Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wierzycie że UFO istnieje?

Polecane posty

Gość gość
Istnienie UFO jest bardziej udokumentowanie w chwili obecnej niż istnienie Boga co nie znaczy że jedno z 2 nie ma czegoś wspólnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys czytałam książki Danikena pasjami. On tam uzywa przykładów sztuki starozytnej jako rzekomych dowodów na kontakty z kosmitami w starożytnosci. To brzmiało naprawde wiarygodnie i logicznie, dopóki nie dowiedziałam się, jak wiele KŁAMSTW było w jego książkach. Trzeba krytycznie podchodzić do wszystkiego, bo nigdy nie wiadomo, gdzie czai się kłamstwo u autorów szukających taniej sensacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie oglądałam, ale to pewnie ten sam koncept, co u Danikena..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czy on opisywał ich jako swietliste istoty? Często napotykam się na opisy obcych jako właśnie takie jakby niematerialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh a możesz cos o tych klamstwach napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
donosów o UFO jest tyle że nawet jak 99% jest fałszywa to i tak en 1% potwierdza że coś jest na rzeczy. Ogólnie wszelkim "znawcom" i badaczom zjawiska nie ma co za bardzo wierzyć bo oni z czasem czesto zaczynaja z braku nowej wiedzy domyslac swoje historyjki zeby ktos ich dalej chcial czytac i sluchac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, na przykład kłamstwa na temat rozmiarów, ciężaru itd. piramidy Cheopsa, byle pasowało do jego teorii o tym, że Egipcjanie mieli o wiele lepszy poziom astronomii od współczesnego, co było naciąganym kłamstwem. I takiego wprowadzania w błąd w jego książkach jest mnostwo, są całe artykuły o tym w necie nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam film "Roswell" (z 1994 r) ukazujący w 100% prawdziwe wydarzenia z Roswell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy naprawdę sadzicie ze mityczni bogowie to tylko bajeczki ze ludzie nie opisywali własnymi słowami tego co naprawdę widzieli a technologie brali za boskie moce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpiszcie sobie w google grafika "astronauta na katedrze" i tam będzie coś, co zachwycało prawie całe środowisko ufologów jako rzekomy dowód na odwiedziny naszej planety przez przybyszow z innej planety... dopóki nie okazało się, że to był żart renowatorów tej katedry. Już nie pamietam jaka to katedra była, ale poszukajcie. To kolejny przykład niezłego fejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ta piramida to może wierzysz w naukowa teorie ze zbudowali ja ludzie w ciągu 2o lat? Jak chcesz to mam ciekawy film o piramidach i nie ma tam nic o kosmitach ale o tym jakie są a właściwie były niezwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem, że do dziś nie wyjaśniono do końca, jak one powstały, jedynie mówię, że Daniken naginał fakty w swoich książkach, a wręcz otwarcie łgał, by to wszystko wyglądało tak, jak chciał, by wyglądało, to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo trzeba oddzielać ziarno od plew :) on dal cynk a my sprawdzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, ale to, że jeszcze nie zgłębiono wszystkich tajemnic piramid i nie wyjasniono, jak powstały, że zachwycają swoją wielkością, to nie znaczy, że od razu musimy wciskać w to kosmitów. To tak samo, jakbyśmy we wszystko co niewyjasnione wciskali od razu Boga :P ppp A jeśli mam podać coś, co mnie naprawdę zadziwia, to są to megality w baalbek. O ile bloki kamienne uzyte do budowy piramid wazyly od 8 do 30 ton tak te bloki ważą nawet ponad TYSIĄC TON... :) to naprawdę zadziwiające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd mamy nowsze technologie zwłąszcza aparaty i kamery oni bardziej sie maskują... Niestety. Widać że nie chcą się ujawniać. W dobie Youtuba sprzed parłu ładnych lat gdy w Polsce jeszcze mało kto słyszał o tym serwisie był tam naprawde ciekawe nagrania perełki, co dziwne dziś w ogóle już niedostępne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem pod wrażeniem tych megalitów :) moim marzeniem jest zobaczyć je na żywo,te budowle w Ameryce tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy ja robiłem zdjęcie na którym jak się potem okazało coś jest to mój aparat zwariował - na wyświetlaczu działy się cuda a obraz zrobił się czarno-biały. Oni ingerują w jakiś sposób na wszystko. Dodam że w okół była tak dziwna atmosfera. Ptaki w ogóle nie latały jakby uziemione wszystkie chodziły po plaży (to było nad morzem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tam było potem na tym zdjęciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UFO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sadzicie o teorii ze kosmici to my z przyszłości? No jakiś sens to niby ma ale mnie jakoś nie bardzo przekonuje :( Ba nawet istnieje taka teoria :D ze kiedy naziści uciekali po przegranej wojnie to jak wiadomo budowali spodki i zabrali się nimi na biegun chyba pd nie mam pewności i tam wpadli w dziore czasoprzestrzenna i dostali sie do starożytnego summeru ;) Jak sobie przypomnieć gdzie to slyszalam to wrzuca link :D bo bardziej krejzolskiej teorii nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miliony ludzi obecnie posiada we własnych domach teleskopy i to tak silne, że mogą podziwiać na przykład kratery księżyca i robić zdjęcia, nagrywać filmiki z obserwacji, a mimo to ilość materiałów na temat rzekomego ufo jest w porównaniu z tą ilością teleskopów domowych na świecie śmiesznie mała. Tego nie dałoby sie ocenzurować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, niezła ta teoria :D prawie tak pokręcona jak ta, że rządzą nami kosmiczne gady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle ze UFO to moga byc jakies wehikuły czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodaję sobie temat do zakładek i będę tu zaglądać, mam nadzieję, że Wy też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 1. 90% ludzi nawet jak cos im wyjdzie na zdjeciu/Filmie to to olewa i nigdzie tego nie rozpowerzechnia, albo sobie wytlumacza jak chca i nie wychodzi ow zdjecie / film po za domowy album Po 2. Nawet jak cos widza, doswiadcza to nie chca mowic zeby nie byc wysmnianym Po 3 w biegu za codziennoscia ludzie nawet sa w stanie zapomniec ze widzieli tam kiedys UFO Po 4 co z tego ze opowiedza jak i tak zostana wysmiani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyyan w palcugość
A miro chyba wszczepili marsjanie tytan w palca jak spalam. Bo mam pod skora takie cos w kształcie haczyka. I nie wiem co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×