Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

Słowem, spojrzeniem, wyobraźnią,..Punkt G, part next

Polecane posty

no to ja nic Gromi nie rozumiem...będę się jeszcze dzisiaj musiał udać do weterynarza po diagnozę ale obawiam się, że jak mnie zobaczy to od razu uśpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, pochwalę Cię publicznie. Kojot jest oralnym mistrzem. Aha i jeszcze jedna sprawa, czy mogę tu wrzucić Twoją fotkę, bo ktoś tu oferuję za nią niezła cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kojot ,kawa dla Ciebie gorąca i pachnąca:) Ty to masz fajnie.Rozkosze ciała od Jednej, a rozkosze dla podniebienia od drugiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi jeżeli to jest przyjemne zmęczenie, to to nie jest wysiłek.. Liczy się efekt szczytowy;) && Kojot, o język Polski mi chodziło, a język w ustach, pozostaje dla wiadomości Gromi.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silena...to dlatego, że Was uwielbiam dziewczyny jedyne w swoim rodzaju...dziękuję za kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi...tylko oczy zamaż czarnym paskiem a pindolka liściem klonu ile płacą za moje fotki i kto chce kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pewna, Silena :) Dziwię się, że jeszcze nie macie tematu na top list- Pewna i Silena mają nogi w avatarach--> To ewidentnie ta sama osoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny jeszcze nie ustaliłam, ale anonimowa Pani, która chce kupić, napisała, że da każdą cenę. dzielimy sie pół na pół? jak myślisz, za ile je puścić? (oczywiście, że pindolka zasłonię, bo to tylko widok dla mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta piosenka ,Pewna :) "I nie płacz... Nigdy nie płacz... Nie płacz dzisiejszej nocy..." ...koniec przerwy :) Uciekam 👄 Do potem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silena;) ostrożnie w Częstochowie. Nie ruszaj Księży~ za wysoki przebieg:) && Zuchwala, trafna myśl, może zmienię avatar na na "mymłon":D Kotku połóż rękę na mym łonie... Eeee a co to jest mymłon?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w weekend majowy będziecie mieli 30* 10 w piątek 10 w sobotę i 10 w niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy poczekać do wieczora, bo wieczorem się tu pomarańcze produkują. Myślę jednak, że to o twoją piękną twarzyczkę chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zimną?...toć z Ciebie wulkan nie kobieta a jakie serduszko ciepłe nie mówiąc o cycuszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziesz Gromi musiała w Bieszczadach w kalesonach spać i skarpetkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie posiadam bo mi i tak zawsze za gorąco więc pozostaje Ci tylko albo dużo alko pić albo w łóżku o mnie myśleć....nie wiem co gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o picie to jestem małolitrażowa i nie poszaleję. Więc jeśli pozwolisz, będę myśleć o Tobie. O właśnie pomyślałam i od razu zrobiło mi się gorąco.To działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi Ty mnie nie kuś bo jak zaraz do Ciebie pod to biurko wpadnę to sama wiesz co zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadnij. Już się odpowiednio przygotowałam. W odpowiednim momencie zrzucę długopis na podłogę, a Ty go będziesz długo szukał pod moim biurkiem. A ja będę mieć co wspominać w zimne bieszczadzkie wieczory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi...a potem ja będę siedział na krześle i Tobie pod biurko upuszczę długopis a Ty go będziesz długo szkukała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ode mnie cudownego weekendu ;) Bawcie się,szalejcie i rozpusty nie żałujcie :classic_cool: Jednym słowem,oby był lepszy jak mój,który się schrzanił:O Ale z moim ostatnio pechem już mnie to nie dziwi😭 Chciałam Wam piosenkę tu wlepić,ale wstyd się przyznać,nie znam ani wykonawcy,ani tytułu,ale jest z******ta:classic_cool: Mogę zaśpiewać,ale przecież za bardzo Was lubię,żeby Wam to robić:D Idę zanim się do reszty pogrążę 😭 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silena...głowa do góry i nie zrób czegoś czego i ja bym nie zrobił, wszystkiego najlepszego dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×