realna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Onkosfera napisał:

W życiu spotykamy kilka takich "połówek jabłka". Tzn kilka razy mamy odczucie, że spotykamy.

Poza tym, żyjąc w niespelnieniu, człowiek wytwarza sobie własną rzeczywistość i "prawdę" na temat obiektu, która wcale nie musi być realna.

Jesli spotykasz wile razy to.znaczt ze to.nie było to,coś bo połówka jabłka jest tylko jedna.Nadal wyczuwam jego nastroje,wiem co go boli wiem o czym mysli,nawet slysze w glowie poeosenke ktorej w danej chwili słucha nawet o tym nie wiedzac,potem dopiero sie to okazuje ze sluchal tego w danej chwili a mi dzwieczala w uszach ya muzyka.Porozumiewamy sie bez słów,ta telepatia to coś niesamowitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Ksiezycowyanioł napisał:

Jesli spotykasz wile razy to.znaczt ze to.nie było to,coś bo połówka jabłka jest tylko jedna.Nadal wyczuwam jego nastroje,wiem co go boli wiem o czym mysli,nawet slysze w glowie poeosenke ktorej w danej chwili słucha nawet o tym nie wiedzac,potem dopiero sie to okazuje ze sluchal tego w danej chwili a mi dzwieczala w uszach ya muzyka.Porozumiewamy sie bez słów,ta telepatia to coś niesamowitego.

Tak? Skoro to taka świetna więź, to czemu nie wyszło?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Ksiezycowyanioł napisał:

Jesli spotykasz wile razy to.znaczt ze to.nie było to,coś bo połówka jabłka jest tylko jedna.Nadal wyczuwam jego nastroje,wiem co go boli wiem o czym mysli,nawet slysze w glowie poeosenke ktorej w danej chwili słucha nawet o tym nie wiedzac,potem dopiero sie to okazuje ze sluchal tego w danej chwili a mi dzwieczala w uszach ya muzyka.Porozumiewamy sie bez słów,ta telepatia to coś niesamowitego.

Skoro to aż "twin flame" to dlaczego nie chce z Tobą być? Widocznie on tego nie czuje.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, Hellies napisał:

Skoro to aż "twin flame" to dlaczego nie chce z Tobą być? Widocznie on tego nie czuje.

Otóż to. Jeśli to jednostronne to po prostu pomyliliśmy się. 

43 minuty temu, Onkosfera napisał:
58 minut temu, Ksiezycowyanioł napisał:

 

W życiu spotykamy kilka takich "połówek jabłka".

Chyba Ty😏 Nie miałam tak nigdy, zawsze uważałam to za brednie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, elektryzująca napisał:

Otóż to. Jeśli to jednostronne to po prostu pomyliliśmy się. 

Chyba Ty😏 Nie miałam tak nigdy, zawsze uważałam to za brednie. 

Ja dochodzę do wniosku, że też nie miałam. Ale przeczytałam co piszą hamerykanscy naukowcy. I pocieszam sie, że życie jeszcze przede mną😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Onkosfera napisał:

Ja dochodzę do wniosku, że też nie miałam. Ale przeczytałam co piszą hamerykanscy naukowcy. I pocieszam sie, że życie jeszcze przede mną😏

Coś czuję, że połówka mojego jabłka będzie nadgryziona... zębem czasu😉

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, elektryzująca napisał:

Coś czuję, że połówka mojego jabłka będzie nadgryziona... zębem czasu😉

Smuteczek. Wyczerpalam reakcje...😳 a chciałam puchar wręczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, elektryzująca napisał:

Otóż to. Jeśli to jednostronne to po prostu pomyliliśmy się. 

Chyba Ty😏 Nie miałam tak nigdy, zawsze uważałam to za brednie. 

No cóż. Ja się w życiu pomyliłem dwa razy jeżeli o to chodzi. Z tym że ten drugi jest trochę dziwny ale nie będę tego opisywał na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 minut temu, Hellies napisał:

No cóż. Ja się w życiu pomyliłem dwa razy jeżeli o to chodzi. Z tym że ten drugi jest trochę dziwny ale nie będę tego opisywał na forum.

Nigdy nikogo nie uważałam za bratnią duszę, za przeznaczenie, połówkę jabłka, twin flame, więc nie pomyliłam się. Po prostu error bez filozofii😉 

 

Edytowano przez Gość
i też 2 pudła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Hellies napisał:

Skoro to aż "twin flame" to dlaczego nie chce z Tobą być? Widocznie on tego nie czuje.

Kto Ci powiedział ze nie chce??Bardzo chce tylko ja od poczatku byłam zajęta,slub koscielny to poważny problem .On tez mowił że jestem tą jedyną,to sie czuje po prostu,tylko źli podli ,zawistni ludzie zniszczyli wszystko miedzy nami.Kiedys za to zapłacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Onkosfera napisał:

Tak? Skoro to taka świetna więź, to czemu nie wyszło?

To nie tak ze nie wyszlo,bylismy zajęci,nie moglismy być razem.Inni mącili i przeszkadzali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Ksiezycowyanioł napisał:

To nie tak ze nie wyszlo,bylismy zajęci,nie moglismy być razem.Inni mącili i przeszkadzali.

 

4 godziny temu, Ksiezycowyanioł napisał:

Kto Ci powiedział ze nie chce??Bardzo chce tylko ja od poczatku byłam zajęta,slub koscielny to poważny problem .On tez mowił że jestem tą jedyną,to sie czuje po prostu,tylko źli podli ,zawistni ludzie zniszczyli wszystko miedzy nami.Kiedys za to zapłacą

No chyba nie powiesz mi, że jacyś "inni" są w stanie rozdzielić "twin flame". A ślub kościelny? Chyba cywilny jest problemem, nie kościelny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze wchodzi się razem w zakręty, Tak bywa niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, jamuonmi napisał:

Nie zawsze wchodzi się razem w zakręty, Tak bywa niestety.

Właśnie się o tym przekonałam kolejny raz. Smutno trochę, ale wiem, że dobrze zrobiłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×