Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koktajl marzeń

Kogo stąd chcielibyście zobaczyć na żywo? :D

Polecane posty

Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koktajlu pozabijaliby sie co niektórzy przy takim spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktajl marzeń
Zapraszam wszystkich nawet niebieskich ;) Gromowładna jak najbardziej trzeba się wpraszać, jak nie drzwiami, to oknem, a co tam. Gość w domu, to Bóg w domu :D Ps. Matu masz ciekawą "stopkę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no ja dzisiaj tylko towarzystwo z reala :) na piwo zabieram ...trza wypić za pamięć kolegi ...życie bywa do d**y, dwa miechy i po chłopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy w realu też dosrywaliby jak na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ... nie moja zerżnąłem z Goy :) ...i bardzo mi pasuje do części towarzystwa z kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktajl marzeń
" gość dziś Koktajl marzeń =Niebieska zieleń smiech.gif " Ach te wasze poranione pomysły...:D Znowu jakieś zadania z matematyki przytaczacie, kiedy te równania się skończą? :D Lepiej zastosuj funkcję z dwoma niewiadomymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza a co masz łaskotki czy zaniedbane stopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gromi jestes ciotka wiec wspomniałem o tobie na pierwszej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gromna kiedy Kojot wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu a ostatnio? Kto Ci przypadł do gustu na forum? Jest tu ktoś normalny? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Cynika, Eve, Ciekawską i resztę ciotek , Kobietę z Wachlarzem, Boską, Kredka, Matu, Prymitywnego, Cztery Odsłony Ironi, Kotkę, Fridę, Niestałą, Moją Chwilę, Erato, Smofa, Najszybszego, Kuszę, Przyjaciela In Spi, Doktora Proctora. Reszte dopiszę pózniej jezyk.gif v plus Gromi, Pewna i Silena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Ja na zdjęciu zobaczyłam tego którego chciałam:) Nick ma niebieski wiec nie zdradzę ale na pewno sie nie zawiodłam:) z kobiet ciekawi mnie kotka poes a z mężczyzn hmm prawictwo pospolite....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktajl marzeń
matuzalem0325 dziś "dzięki ... nie moja zerżnąłem z Goy usmiech.gif ...i bardzo mi pasuje do części towarzystwa z kafe usmiech.gif" Oj tak, każdy skrywa tu swój mrok w blasku słońca. Uroczysko na kafe, może kiedyś jakiś sabat czarownic i czarowników urządzimy? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Matu a ostatnio? Kto Ci przypadł do gustu na forum? Jest tu ktoś normalny? xvxvxvxvxvxvxvx Czy tylko ja mam wrażenie, że zadawanie takiego pytania spod pomarańczowego gościa jest niestosowne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktajl marzeń
Kto się pisze na mroczne eskapady w blasku księżyca, na łonie natury przy dźwiękach melancholijnej muzyki, przy gorącym ognisku z latarenkami zawieszonymi na drzewach i płonącymi świecami ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakaś obłudnica założyła temat aby wyłudzić info o kimś.wbiłabym ci widelec w oko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Spoko ten Ajrone... Gosp, niewątpliwie język jest Twoim atutem... I za rogi można Cię trzymać:classic_cool: Muszę uciekać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza ja twoimi stopkami to się mogę bez końca zajmować i resztą ciebie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Proktor dziś Wszyscy na forum piszą niestosowne rzeczy, więc różnicy nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktajl marzeń
" gość dziś ciekawe czy w realu też dosrywaliby jak na forum smiech.gif " Bądźmy dobrej myśli ;) ...Właśnie u mnie rozpętuje się burza, brrrrr...świeże powietrze przywędrowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj gdzie to spotkanie koktajlu,a ja biegne po krew zarażoną hiv :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza a jaki masz rozmiar pantofelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktajl marzeń
"gość dziś podaj gdzie to spotkanie koktajlu,a ja biegne po krew zarażoną hiv smiech.gif : Ja z tych bezkrwawych czarownic gościu, u mnie piło by się piwo, wino, wódkę, drinki, jak ktoś bezalkoholowy- to jakieś soczki owocowe, oranżadki, no chyba że krwawą mary :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Gospoś :) ale chyba tylko Ty jeden nie uważasz mnie tu za mega paszteta z płaską klatką piersiową i wczesnym klimakterium ;) Gościu - fakt, zapomniałam, że też jestem ciotką (szkoda, że na wymarciu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktajl marzeń
"a jaki masz rozmiar pantofelka? " Gość bawi się w Kopciuszka ? :D X Ktoś nie polubił mojego tematu, ciekawe kto to? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×