Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wierzycie że UFO istnieje?

Polecane posty

Gość gość
celowo ludziom sie nie mówi takich rzeczy. Jakby ludzie wiedzieli że sa każdego dnia odwiedzani przez setki obiektów nieziemskiego pochodzenia to przewartosciowaloby nasze myslenie. Lepiej miec posluszne owieczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że kosmici mają duże głowy i dość liche ciała świadczy o tym że są zbudowani przede wszystkim tak żeby myśleć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawy wątek .Piszcie, piszcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tyle artefaktów, których istnienia nie da się wytłumaczyć, że trzeba być głuchym i ślepym, żeby odrzucać możliwość istnnienia innych wysoko zaawansowanych cywilizacji, które przez wieki odwiedzały i odwiedzają naszą planetę https://m.youtube.com/watch?v=asomHvqhYB4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
massacra kocham CIę:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nacjonalistka i UFOfanka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? Nie wiem co jest bardziej niewiarygodne ,czy to ze faktycznie doszło tam do spotkania 3 stopnia,czy to ze historia w rzeczywistości jest mistyfikacja sluzb :o A nawet gdyby, to nie świadczy to o tym, ze zjawisko nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tak ucichliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie pozaziemskie istnieje na pewno, pytanie tylko: czy nas odwiedzają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://f.kafeteria.pl/temat/f1/czy-doswiadczyliscie-kiedykolwiek-czegos-strasznego-i-niewytlumaczalnego-p_5755551/95 W wątku "Czy doswiadczyliscie kiedykolwiek czegos strasznego i niewytlumaczalnego" pojawił sie ciekawy wpis: x " gość wczoraj Najbardziej z tego wszystkiego przeraża mnie UFO. Bo wiem że takie obiekty istnieją, wiem że wyglądają totalnie nieziemsko gdyż sama widziałam z koleżanką będąc w służbowej delegacji w Szwecji ogromny talerz! I to wszystko w miejscu gdzie było sporo ludzi, ale nikt tego nie widział i my byśmy też nie widziały, gdyby akurat nie wolna chwila i gdybym nie wpatrzyła się w niebo. To był ogromny obiekt o kolorze metalicznym ale takim nieziemskim jakby potrafiącym się bardzo dobrze podszyć pod kolor nieba. Dlatego zauważenie ów obiektu wymagało bardzo dokładnego przyjrzenia się. Cała obserwacja trwałą około minuty po czym wszystko zniknęło. Jakby po prostu zrobiło się całkiem niewidzialne pechowiec.gif Obiekt był ogromny, musiał mieć powierzchnie kilku samolotów. To mi do dziś nie daje spokoju - skąd to cholerstwo przylatuje, po co i kto tym steruje? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerażające :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardziej zastanawia skoro jest tylu świadków to czemu rządy się tym oficjalnie nie interesują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co maja mowic? Wtedy ludzie przestali by sie klocic o polityke itd a oni to lubia... Swiat by sie przewartosciowal jakby ofcijalnie ogloszono ze odwiedzaja nas obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje ze prędzej to by nastąpił niesamowity haos i władza by tego nie bylaby w stanie ogarnąć ,być może się myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co Watykan ma swoje własne obserwatorium? No chyba nie dla nauki bo czemu nie ma laboratoriów np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale p*********e a to wojska sprawa. Pełno maj takich obiektów i się z tego nie będą tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakas część obiektów z pewnoscia jest ziemskiego pochodzenia,ale nie wierze ze wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UFO istnieje, nieliczne bezzałogowe statki są produkcji ziemskiej. Są przynajmniej dwa podziemne fabryki należące do USA. Inne kraje próbowały, ale nic nie wiem, o działających pojazdach. Co do reszty, czyli zwykłych załogowych na pewno w 99% należą do różnorodnych grup tzw. Obcych. Jedni są przyjaźni, inni obojętni, zaś część traktuje ludzi jak zwięrzęta hodowlane. Jeśli widzicie ich na niebie, to znaczy, że albo mają awarię albo chcą być widoczni. Generalnie nie mają problemu z maskowaniem się, ale dla chcącego nic trudnego, jak wie się w jakim zakresie promieniowania optycznego da sie ich "złapać" oraz wie gdzie, to można zrobić sobie filmik lub zdjęcie. Można też próbować nawiązać z nimi kontakt. Czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakąś część świadków na pewno kłamie ,ale dlaczego zakładać ze wszyscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jest wiele przesłanek, które pozwalają w to wierzyć (i amerykańskie s-f nie ma tu nic do rzeczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×