Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 2

Polecane posty

Gość gość
No tak. Sam nie wiesz co mówiłeś ale za to usiłujesz mnie obrażac...Już wiem jakiej partii jesteś zwolennikiem..:D:D:DTakiej której szef został wielokrotnie za to skazany, tzn za obrażanie i kłamanie oraz pomawianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w latach 2005 - 2007 też była upartyjniona bo zawsze praktycznie była :-) :-) uczciwość by nakazywała być nieco obiektywnym bo ludzie określonej partii wtedy tam rządzili ( związani z nią tak czy inaczej )i pamiętam Pospieszalskiego itd. w tamtych czasach i linie polityczną tvp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za lewicy też była TVP upartyjniona, pamiętam pana Jeneralskiego itd. określoną linię programów itd. nic się nie zmieniło panie kolego bądź pan nieco mniej wycholony w prawo i patrz pan bez klapek na oczętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gotowe u niektórych. Oczywiście w ich omamach..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szef został skazany przez niezawisle :-):-):-) sądy ha ha ha (dzieki za przypomnienie zapomnialem tego jeszcze dodać )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w latach 2005 - 2007 też była upartyjniona bo zawsze praktycznie byłaxxTo upartyjnienie to tyko pokazywanie obecnej władzy czego uniknąc się nie da. Zawsze tak było i zawsze tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szef został skazany przez niezawisle usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif sądy ha ha ha (dzieki za przypomnienie zapomnialem tego jeszcze dodać )xxNie musiałes dodawac bo w Polsce sądy są niezawisłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz szerzy się fałszywą propagandę panującego reżimu i wszechobecnych oszustw , tworzy się matrix jakoby Polska polską nie była itd. łykają ludzie to co im niektórzy podsuwają grając na narodowych obsesjach i to jest przykre bo ci co rządzą zupełnie z innej przyczyny powinni być krytykowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałam się do komisji. Jestem po szkoleniu. Oto czego się dowiedziałam się na szkoleniu: Głosy wychodzące poza kratkę są NIEWAŻNE. chyba,że są na Bronisława Komorowskiego. Głosy na Korwina w mojej komisji są zawsze nieważne. Wychodzą poza kratkę wszystkie bez wyjątku. Co drugi głos na Dudę wychodzi poza kratkę i też jest nieważny. Na Bronisława wszystkie są ważne. Urzędujący prezydent zawsze ma ważne głosy. Nawet jak głos jest pomiędzy kratkami. Np pomiędzy Komorowskim a Korwinem trzeba go podciągnąć do góry na Komorowskiego. Co ciekawe w innej komisji gdzie mój znajomy pracuje co dziesiąty głos na Korwina ma być ważny, żeby jakiś % uzyskał. No bo na wiecach tłumy. Potem ma być tłumaczone, że dużo ludzi na wiecach ale większość w wieku 16-17 lat dlatego Korwin uzyskał taki niski wynik. Nie dostałam instrukcji co do Kukiza, Jarubasa, Kowalskiego, Tanajno, Ogórek, Wilka. I najważniejsze. W Komisji w tym roku będą długopisy z czarnym atramentem bo społeczeństwo chce przyjść ze swoimi. Większość ludzi w domu ma długopisy z atramentem niebieskim. Więc głos oddany długopisem z niebieskim atramentem = NIEWAŻNY. Chyba, że na Komorowskiego to uznaje się kolor jest czarny. Głosy liczymy ręcznie, żeby nie było cyrku z systemem. Jeżeli Komorowskiemu wychodzi mniej niż 50% to mamy odjąć brakującą liczbę % Kandydatowi, który w komisji będzie drugi i dać Komorowskiemu. Np. Komorowski ma 46% a Duda 26% to zabieramy Dudzie 4% i Dajemy Komorowskiemu dzięki Czemu będzie stosunek głosów 50% do 22%. Zaleca się dodawać 1%-2% więcej żeby nie było równe 50% ale 51%,52%. Każdy z komisji zobowiązany jest zagłosować na Komorowskiego Bronisław