Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

Słowem, spojrzeniem, wyobraźnią,..Punkt G, part next

Polecane posty

Gość gość
Wypisujecie tutaj jako dorośli takie głupstwa,wrzucacie w profil @ ,bo bez tego zainteresowania brak,a potem sracz...i przepychanki,która ma większą cieczkę.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klawiaturą nikt ci punktu G nie wciśnie.:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnaa nie przechodzi na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa,bo pewna wcześniej tu nicka równie znanego nie miała.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dark side ktoś kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dark to Kusza. Pewnaa nie przechodzi? Wolne żarty, nawet miała @ w profilu. Z Najem i Jackiem przecież jest na priv. to pewnie z innymi też się ruucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Kwiecie kwitnący w ten słoneczny i wolny od zarazków Dzień....Ooo przepraszam zapomniałem o pomarańczowych wirusach,ale one sie nie liczą bo są niczym i w realu nie istnieją.....Dzis Legia-lech i w nocy Mayweather -Pacquiao.Smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej sprawa. U mnie ma minus za Jacka. Zgrywa tu mądrą,a takiego głąba sobie za przydupasa obrała. Cóż,widać musi być ruch w interesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minusa rozdam za uzależnienie od tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się zaczerniłeś i jesteś wszystkim Jacuniu! Wszystkim czego kobiety nie chcą w męskiej powłoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTymek
Komuś zależy na tym aby Pewna odeszła. Ktoś czuje zazdrość i nie piszcie, że nie ma czego zazdrościć bo przemawia przez kogoś poczucie przegranej.Pewna wczoraj napisała że nikt nie wie co jest dla niej dobre, niech sama decyduje o swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewna to bardzo ciepła kobieta i bardzo eenergiczna dlatego skupiła tutaj tak fajne osoby pełne pozytywnej energi hihihi bardzo lubię ten topik bo jest tu strasznie ciepło i wesoło pozdrowionka dla wszystkich kojotek dbaj o wątrobę a gromi nóg nie połam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutne jest to,że ktoś z zazdrości,być może z tego że przegrywa w życiu realnym,wyzywa i ubliża tutaj innych.Tak chyba najłatwiej,bo można anonimowo i bez konsekwencji wraz z wyzwiskami wywalić z siebie całą złość tego swiata.Każdy,w końcu jesteśmy tylko ludźmi,miewa gorsze dni.Miewa słabości,czasem ktoś go zrani,skrzywdzi...ale nie znaczy to,że wolno nam wyżywać i upadlać innych,tylko dlatego żeby samemu poczuć się lepiej. Pewna Strasznie późno dotarłam do domu.Padałam już i nie zaglądnęłam do Ciebie,co też czynię teraz :) Trzymaj się! Jak co ja tu jestem gotowa zawsze stanąć za Tobą murem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kogo byś posta pisała,jakby odeszła?:-) Dobrze mieć za koleżankę kogoś,na kogo można tu zawsze liczyć.Tak to tu funkcjonuje,także z tym wsparciem to się tylko wygłupiłaś.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
silenka bardzo dobrze powiedziane ci ludzie zazdroszczą wam że się tak wszyscy lubicie bo ich nik nie lubi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kogo? Rany wrzuć na luz.Czasem tu piszę,czasem tam,a czasem nie piszę nigdzie przez długi,długi czas :) To jest forum,tylko forum.Mam w życiu realnym tyle ludzi ,dobrych ludzi wokół siebie,że mam z kim rozmawiać:) Lubię Pewną,lubię Jej temat,więc lubię tu zaglądać.Nigdy nie będę jednak akceptować chamstwa w Internecie i zawsze będę o tym głośno mówić.Jeżeli jest się kulturalnym człowiekiem,to ta kultura obowiązuje wszędzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieńcie kopyto,bo tylko Peewna to Gromi tamto.....rzygać sie chce jak po litrze berbeluchy.....Dziwiłem się zawsze ,dlaczego najbardziej poczytna fazeta to ,,Fakt",ale od dziś już się nie dziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacuś a nazwiesz Pewną kuuurwą tak jak masz to w zwyczaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Nuuudy niebieskiej powstałaś w nuude pomarańczową Się zamieniłaś a w proch się obrócisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z niczego nie powstałem i w nic się nie obrócę Jacuniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,że koniec końców wyzwie ją od najgorszych. "Niebieska nuda"?Chyba nie zauważył,że pisze o sobie samym :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peewna to tylko nick,ale wy juz wiecie jaka bedzie taktyka na mecz....Personalnie i po Imieniu nigdy......ona to wie i tańczy jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuuuuu temacik umiera? Oooo jaka szkoda dla Pewniusiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuu i się temacik zaciął? ooooo jaka szkoda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trutrutru bęc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam pomóc:( koleje stawiasz autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×