Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 2

Polecane posty

Gość gość
No to podaj na to po JEDNYM przykłądzie na to...smiech.gif x Boże, jaki ty głupi jesteś, jakie mam ci dać przykłady? choćby moi rodzice, pracowali w państwowych firmach, jedną zamknęli, mama straciła pracę i nigdzie jej nie przyjęli, nawet na kasę nie chcieli bo za stara, teraz się babcia opiekuję, ani grosza nie dostaje, cieszyła się, ze chociaż emeryturę jej wypłacą, ale jak podwyzszyli wiek to teraz pradowpodobnie będzie miała mniejszą, jest załamana... ma wyzsze wykształcenie, bardzo dobre. tata pracuje wpaństwówce, też wyższe, jeszcze przed objęciem władzy PO zarabiał 3000 (niecałe, ale razem z premiami) teraz ledwo wyciąga 2000 i jeszcze cały czas go straszą, ze zaraz firmę zamkną, pracy nie zmieni bo za stary, dołożyli mu za to jeszcze 7 lat dotatkowej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, jaki ty głupi jesteś, jakie mam ci dać przykłady? xxPrzykłady na to co podałeś/napisałeś.A to co napisałeś w poście "dziś " nie ma styku z PO bo to efekty kapitalizmu, wolności gospodarczej, gry rynkowej itp, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu masz napisane dokładnie na co przykłady powinieneś podać:x"Shatyn dziś Wszystko przeciwko ludziom, pensje pozabierali, poobniżali, zakłady, firmy pozamykali,xxNo to podaj na to po JEDNYM przykłądzie na to..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, przykłady NIE SĄ WAŻNE. Ważne jest ZWYCIĘSTWO NAD PO/WSI itp. Żonglowanie przykładami przed TOBĄ i tobie podobnymi, to strata czasu. Z wami się nie rozmawia, was informuje (bo ty nie jesteś nikim innym jak tylko bezwładnym zapleczem tego układu władzy, takim małym pyskaczem i potakiewiczem) winnych się sądzi i skazuje i egzekwuje wyroki. To wystarczy. Jakiekolwiek argumentowanie wobec takich, jak ty, to utrata energii. Przekonywać można tych, którzy używają szarych komórek, ty do takich nie należysz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W siedzibie PiS zaprezentowano nowy klip telewizyjny, w którym przytoczono wypowiedzi Komorowskiego sprzed pięciu lat co do: 1) podwyższania wieku emerytalnego, 2) sprawy dopłat dla rolników 3) i podwyższania podatków. Według autorów spotu "Bronisław Komorowski słowa nie dotrzymał", bo: Ad 1) wiek emerytalny wydłużono, Ad 2) dopłaty rolnicze są śmiesznie niskie i o wiele niższe niż w innych krajach UE Ad 3) doszło też do podwyżek 21 podatków x x x Z tych 3 powodów nie będę głosować na pinokia Komorowskiego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykłady na to co podałeś/napisałeś. A to co napisałeś w poście dziś , nie ma styku z PO bo to efekty kapitalizmu, wolności gospodarczej, gry rynkowej itp, itd... x Piszę przecież, ze to firmy państwowe a nie prywatne ciołku, czyli właścicielem nie jest jakiś tam przedsiębiorca, a upadki fiorm i zakłądów to jest podstawowy problem i w każdym kraju o to dbają, bo gdzie maja ludzie pracować, na czym zarabiać? a PO zamiata to pdo dywan. Poza tym nie będe głosowała na obrzydliwą, rozpasaną mordę Komor**** mówiącego, jaki to piękny złoty okres mamy w Polsce, chociażby dlatego bo jakby był szczery to moze bym się zastanowiła, jakby powiedział jak jest, ze oni są bogaci a ludzie biedni, wszystko podupada, pensje są głodowe a oni kłamią w żywe oczy. To już wole Dudę, przynajmniej inny, jak się nie sprawdzi to też won, ale głosowanie a tego samego to masochizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i mam dla ciebie trollu imieniem Shatyn propozycję. Jak jesteś taki mądry i tak wszystko wiesz i potrafisz argumentować, to do sztabu leć Komorowskiego i mu podpowiadaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według autorów spotu "Bronisław Komorowski słowa nie dotrzymał", bo:Ad 1) wiek emerytalny wydłużono,Ad 2) dopłaty rolnicze są śmiesznie niskie i o wiele niższe niż w innych krajach UEAd 3) doszło też do podwyżek 21 podatków xxxWiek wydłużono z powodów ekonomicznych i demograficznyc. To reakcja na to co sie dzieje.Dopłaty są mniejsze bo i mniejsze pensje są w Polsce niż w innych krajach UE.Podwyżki podatków były konieczne ze względu na kryzys światowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn, "włascicielem" firm państwowych nie są przedsiębiorcy, tylko skarb państwa - skarb państwa to rzad, stamtąd oni biorą forse, czyli UKRADLI ludziom po połowie pensji w takich firmach zeby mieć dla siebie i kłamią, ze to nie oni. Coś jeszcze? To bandyctwo najwyższej rangi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Aha i mam dla ciebie trollu imieniem Shatyn propozycję. Jak jesteś taki mądry i tak wszystko wiesz i potrafisz argumentować, to do sztabu leć Komorowskiego i mu podpowiadaj xxDziękuję za propozycję ale nie