Maria. Głos będzie oddawany przed otwarciem lokali wyborczych pod nadzorem specjalnej komisji. Będę robić tak jak kazali bo podpisałam papiery, które zabrali ze sobą. Inaczej nie dostanę pieniędzy. KONIECZNIE ! ! ! PROSZE POCZYTAC,JAK BEDZIE PRZEPROWADZONE LICZENIE GLOSOW W WYBORACH / opis kandydatki do komisji wyborczej z Warszaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oczywiście bzdura bo ważny głos to ten w którym skrzyżowanie linii znajduje się w kratce.A to tylko głupawa informacja powyżej w poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale generalnie wisi mi i powiewa w co kto wierzy, ja przynajmniej nie jestem fanatykiem żadnej opcji i wszystkich traktuję równo jak g....o z wyjątkiem pewnej partii zbyt związanej z klerem i ta ewidentnie mnie wkurza najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnieliscie już jak telewizja "publiczna " i TVN wyrazala się o urzedujacym prezydencie Lechu Kaczyńskim czy rzadzie PiS ? Czy komuś z tych dziennikarzy stalo sie ze strony PiS cos zlego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnieliscie już jak telewizja "publiczna " i TVN wyrazala się o urzedujacym prezydencie Lechu Kaczyńskim czy rzadzie PiS ?xxChyba nie zapomnieliśmy. Ale zawsze możesz przypomnieć cytując, podając linki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy gaz musztardowy ma na mysli partię ktora popiera np ksiądz Sowa czy Tygodnik Powszechny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Iftar. To rzecz w której żyja niektórzy z uczestników tego forum i podają tutaj rzeczy które w rzeczywistości nie istnieją a są obecne w ich omamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Zapomnieliscie już jak telewizja "publiczna " i TVN wyrazala się o urzedujacym prezydencie Lechu Kaczyńskim czy rzadzie PiS ? Czy komuś z tych dziennikarzy stalo sie ze strony PiS cos zlego ? >>> Ok. Był hejt na Lecha. Nie lubiłem tego. Gdybyś czytał dokładnie topa byś widział że o tym nie raz wspominałem. Teraz jest hejt w sieci i nie tylko na Komorowskiego. Jakoś ci ta symetria nie przeszkadza.... ciekawe czemu. Nie. Nic złego się nie stało. Zadowolony ? :-) To teraz odpowiedz mi na pytanie czy w latach 2005-2007 była upartyjniona TVP w stronę PIS czy nie ? Kto rządził wtedy ? Wildstein , Urbański itd. Zawsze TVP była upartyjniona mniej lub bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnieliscie już jak telewizja "publiczna " i TVN wyrazala się o urzedujacym prezydencie Lechu Kaczyńskim czy rzadzie PiS ?xxWygląda na to, że to nie my ale ty zapomniałeś skoro nie potrafisz podac linków i cytatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Czy gaz musztardowy ma na mysli partię ktora popiera np ksiądz Sowa czy Tygodnik Powszechny ? >>> Nie orientuje się :-) dokładnie kogo popierają c***anowie. Ale wiem że tak silne związki z klerem ma tylko PIS. z partii w sejmie oczywiście. Zauważ że ja odpowiadam na pytania , na moje odpowiedzi nie ma chociaż są kulturalne i bez hejtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba się nie doczekam uczciwego odniesienia się do argumentów, kolega tylko zasypuje nas tezami, pytaniami itd., dostaje odpowiedź ale już zrewanżować się nie umie..... to taki poziom pyskowania w jedną stronę , żadna dyskusja, chyba że się za chwilę zdziwię :classic_cool: :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja chyba też.A to jeden z jego stałych sposobów. On niestety merytorycznie nie umie bo... Bo prostu się na tym nie zna. To generalnie nieuk posługujacy się tylko i wyłącznie hasełkami pewnej partyjki rządzonej przez pewnego wyrokowca niewielkiego wzrostu i nie tylko wzrostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
