Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 2

Polecane posty

Gość gość
Te fakty to że tak powiem twoje omamy :-) Jesli nie to przytocz cytaty ha ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można przytoczyć cytaty z nieistniejących odpowiedzi na moje i "gaza" posty? Można to tylko zobaczyć na poprzedniej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to odpowiedzi na posty gaza to wynika to z tego ze musiałem odejść na chwilę od internetu.A niektóre posty chama Shatyna po prostu ignoruje bo głupotą mnie nie pokona do czego się uczciwie przyznaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps .oczywiście głupotą mnie pokona bo jest w tym mistrzem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wykaż jego głupotę i chamstwo na postawie jego postów. A skoro już jesteś to odpowiedz na posty gaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gaza to pedal ponoc i lubi malych chlopcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupota Shatyna sa jego klapki na oczach i udawanie że niektorych faktow nie bylo np ostatnio japonskie krzeslo .Chamstwo to nazwanie kogoś nieukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz przytupując nó żką idę na rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazwanie kogoś nieukiem, jeśli są ku temu podstawy, nie jest chamstwem. Fakt z "krzesłem" jest oczywisty jeśli zobaczy się wyjaśnienia podane przez rzecznika wraz z załączonymi fotografiami dla wyjasnienia i potwierdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie jesteś nieukiem to dlaczego nie odpowiedziałeś na posty Gaza i Shatyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaza to Konfident ponoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to proste na zaczepki chamów nie odpowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz gościu swoim chamswem podniecac się z Shatynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te blokowanie ip jjest nudne mam ich miliony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś >>> Ojjj dziecinko, jak zwykle nie wiesz o czym mowisz Fakty się liczą, a fakty dla ciebie są okrutne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już mowa o faktach to dzisiejsze " Fakty" w TVN, to nie fakty tylko "Kronika kryminalna" :( Gdzie są ci dziennikarze przez wielkie D ? :(:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś >>> znowu wpadka z tym "japońskim krzesłem" ojjj dziecinko, może pomysl zanim cokolwiek napiszesz, myslenie wbrew pozorom nie boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlazl na krzesło. Włącz YouTube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlazl na krzesło. Włącz YouTube ,a pani z delegacji polskiej widząc to westchnela "ja pierd....." to tez jest na YouTube no i przerazone miny Japończyków to tez jest na YouTube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ŻADNYM filmie nie widac, żeby wchodził na krzesło a na zdjęciach pokazanych przez rzeczniczkę widac wyraźnie, że w tym miejscu stoją ludzie do zdjęcia a więc tam jest podest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w konkursie filmowym „Moja Parafia” i do przesłania krótkich filmików promujących parafie, o długości nie przekraczającej 1 min.xFilmiki prosimy przesyłać do 24 maja na adres: mlodzi@radiomaryja.pl.xNa troje najlepszych czekają nagrody o. dr. Tadeusza Rydzyka CSsR, Dyrektora Radia Maryja.xxxMoże ktoś się skusi?