Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak powiedzieć żonie, że już jej nie kocham ?

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj trafnie wyjęłas z kontekstu tej oplakanej bazgraniny przywiązał sie do dzieci__k***a mac!!!!tak nigdy nie napisze facet ,a tym bardziej ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:35 Serio tak nigdy nie powie ? To ja mam jakiegoś dziwnego ojca i męża, bo mój ojciec ciągle mi to mówił, tak samo jak teraz mój mąż mówi to naszym dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ojciec mówi mi,że mnie kocha ,a nie przywiązuje się do mnie nasz piesek przywiązał się do mojego chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo się nie mówi do dziecka kochanie przywiązałem się do ciebie, ale jak się pisze, że dzieci jest się przywiązanym, to znaczy, że je się mocno kocha i ja nie widzę w tym na prawdę nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10;13 na prawdę " tumanie,weź do łapy słownik ort. albo przestań udzielać się na kafeterii rażą nas twoje błędy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na prawdę, słownika nie potrzebuję, nie ma osoby idealnej, nie myli się tylko osoba, która nic nie robi. Ja mówię jakiego ja mam męża i ojca i powiem szczerze, że nie raz czasami wolałam przebywać z ojcem, niż z matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10;23 analfabetko pisze się" naprawdę" kocham zarówno mamę i ojca,ale zawsze mogłam liczyć na mamę,zawsze była i jest-nigdy mnie nie zawiodła , także tato jest moim wsparciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:09 Mam prawo się pomylić, dużo osób akurat w tym słowie robi błędy, zawsze mi się ono myli z "na pewno"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę dużo osób? chyba tacy upośledzeni jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki jest sens mówić osobie, która nie kocha Cie, ze już ja nie kochasz ? Wy już dawno oboje o tym wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co ty nie powiesz dzivvko żonatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miloscjakmotyl 2015.05.01 to jest chore żeby nie mieć możliwości pobycia samemu ze sobą,a tak jest gdy mieszka się razem,i jedno czepia się ciągle drugiego,tango wzajemnych pretensji,cudowny grunt na rozkwit uczuć ,nawet potęsknić nie można" d***** żonatego,skończ już te swoje k***wskie wywody,jeden temat już wycofałaś/przestroga dla zon ..../coś w tym sensie/ nie wpieprzaj się w jego małżeństwo,bo naprawdę po ryju ci się oberwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorką jest d***** żonatego; obszczekuje tę żonę jak na sukę przystało,dalej nie odpuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz kobieto sie leczyc , rozwalasz ludziom topiki jakimis swoimi urojeniami. Z autorem nie mam nic wspolnego jestem tylko ciekawa jak dalej potocza sie sprawy ale po co ja sie tlumacze, ty i tak zaraz wyzwiesz mnie od kochanic choc kochanka w zyciu nie bylam a mam juz swoje lata . Paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co cię g****o obchodzi co u autora! spadaj autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"..jestem tylko ciekawa jak dalej potocza sie sprawy.." ciekawość to.....nie twoja sprawa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Idz kobieto sie leczyc , rozwalasz ludziom topiki" twoje wypociny rzucają się w oczy,skoro ktoś ciebie bezbłędnie rozpoznaje to musi być szalenie inteligentna i błyskotliwa osoba,skoro w świecie wirtualnym znajduje cię naprawdę zazdroszczę nieprzeciętnej spostrzegawczości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez swojej nie kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzivvka dalej nie odpuszcza. jesteś żałosnym zerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jmojej nie kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już nie kochasz żony, to znaczy że nigdy jej nie kochałeś, pewnie tylko wrażenia doznania i używanie a nie miłość do osoby. Śmieć jesteś bo pewnie nie potrafisz kochać, biedak niezdolny do miłości,tacy jak ty dają łzy i cierpienie na ziemi, stąd tyle nieszczęścia. Radę dam ci jedną, zostań singlem i kawalerem i nigdy przenigdy nie wchodź w związek z żadną kobietą, nie potrafisz kochać. Są niunie takie same jak ty, tylko używają i dla wrażeń, przedmiotowo używają tak jak ty , nie potrafią kochać i szukają odmiany tak jak ty, ogranicz się do takich niuniek, tego towaru nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Idz kobieto sie leczyc , rozwalasz ludziom topiki" twoje wypociny rzucają się w oczy,skoro ktoś ciebie bezbłędnie rozpoznaje to musi być szalenie inteligentna i błyskotliwa osoba,skoro w świecie wirtualnym znajduje cię naprawdę zazdroszczę nieprzeciętnej spostrzegawczości x hahahah chyba nieprzecietnej glupoty. Jak bardzo trzeba byc zrytym zeby pisac samym ze soba. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopaminka25
wcale jej tego nie mów. poczekaj az znów ją pokochasz. być moze to możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Sama ze sobą piszesz, zakładasz te głupkowate tematy. To typowe dla takich jak ty.,Ktoś ciebie rozpoznaje bezbłędnie.Fakt,nie błyszczysz polotem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Haha inteligencja nie błyszczysz ale cóż to nie mój problem ;) Choć lubię z Toba pisać i prowokować, przynajmniej forumowicze maja ubaw i ja też oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jej, wielkie mi problemy. Jak ci gada, że jesteś słaby w łóżku to mówisz, że nigdy nie podniecała cie jako kobieta, że ma celulit jest gruba i wiszą jej/ma małe cycki, ma przykry zapach z pochwy. Że "do tanga trzeba dwojga" i ona też była ch*jowa w te klocki. Proste, 1:1. Zwyczajnie jest wyrachowaną szm*tą, a takie trzeba tępić, najlepiej ich własną bronią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×