Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wierzycie że UFO istnieje?

Polecane posty

Gość gość
temat sie rozkreca :D mam nadzieje ze bedzie ciekawie:) też bede wpadac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj przepraszam o nazistach na księżycu tez slyszalam :D Ale na poważnie ,jeśli chodzi o filmy czy zdjęcia to fakt ze praktycznie nie ma tych co jednoznacznie by nas utwierdziły ze tak,oni sa!. To przecież cenzura jeśli rząd wie a na pewno wie więcej od nas to nie dopuści do tego by to sie rozeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy mialabym odwagę kamerowac takie zjawisko :o pewnie zwialabym do piwnicy po drodze łapiąc siekierę gdybym była na miejscu osoby która ten film nakręciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarejestrowałam się, to ja, ta sceptyczna od Danikena itd. :P ale teraz powiem coś, co mi się przydarzyło z takich bardziej tajemniczych rzeczy, może to nie do konca zwiazane z UFO, ale niektórzy łączą tematy nazistów i ufo, a rzecz działa się w poniemieckim bunkrze :D otóż pewnego dnia spacerowałam sobie po lesie z moim psem i natrafiłam na kompleks bunkrów, opuszczonych. No i tak chodziłam sobie wokół nich, było całkiem cicho i atmosfera naprawdę ciężka. Przyszłam tam też i następnego dnia, już bez psa. I nagle widzę, a tam jacyś faceci podjechali ciężarówką do tego bunkra i coś z niego pospiesznie wynoszą w pudłach :o szybko stamtąd poszłam, ale to było naprawdę dziwne, bo bunkier wyglądał na totalnie opuszczony i zarośnięty, nikogo wokół, las, cisza, a tu faceci jacyś coś wynoszą w pośpiechu i to na drugi dzien po mojej wizycie w tamtym miejscu... jakby sie przestraszyli, że ktoś tam węszy, czy co? I co niby mogli wynosić z takiego bunkra opuszczonego... Do dzis nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż mi Ciary przeszły :o slyszalam identyczna historię poczekaj okna pozamykam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Identyczną do której? Mojej? Jak tak, to pamiętasz może, w jakim to województwie się działo? Może to zreszta była moja historia, bo opisywałam to na którymś forum, już nie pamiętam, paranormalne czy innym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ufolożka, a można spytać gdzie dokładnie są te bunkry ? (miejscowość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę podawać zbyt dużo szczegółów publicznie, ale powiedz, z którego województwa była ta Twoja historia, to powiem, czy gdzies blisko mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kolega mial dziadków na wsi i zawsze na wakacje tam jeździł ,był tam na polanie bunkier bylam w nim ale nie potrafiła się przełamać by wejść w głąb :o podobnie jak "tubylcy" ludzie się go bali czy co ,jakieś legendy ze tam diabeł mieszka :o i kiedyś właśnie w to miejsce ni z gruchy ni z pietruchy podjechaly czarne samochody wysiedlili ludzie i z tego bunkra zabrali jakieś skrzynie,historie były różne jedni mówili ze złoto inni ze jakieś maszyny kodujące,bursztynowa komnatę i skarb templariuszy :) no generalnie to nawet ktoś interweniował u władz co to za akcja była ale nikt nic nie wiedział ,było to w drugiej połowie lat 90 tych w woj lubuskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dodam jeszcze, że w tym lesie znalazłam pojedynczy grób, bez jakichkolwiek napisów, znaków, liter, cyfr, no NIC - gładziutka płyta nagrobna, choć już nadszarpnieta zębem czasu, ale widać, że grób, bo to typowa płyta nagrobna zaokrąglona stojąca + tak jakby "obramowanie" trumny a wewnątrz można sadzić kwiatki, taki miniogródek, no widzieliście chyba takie modele nagrobków już ;) tylko ten wygląda bardzo surowo i niewykonczony. I jest tylko jeden, samotnie stoi w lesie z dala od dróżki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow... to może w całym kraju takie akcje były.. Bo to daleko ode mnie, a to moje zdarzenie działo się 2-3 lata temu, czyli niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@uflożka sama tak po tym lesie chodzisz ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dodam, bo każdy szczegół może być ważny, że jak zajrzałam do tego bunkra (oczywiście bałam się zagłębiać), drzwi były usunięte, ściana przednia częściowo rozwalona, to wnętrze bunkra tonęło w półmroku, więc niewiele tam dojrzałam, lecz na ziemi była kupa gruzu i wydawało mi się, że tam nic nie ma tak właściwie, że tam jest wszystko zasypane. A tu nagle goście tam wchodzą i coś wynoszą... no nieźle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tego bunkra to nawet nie widać to taka zarosnieta dziora w ziemi bo nawet ten dach betonowy,ale dziadostwo musi być dość spore bo swiecilismy latarkami i nic nie było końca widać,a ego takie ze hoho :o i mowie wam nikt tam się do wnętrza nie chciał zapuscic nawet tacy byli co po wodeczce niby odważni ale jak uszli parę metrów to zaraz wracali :D kiedyś chciałam to miejsce pokazać mojemu mężowi ale nie mogłam trafić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dorosła, nie potrzebuję opieki :D oczywiście w nocy nigdy bym tam nie zajrzała, ale chodzą na grzyby, z psem... Piękny jest ten las i skrywa duzo tajemnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh no to faktycznie ciekawy zbieg okoliczności ,ciekawe co tam było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie groby tez widziałam kiedyś w lesie jak po drodze gdzieś tam za chciało mi się siusiu i byłam w szoku ze w takim miejscu są ,były cztery ale jeden miał ta część pionowa i tam były napisy tylko nie pamietam w jakim języku ,ale wygladaly na bardzo stare może w reszcie grobów te części z napisami ktoś ukradł bo slyszalam o takich przypadkach ze sobie ktoś do ogródka wstawia na dekoracje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja ale dewianci :P choć lepiej nie mówić, co robią studenci kierunków medycznych na cmentarzach, to może kradzież samego nagrobka jeszcze nie jest najbardziej szokująca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez widziaem grob w lesie. Wiele takich grobow z wojny pochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wracając do kosmitów i na/zis/tów :) to ciekawi mnie ze te hit/ler/owskie słodki i nie tylko miały na sobie cos co przypomina jakieś starożytne pismo,świadkowie UFO tez o takich znakach często wspominają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kiedyś powiększało cmentarz i przy okazji okazało się ze w lesie który był obok odkopano mnustwo szkieletów i ludzie tam chodzili wyrywać złote zeby :o barbarzyństwo normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodki miało być :) *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym kiedyś znaleźć jakiś naprawdę solidny dowód na istnienie kosmitów, bo ta nasza rzeczywistość jest taka szara i nudna (mówię o społeczenstwie, polityce, ogólnie systemie :P ) że chciałabym, by coś solidnie tym wszystkim wstrząsnęło :D a takie "objawienie' kosmitów na pewno by wstrząsnelo calym światem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byłby totalny szok ! Ja się chyba zaloguje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×