Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 2

Polecane posty

Gość gaz musztardowy
nie zgadzam się z ciszą wyborczą uważam że to traktowanie obywateli jak dzieci i tworzenie sztucznych prawnych potworków choooy wie po co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerażające [Pierwsze udokumentowane i podpisane nazwiskami zarzuty przeciw potężnemu zwierzchnikowi legionistów, którego w 1994 r. Jan Paweł II stawiał za wzór duchowego przewodnika katolickiej młodzieży, wpłynęły do Watykanu w 1997 r. Powtórzyły je potem szacowne media i szanowane pióra watykanistów, ale za Spiżową Bramą nic się w tej sprawie nie stało.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[Ten ostatni m.in. w tygodniku "L'Espresso" pisał, jak w 2002 r. ks. Antonio Roqueni Ornelas, były legionista, skierował do sekretarza papieskiego Stanisława Dziwisza w imieniu ofiar list z prośbą o interwencję. Żadnej odpowiedzi nie dostał, ale list dowodzi, że oskarżenia Maciela dotarły do najbliższego otoczenia papieża. - Aż 213 dokumentów. Watykan wiedział o wszystkim - mówi w filmie "Legion Chrystusa" Xavier Léger, jedna z ostatnich ofiar kapłana pedofila. - Kiedy myślę o latach spędzonych w Legionie, widzę tylko kłamstwa.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Dziwisz śmie mówić nam o moralności :( ((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Film dokumentalny "Legion Chrystusa. Skandal w Watykanie", reżyseria Bernard Nicolas i Linda Salas Vega, Francja 2013. Emisja: TVN 7, środa 13 maja o 22.20 i noc z soboty na niedzielę 16/17 maja o 1.45.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie, będą liczyć głosy przez tydzień i się doliczą na Bronka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam nadzieję, że się Komorowskiego nie dolicza i pierwsza ture wygra Duda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iftar_ dziś Wiemy, że są jeszcze inni kandydaci, ale szczerze mówiąc mamy ich w d***e.Wybierzcie mądrze, bo to i tak nic nie da.xxxOczywiście, że nic nie da. Bo nawet gdyby wygrał Kukiz czy Duda i Korwin to nic nie może się zmienić, zgodnie z tym co obiecywali w wyborach bo to zwyczajnie nie jest możliwe.Będzie dokładnie tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś Teraz chce debaty??? Teraz??? A na szczaw niech spada mirabelki wpierdzielać xxNie wiem o kim mówisz ale Komorowski od poczatku mówił o debacie przed drugą turą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gaz musztardowy dziś nie zgadzam się z ciszą wyborczą uważam że to traktowanie obywateli jak dzieci i tworzenie sztucznych prawnych potworków choooy wie po coxxxBo oni są jak dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz zagłosuję na mniejsze zło. Czyli na Dudę.xxA dlaczego mniejszym złem jest Duda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jego tłumaczenia co do wprowadzenia 67 roku życia do emerytury mnie tak wkurzyłyxxAle taka jest prawda. Chcesz żeby Cie okłamywano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli uważasz Iftar, że przeszkadzanie degrengoladzie jest lepsze niż nie przeszkadzanie?Mam dokładnie przeciwne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łyso ci dareczku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
A ja dałem czerwoną kartkę całej klasie politycznej i zagłosowałem na Kukiza. A w II turze mniejszym złem będzie Bronek :D W każdym bądź razie. To są sondaże exit poll i mają swój margines błędu. We wtorek jak wyjdzie na to że Bronek ma 2 procent więcej to będzie krzyk o fałszerstwie :D Ale gratulacje dla Dudy bo wynik świetny no i panie Komorowski weź się pan teraz do roboty bo czeka nas prawdziwa malaria jak wygra w dodatku PIS na jesień :D:D Niska frekwencja oznacza zawsze promocję PIS-u. Teraz przed II turą elektorat PO się powinien zmobilizować ALEBO i nie :D W debacie z Dudą Komorowski przepadnie niestety. Co do debaty. Nie było sensu na debatę przed I turą wyborów z Dudą i Duda tak samo by zrobił ze względów czystko taktycznych. Więc sobie nie opowiadajmy banialuk. Kukiz 20% :D masakra, nie popieram wielu jego poglądów ale niech wejdzie do sejmu i patrzy im wszystkim na ręce. Oby tylko nie stał się jednym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś To sobie miej. Wolno Ci.xxJasne, że mi wolno. Dzięki takim jak Komorowski, Tusk, Michnik czy Kuroń itp, itd...Ale powodowanie jeszcze większego bajzlu wg mnie jest większym a nie mniejszym złem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gratulacje dla Dudy bo wynik świetny no i panie Komorowski weź się pan teraz do roboty bo czeka nas prawdziwa malaria jak wygra w dodatku PIS na jesieńxxxObawiam się, że to wołanie na puszczy.Oni sa za pewni siebie. Chyba, że Tusk się tym zainteresuje i pogoni tego i owego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie popieram wielu jego poglądów ale niech wejdzie do sejmu i patrzy im wszystkim na ręce. Oby tylko nie stał się jednym z nich.xxOczywiście, że się stanie. Jak wejdzie do Sejmu to zobaczy na własne oczy jak jest i to, że te jego wyborcze bajki są tylko bajkami a rzeczywistośc jest zupełnie inna. Wtedy zrozumie, że jedyne co może robić to udawać że jest fajnie i cieszyć się z zawartości konta co miesiąc.A potem kombinowac, żeby zmienić miejsce na europarlament bo tam więcej płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jesteście mistrzami manipulacji. Jesteście straszni, kupieni przez zagranicę" - skierował swoje słowa Paweł Kukiz do stacji TVNxxx:DOdkrył Amerykę i się cieszy...:DMistrzami manipulacji są pisiory ale o tym Kukiz zapomniał... Taki zapominalski jest...