Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 2

Polecane posty

Gość gość

Z powodu zacinania się poprzedniego topiku tutaj jest jego kontynuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rz" wskazała na niebywałą ignorancję Bronisława Komorowskiego. Urzędujący prezydent był przekonany, że nie może podpisać ustawy budżetowej. A właśnie on to robi! Kto za niego rządził przez 5 lat?!xxA tymczasem...xx"Redaktorom sugeruję zapoznać się z art. 224 ust. 1 Konstytucji. Wyłącza on możliwość stosowania art. 122 ust. 5, więc właśnie tzw. weto prezydenckie. Skierowanie ustawy do Trybunału Konstytucyjnego to zupełnie inna instytucja."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojoj cóż to się stało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda odpowiada: Spot Komorowskiego jest ohydny. To świństwoxxxZabolała prawda w kłamiące "usteczka"...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ojoj cóż to się stałoxxNapisane masz w pierwszym poście. Znowu masz kłopoty ze zrozumieniem tekstu napisanego po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Władze przygotowują nowy podatek od telefonów i smartfonów. Ceny pójdą do góry, aby ekipa rządowa mogła dalej przeżywać swój "złoty okres"...xxTo nie władze tylko Unia Europejska ma taki pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOTM dobry distroj, kontynuuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzej Duda podczas debaty w TVN24 stwierdził, że wierzy w wybuch w Smoleńsku. Powołał się na eksperta, który miał orzec, że "tylko bardzo potężne ciśnienie (...) może spowodować, że oderwą się drzazgi metalu". Potwierdzeniem tej tezy ma być fakt, że gdy z taką prędkością rozbija się samochód, to "nie odpadają z niego drzazgi metalu".xDuda stwierdził, że przekonała go ekspertyza tego naukowca. - Konsultowałem się też ze znajomym moich rodziców. Mam to szczęście, że rodzice są profesorami w krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej. I on mi to potwierdził - powiedział.xxxI takiego prymitywa co niektórzy chcą mieć za prezydenta....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźcie ze sobą też kartkę albo zeszyt i poproście o te długopisy, które są w komisji wyborczej. Napiszcie w tym zeszycie jakieś zdanie, chociażby "Jest piękna pogoda" i wróćcie z tą kartką do domu. Zobaczymy, kiedy i które z tych długopisów wyblakną. Taki eksperyment możemy zaproponować - mówiła Joanna Mucha w programie "INFOrozmowa" w TVP Info, pytana o popularną w internecie akcję, która ostrzega przed fałszerstwami wyborczymi.xxTeż jestem "ZA"...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wolnościowcem i nie ośmieliłbym się panu dyktować, o której pan rano wstaje i o której wcześnie kłaść się wypada. W wolnym państwie, wielkiej Polsce wielkich Polaków, nikt nikomu nie będzie dyktował, kiedy ma iść do roboty, a kiedy z nią skończyć - stwierdził w programie „Dziś wieczorem” Grzegorz Braun, kandydat na prezydenta, zapytany o to, czy jest za obniżeniem wieku emerytalnego.xxxFacet zdrowy na umyśle na pewno nie jest...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kampania wchodzi na ostatnią prostą, a sztaby grzeją na ostatnich kroplach paliwa. Nic dziwnego, że kombinują jakby tu jeszcze dopierdolić tym i owym i jakby tu zwrócić na siebie choć odrobinę uwagę. Niewątpliwie przewdzi tej stawce Stowarzyszenie Umarłych Idiotów PiS & Duda. Co oni tam wymyślili?xOtóż napad wymyślili. Komunikat PiS jest taki: nieznani sprawcy zdewastowali budynek, w którym mieści się szczecińskie biuro PiS. Wielka mi dewastacja, zerwana tablica nad drzwiami plus parę esów-floresów namazanych na murze sprayem. I to ma być ten brutalny nocny napad!? Prawda, że to dziwne?xxCałość: https://tabloidonline.wordpress.com/2015/05/07/tonacy-tepej-brzytwy-sie-chwyta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki spam na mnie nie działa paralityku intelektualny...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
Shatyn widziałeś wczoraj wywiad z Dudą w TVN 24 ( bo trudno to nazwać debatą skoro był tylko on z kandydatów ) ? Uważam że wypadł dobrze, wytrzymał presje i długość programu w ogniu pytań, zachował umiarkowany spokój ( chociaż momentami było widać że z trudem się powstrzymuje od ostrzejszej wypowiedzi ) itd. w tym sensie wypadł nieźle ... ale już kilka na kilka pytań odpowiedział nie wprost wg mnie , widać było że kluczy itd. trochę naściemniał itd. pomanipulował , w każdym bądź razie nie budzi zaufania u mnie bo bycie "wyszczekanym" to jeszcze nie dowód na to że nadajesz się na prezydenta. :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn wczoraj Z powodu zacinania się poprzedniego topiku tutaj jest jego kontynuacja. >>> nie bój lada moment wybory więc wykasują Ci topa :-P :D swoją drogą ciekawe czy dojdziesz do wybory nowa edycja nr 1024 :-P a może czas zmienić nazwę :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co dziś w TVN przeczyta z kartki pan prezydent ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie przemawiał w Gdyni bez karki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We mnie to wczorajsze spotkanie dziennikarzy z Dudą wzbudziło niesmak.Przypominało jakiś rytuał z jedną ofiarą pośrodku.I jak zawsze pytania o in vitro.Nie pytają co z chorymi na raka,którym NFZ nie chce refundować nowej metody/skutecznej/leczenia itd. tylko wciąż o jednym.Nie jestem wyborcą Dudy ale jeszcze bardziej nie lubię tych dziennikarzy czy kim oni tam są.A osobiście zagłosuję na osobę z najmniejszym poparciem w sondażach…bo mogę i innym polecam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mówił w Gdyni " nie ma zgody na brak zgody " ? albo "mam przyjemność zwiedzać tereny zalane " ? albo "jesteśmy pod wrażeniem trzęsienia ziemi " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komoruski co zrobiłeś przez te lata dla Polski? Zgoliłeś wąsy ,przytyłeś i masz nową garderobę.Polacy przestali być jak woda.Którą daje się łatwo nabierać! Polacy pamiętają co POspolita Obłuda podkładała tobie do podpisu.VAT 23%,wiek emerytalny 67lat,dzieci do szkoły zamiast zostać jeszcze rok w przedszkolu ITP.ITD.Czas POspolitych Oszustów już się kończy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
gość dziś We mnie to wczorajsze spotkanie dziennikarzy z Dudą wzbudziło niesmak.Przypominało jakiś rytuał z jedną ofiarą pośrodku.I jak zawsze pytania o in vitro.Nie pytają co z chorymi na raka,którym NFZ nie chce refundować nowej metody/skutecznej/leczenia itd. tylko wciąż o jednym.Nie jestem wyborcą Dudy ale jeszcze bardziej nie lubię tych dziennikarzy czy kim oni tam są.A osobiście zagłosuję na osobę z najmniejszym poparciem w sondażach…bo mogę i innym polecam to samo. >>> Pytania o in vitro mają o tyle sens że ten temat pojawił się w kampanii. Z Dudy ofiary robić nie można , ktoś kto ma być prezydentem musi presję wytrzymywać a napastliwość dziennikarzy czasem bierze się z tego że polityk nie chce wprost odpowiedzieć na pytanie i stosuje starą technikę wymijających odpowiedzi. Ale ja samych dziennikarzy nie lubię wcale :-O na pewny nie tych najbardziej znanych. Wiesz co do pytań o chorych na raka... trudno w jednym programie zapytać o wszystko a in vitro rzeczywiście jest jednym z tematów tej kampanii czy nam się to podoba czy nie. Zobaczymy jak dzisiaj potraktują Komorowskiego, jeżeli też będą go dociskać to powiem że zachowali się obiektywnie a jeśli go nie docisną tak jak Dudę to tylko potwierdzi moją opinię o nich :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polacy pamiętają co POspolita Obłuda podkładała tobie do podpisu.VAT 23%,wiek emerytalny 67lat >>> To jest jedna z tych rzeczy której PO wybaczyć nie mogę jak i Komorowskiemu stąd też mam taki BUL na kogo w ogóle głosować :classic_cool: możliwe że tak jak iftar wpiszę swoje imię i nazwisko :D na karcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ciekawe co dziś w TVN przeczyta z kartki pan prezydent ? >>> Na konwencji wyborczej Dudy, Duda czytał z promptera. :classic_cool: Więc to ściema że on niby tak wtedy z głowy nawijał. uwaga ogólna: Komorowski czytający z kartki rzeczywiście dobrego wrażenia nie robił tyle że ten cały hejt na niego przypomina mi hejt na Lecha i wtedy wszyscy się oburzali jaki to przemysł pogardy. Teraz obłudnie stosowane jest to wobec niego wyśmiewając go w niewybredny sposób. Poziom hipokryzji osiągnął Himalaje u niektórych zwolenników PIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
Jeśli ktoś dzisiaj uczciwie ogląda rozmowę z Komorowskim na TVN 24 to widzi wyraźnie że i Rymanowski i Olejnik dociskali go , przerywali , zadawali napastliwe pytania. Cała ta bzdurna powtarzana jak mantra teoryjka że TVN24 jest pro PO itd. jest mocno naciągana , samej stacji nie znoszę z innych powodów. Natomiast sam Komorowski wypada średnio, raz lepiej , raz gorzej, jego tłumaczenia co do wprowadzenia 67 roku życia do emerytury mnie tak wkurzyły że utwierdziłem się tylko w przekonaniu że w I turze pewnie zagłosuję na samego siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i z kartki nie czyta :classic_cool: matołki , refleksu odmówić mu nie można, na tej samej zasadzie co wyszczekany Duda. Ale to żadna zaleta bo każdy polityk taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że mamy tu Bronkomatołka, funkcjonariusza i czynownika peło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zadnego promptera Duda nie czytal.Probowali to wciskac zaszokowani konwencja tzw "dziennikarze "z TVN relacjonujac konwencje.Szybko z tego wycofali się bo okazało się ze to klamstwo ma za krotkie nogi.Po prostu Duda jest dobrym mówca jest elokwentny co bylo widać nie raz.Chocby wczoraj w TVN.Po co mu prompter ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×