Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wierzycie że UFO istnieje?

Polecane posty

Konto jest lepsze, przynajmniej wiadomo, które wypowiedzi należą do Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmitów to my mamy już niezłych na Wiejskiej :P gorzej już być nie może :D ja na razie zmykam, ale będę zaglądać do tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam taką teorie że te całe statki ufo to jakiś tajny wynalazek USA, w końcu kosmici sympatyzują tylko z amerykanami, mają nagrania z rozbitych statków kosmitów itp rzeczy, dziwne że tylko USA sobie tak upodobali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie prawda. Po prostu w USA najbardziej rozdmuchuje się tą tematyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma tak nie. Jak istnieje to wierze jak nie to nie. Może coś być gdzieś tam jakkolwiek sie nazywa ale czy jest tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 100% wiekszoasc to będą tajne wojskowe projekty ale czy wszystko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co tak ucichliscie ? Miał ktoś z was jeszcze jakieś doświadczenia lub słyszał opowiesci innych o takowych z UFO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni są wszędzie, a my nawet nie wiemy. Cały czas tu coś robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś no i co tak ucichliscie ? X Polowa została uprowadzona ,a resztę uciszyła elita rządząca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni nas stworzyli wiec czemu mieliby tu nie urzedować? cala ludzkośc jest ich projektem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Oni nas stworzyli X Biorę to pod uwagę,ale gdyby pewnego dnia to oficjalnie ludziom zakomunikowano to wszystkie mocherowe babcie zejda na zawał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale te moherowe babcie może by tak na zwał nie zeszły ;) To że nas stworzyli nie znaczy że Bóg nie stoi też za nimi i Jezus też mógł być od nich. Wszak jest sporo powiązań sztuki chrześcijańskiej i UFO. Wiele takich zagadnień typu gwiazda betlejemska, albo "ojciec niebieski, który jest w niebie" i inne takie teksty biblijne wskazuja że coś jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez tak uważam ,ale ortodoksyjni katolicy to watpie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej to wszystko jest tak kurevvsko ciekawe ze az trudno to ogarnac na ludzki możdżek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sieci jest film na temat ściemy z ufo pt "Z prawdziwego Archiwum X" polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten film "Z prawdziwego archiwum X" to jest jawna ściema, manipulacja i dezinformacja. Posłuchajce sobie tego : https://www.youtube.com/watch?v=7XPblfZI1MM Bardzo ciekawa relacja polskiego pilota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w swoim niedługim życiu miałem juz tyle doswiadczen z UFO ze dziwie sie ludziom ktorzy w ogole w to nie wierza i nic nie widzieli przez wiele lat swojego zycia... Czemu ludzie w ogole nie patrzą w górę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to może napisz cos ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem wystarczy posiedzieć z godzinke i popatrzeć w niebo jak nie ma chmur i bardzo często coś sie dostrzeże. A bardzo dobrym sposobem (jak ktoś ma dobry aparat) jest pstrykanie dużej ilości zdjęć nieba , a potem przeglądanie w domu na spokojnie na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam ta tematyke :) UFO to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda że czesto mozna zobaczyć cos dziwnego na niebie, nie wiem tylko czemu nikt na to nie zwraca uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciągle się gapie w niebo ,ale narazie tylko z zjawisk niecodziennych to meteoryty :( raz widzialam pałace się na zielono :) myslalam ze ktoś race wystrzelił tylko mnie dziwilo ze w szczerym polu,ale na drugi dzień czytalam na pewnym portalu ze inni ludzie tez to widzieli. Może kosmici mi się nie ukazują bo wiedza ze bym zawału dostała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×