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fronda...x„Chcemy więcej zarabiać” to ogólnopolska kampania, której organizatorzy domagają się podniesienia płacy minimalnej do 2800 złotych brutto, a także stawki godzinowej nie mniejszej niż 15 złotych.xRuszyła ogólnopolska kampania "Chcemy więcej zarabiać". Jej organizatorzy: Wolny Związek Zawodowy "Sierpień 80", Ogólnopolski Związek Zawodowy "Inicjatywa Pracownicza", Partia Zieloni i Polska Partia Pracy, domagają się podniesienia płacy minimalnej do 2800 złotych brutto i stawki godzinowej nie mniejszej niż 15 złotych.xTym samym odbyły się w ramach akcji manifestacje w kilku miastach - m.in. w Warszawie i Poznaniu, gdzie demonstrowało około trzydziestu osób z bębnami i plakatami.xx:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sześć tysięcy Szwajcarów w specjalnej ankiecie opowiedziało się za otwarciem Kościoła katolickiego na liberalne kłamstwa. Komentatorzy mówią wprost o chorobie katolików w tym kraju.xChory szwajcarski Kościół prosi Synod o pozwolenie na popełnienie samobójstwa” – tak włoskie czasopismo Il Timone skomentowało wyniki przedsynodalnej ankiety, jakie opublikował szwajcarski episkopat, jak podaje "Radio Watykańskie". Raport został opracowany na podstawie 6 tysięcy kwestionariuszy, jakie katolicy szwajcarscy wypełnili w ramach przygotowań do jesiennego Synodu Biskupów o rodzinie.xZdecydowana większość uczestniczących w ankiecie bardzo krytycznie odniosła się do dokumentu końcowego nadzwyczajnego zgromadzenia Synodu Biskupów o rodzinie, jakie miało miejsce w Watykanie w październiku zeszłego roku. Oceniając go jako „nierealistyczny, agresywny, arogancki i pretensjonalny”, szwajcarscy katolicy uważają, że Kościół powinien pogodzić się z istnieniem powtórnych związków rozwodników, związków niesakramentalnych lub par homoseksualnych.xxCałość: www.fronda.pl/a/szwajcarzy-nie-dla-tradycji-tak-dla-herezji,51175.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz poprosimy cos z Goscia Niedzielnego bo Fronda już nam się znudziła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie sam poszukaj i zamieść na swoim topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
[Zdaje się, że kwestionuje Pan w ten sposób autorytet pana korespondenta Jacka Wana, który wczoraj ku zachwytowi Niezależnej i innych niepokornych mediów twierdził „Faktach TVN”, o co dokładnie chodziło: "Wchodzi niestety na siedzenie dla spikera… Tam jest siedzenie wyłożone poduszką, powiedzmy… A między tym siedzeniem a mównicą jest mały korytarzyk - pewnie tamtędy proszono, by prezydent przeszedł. Ale na tyle niewysokie było, że stanął… — ubolewał."] p rzecz jasna Japonczyk Wan jest zapewne wedlug shatyna moherem, pisiorem i omamista w jednym i nie wie o czym mowi, :D p swoja droga pokazywano to rowniez na ZDF i rownie silnie obsmiano tam wyczyny PBK,oraz dodano komentarz iz tylko przez wrodzony dsystans i wysoka kulture w Japonii to przemilczano,radze poczytac i poogladac cos wiecej niz PL media i posluchac kogos innego niz tylko PL dziennikarzy z jedynej slusznej stacji :classic_cool: 🖐️ ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn
Pomyliłem sie. Chodziło mi o dawke 112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak każdy będzie tak uważał,to nic tylko skończyć z sobą:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oceniając go jako „nierealistyczny, agresywny, arogancki i pretensjonalny”, szwajcarscy katolicy uważają, że Kościół powinien pogodzić się z istnieniem powtórnych związków rozwodników, związków niesakramentalnych lub par homoseksualnych. >>> Tylko jak to się ma z "co Bóg złączył niechaj człowiek ..." Chociaż ? hmmm wiadomo, że kk odchodzi od tego bo udziela rozwodów kościelnych, a liczba tych rozwodów ciągle wzrasta z roku na rok :( Śmieszne to, że rozwody kościelne są cacy a cywilne be. Dlaczego tak jest ? A no dlatego, że rozwody koscielne kosztuja ponad 10 tys. zł jak gdzieś czytałam i to jest dochód dla kk, a pieniądz w tej instytucji zawsze się liczy :( (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
Z tego co wiem to jest unieważnienie małżeństwa a nie rozwód i to dzieje się pod ściśle określonymi warunkami. Inni co już siebie nie kochają mogą się od siebie odseparować ale wciąż będzie ich wiązał sakrament małżeństwa więc zycie w samotności im zostaje bez innego partnera. Cudowne. Debilizm. Co do opłat to się nie znam. Swoją drogą jakiekolwiek opłaty za jakiekolwiek sakramenty uważam za obrzydliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×