A ja nie chciałem dzisiaj nikogo obrażać. Mam dosyć nawalanek bo to jest zło wszelkich forów. Daję facetowi szansę i pytam grzecznie, potwierdzam kilka z jego tez bo jestem uczciwy i staram się patrzeć obiektywnie. W zamian dostaję tylko pytania, tezy w jedną stronę a potem olanie mnie. No chyba że koledze wysiadł internet :classic_cool: Chociaż taki numer odwalił już kiedyś podobny .... Sorry nie mój poziom. Emocjonalnie wzmożony pisowiec z klapkami na oczach to nie mój gust. Czuję się niekomfortowo rozmawiajac z kimś kto nie myśli chyba samodzielnie tylko operuje frazesami z gazetek prawicowych. Tak mi się wydaje. Wracam do ignora. Tak będzie najbezpieczniej. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowe mędzenie żyda - prowokatora , prokuratora i sędziego na cafele - udowodnij to , albo tamto a jak udowodnisz mu pewne rzeczy , gdzie kłamie , albo tworzy fakty żydomendialne to ten żydek spertoli i zacznie ujadać z boku , ze jesteś np. intelektualną bidą :classic_cool: - z tego rodzajem lewackim żydem się nie dyskutuje, ponieważ nie ma to żadnego sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba że koledze wysiadł internet cool.gif Chociaż taki numer odwalił już kiedyś podobny ....xxNo chyba raczysz żartowac...On tak zawsze się zachowuje. To jego normalny sposób na "dyskusję"..:DOmamista tak już ma od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz jak widac usiłuje w swojej marności intelektualnej, obrażac, zamiast posługiwania się argumentami których, jak widać, nie posiada.Typowy omamista, wypisz, wymaluj...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezawisłe a co z prowokacja z afery amber gold hodziło o to, że Milewski we wrześniu 2012 r. w rozmowie telefonicznej z osobą podającą się za pracownika kancelarii premiera (był to Paweł M., który - jak twierdzi - dokonał "prowokacji dziennikarskiej") wyrażał gotowość do wyznaczenia dogodnego dla władz terminu posiedzenia ws. aresztu dla szefów Amber Gold. Był też gotów wydelegować sędziów gdańskich na spotkanie z premierem, by zapoznać go ze sprawami dotyczącymi szefa firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sędzia, który kilka lat temu wyjątkowo łagodnie ukarał założyciela Amber Gold, został skazany za przyjmowanie łapówek W 2008 roku sędzia Janusz K. sam zaczął mieć problemy z prawem. Po policyjnej prowokacji został zatrzymany i po uchyleniu mu immunitetu usłyszał zarzuty przyjęcia łapówek od kilku oskarżonych, których sądził, w łącznej kwocie 140 tysięcy złotych. Ponadto postawiono mu zarzuty przyjęcia dwóch półmisków ryb w galarecie (łososie i węgorze) o wartości 300 zł oraz korzystania przez kilka dni z mercedesa pożyczonego od oskarżonego, ponieważ mercedes ML należący do sędziego był uszkodzony. Według słupskiej prokuratury, która prowadziła śledztwo w tej sprawie, sędzia przyjmował łapówki przez dziesięć lat od 1998 do 2008 roku, a zatem także w okresie gdy zapadł wyjątkowo łagodny wyrok (2006) przeciwko przyszłemu założycielowi Amber Gold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic. Sedzia został ukarany i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to PA...:D:DCiekawe swoją drogą, czy omamista zwiewał w półprzysiadach z hołubcami czy też tylko z przytupem..???:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naczelny Wielki Bredzista Shatyn nikogo nie obraża. Użycie slowa nieuk to taki sobie miły pstryczek.Taka jest dyskusja z fanatycznym chamem .Szkola profesora :-) Niesiolowskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wypadku to tylko stwierdzenie faktu. Nieuk to nieuk. Stwierdzenie faktu na podstawie postów czy w tym wypadku raczej ich braku. Shatyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×