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rzeczpospolita wymaga naprawy w wielu dziedzinach" - mówił zwycięzca I tury Andrzej Duda.Wśród tych obszarów wymienił służbę zdrowia, gospodarkę i edukację. Podkreślał, że potrzebna jest jedność narodu. Zapewnił, że w nią głęboko wierzy.xxxTylko w tej wierze zapomniał, że prezydent na te obszary nie ma praktycznie żadnego wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn dziś jego tłumaczenia co do wprowadzenia 67 roku życia do emerytury mnie tak wkurzyły x x Ale taka jest prawda. Chcesz żeby Cie okłamywano? xxxx Ja chcę żeby za zapaść systemu Zus-owskiego płacili politycy a nie obywatele a stare baby pielęgniarki w wieku 67 lat nie musiały pracować. Komorowski tak długo pracował nie będzie. Niczego sensownego nie powiedział wg mnie poza starą śpiewką . I nie tylko tym mnie wkurzył. Zabranie kasy z OFE itd. Bycie safandułą itd. Samozadowolenie podczas gdy Duda ostro atakował. Niedźwiedź niech się obudzi wreszcie , mój głos raczej ma bo Dudy bym na prezydenckim stołku nie chciał tym bardziej że wybory na jesień wygra PIS i jakieś ugrupowanie Kukiza i zrobią koalicję. Duda ułaskawi Kamińskiego itd. :D:D Piękne czasy nadchodzą ale może zimny prysznic da PO jakiegoś kopa i jednak wygrają kto wie. Zawsze lepsi oni od PIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- To poważne ostrzeżenie dla całego szeroko rozumianego obozu władzy - podkreślił Bronisław Komorowski, odnosząc się do sondażowych wyników I tury wyborów prezydenckich, w których zajmuje drugie miejsce po kandydacie PiS Andrzeju Dudzie. xxxA Komorowski 'zapomniał", że to ostrzeżenie wisi już od wielu miesięcy jeśli nie paru lat...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę żeby za zapaść systemu Zus-owskiego płacili politycyxxAle praktycznie jak? Zapaść systemu jest z powodu (m.in.) odpływu młodych ludzi za granicę.Na to politycy nie mają żadnego wpływu oprócz zamknięcia granic co jak wiadomo jest nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bycie safandułą itd. Samozadowolenie podczas gdy Duda ostro atakował. Niedźwiedź niech się obudzi wreszcie , mój głos raczej ma bo Dudy bym na prezydenckim stołku nie chciał tym bardziej że wybory na jesień wygra PIS i jakieś ugrupowanie Kukiza i zrobią koalicję. Duda ułaskawi Kamińskiego itd. smiech.gifsmiech.gifPiękne czasy nadchodzą ale może zimny prysznic da PO jakiegoś kopa i jednak wygrają kto wie. Zawsze lepsi oni od PIS.xxxZgoda w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś Ha ha w sztabie PBK skończyły się pieniądze. Nie liczyli się z drugą turą xxTzn że są oderwani od rzeczywistości jak nie przymierzając tutejszy omamista czy pisiory w swojej durnej masie smoleńskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Oczywiście, że się stanie. " >>> Myślę że on wie mniej więcej na co sobie będzie mógł pozwolić w sejmie. Widziałem wywiad z nim on stąpa twardo po ziemi. Np wiedział doskonale że prezydent niewiele może itd. Jeśli stanie się jednym z nich to będzie skończony także jako artysta nikt już mu nie zaufa. Straci więcej niż niejeden polityk. On podobno wydał dużą część kasy jaką zarobił na koncertach. To świadczy o jego zaangażowaniu. Słuchając go widzę człowieka który na prawdę jest wk*****ony na system. No ale jeżeli to cyniczny manipulator i chce tylko dorwać się do koryta to życie to zweryfikuje. Póki co liczy się II tura a wcześniej wyniki we wtorek. Proponuję ochłonąć. Ja już PIS raz przeżyłem to przezyje kolejny raz a w zasadzie to jeszcze nic nie wiadomo. JEst masa misięcy na to by wziąść się do roboty. A Komor ma dwa tygodnie by coś zrobić. :D Andrzej Duda !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że on wie mniej więcej na co sobie będzie mógł pozwolić w sejmie. xxxOczywiście, ze wie. Podobnie jak Jarosław K. wiedział, że kłamie i pomawia, tak jak Duda wiedział, że pomawia.Ale przecież dla prawicy "cel uświęca środki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę myśleli, że się naród da tak non stop w doopę kopać???xxxProblem w tym, że narodowi wmówiono, że jest kopany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Komor ma dwa tygodnie by coś zrobić.xxKomorowski nic nie zrobi.Powinni zatrudnić za duże pieniadze kogoś kto się na tym zna i posłuchac jego rad.Bez tego nic się nie da zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×