skorzystam.Dlaczego.Np dlatego że skoro na mnie "mówisz" "troll" tzn że nie masz pojecia o wielu sprawach. I jeszcze w dodatku uważasz, że mam na imię Shatyn.Czyli generalnie nie masz pojęcia o wielu sprawach a więc korzystanie z twoich rad byłoby błedem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Włascicielem skarbu państwa nie jest rząd a przedsiębiorstwa państwowe mają własne zarządy i to one się zajmują takimi rzeczami jak płace, produkcja itp a nie rząd.Dziwne, ze nie wiesz o tak oczywistych rzeczach.Poza tym każde przedsiębiorstwo państwowe czy nie podlega tym samym prawom gospodarczym i ekonomicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli UKRADLI ludziom po połowie pensji w takich firmach zeby mieć dla siebiexxTo poprosze o konkret. Kto komu ukradł i na czym opierasz takie oskarżenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przymknij się już bo mnie wku*wiasz. Mówię o tym, że DLA NICH jest, są premie, są pieniądze, wypłaty niebotyczne, dla ludzi nie ma, zabierają ostatnie pieniądze, co to jest 3000 w porównaniu do nich? sobie powinni odjąć a oni jeszcze ludziom odbierają, smiecie spiedooooolone. Nienawidze ich z całego serca jak widzę moich rodziców oszczędzajacych i zastanawiajacych sie czy starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest na całym świecie, że ludzie z rządu dobrze zarabiają i mają duże premie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyyyypierdalaj, shatyn życzę ci raka mózgu za to jak bronisz po zostaniesz osądzony zobacxzysz, tylko prowokujesz, ciepłam posadka i możesz sobie zartować z ludzi którym głód w oczy zagląda. to jasne, ze nie ma dowodów bo oni wszystko zamiatają, udają ze nie ają władzy nad sądami a to nieprawda są oskarzenia na komorowskiego, ale leżą i się kurzą. obyś zdechł za to co tu robisz, wyśmiewasz się z ludzi porządnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można głosować na kogoś kto popełnia błędy na poziomie dziecka z podstawówki? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest na całym świecie, że ludzie z rządu dobrze zarabiają i mają duże premie. x Tak jest, ale myśla też o swoim narodzie, o zwykłych ludziach, dbaja o nicha tutaj nic, tylko jeszcze pogarszają ich sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będe głosowała na pis bo za pisu w mojej rodzinie żyło się lepiej i c****j wam do tego a w szczególności tobie shatyn zj***eee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przymknij się już bo mnie wku*wiasz. xxA tak możesz się odzywac do swoich rodziców a nie do mnie, bo oni na to,m zasłużyli skoro nie potrafili cie wychowac na człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wyyyypie**alaj, shatyn życzę ci raka mózgu za to jak bronisz po zostaniesz osądzony zobacxzyszxx:DJa nikogo nie bronię tylko ci tłmacze, że oskarżasz kogoś kto na to nie załuguje a robisz to jedynie z braku wiedzy. No i może intelektu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Będe głosowała na pis bo za pisu w mojej rodzinie żyło się lepiej i c****j wam do tego a w szczególności tobie shatyn zj***eeexx"Za pisu" żyło się lepiej bo panowała ogólna hossa gospodarcza a od czasu objęcia rządów przez PO panuje światowy kryzys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest, ale myśla też o swoim narodzie, o zwykłych ludziach, dbaja o nicha tutaj nic, tylko jeszcze pogarszają ich sytuacjexxCzym pogarszają? Możesz wreszcie zacząć posługiwac się konkretami a nie pomówieniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intelekt to ty masz zrąbany, masz obraz do czego doprowadza człowieka bieda i traktowanie jak murzynów we własnym państwie, kulturalna jestem do ludzi, któzy na to zasługują, ty za to jesteś zwykłym pachołkiem, udajesz, ze nie, ale działasz tutaj korzyść bredzisława, ale nie obaiwaj się, nikt normalny na niego nie zagłosuje i tak przegra i to z kretesem, beda musieli sondaże przemieniać żeby nie było stosunku 70;30 dla dudy i obciachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek kulturalny jest ZAWSZE kulturalny...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będe z tobą rozmawiać bo nie warto i większość już zrzeygnowała, żałuję, ze tu weszłami zaczełam z tobą gadać., Ty na wszystko masz takie samo zdanie: pomówienia, to nie wina tych. Ch*j dupa i kamieni kupa oraz polska istnieje tylko teoretycznie to też pomówienia? idź lepiej dooope lizać władzy, wszak oni niewinni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpolityce pl polityka/232977-jan-pawel-iii-wislawa-czymborska-w-bulu-i-nadzieji-virtutii-militarne-kto-robi-bledy-panie-lis haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój intelekt jest w porzadku w przeciwieństwie do twojego. Tak jak ja, w porównaniu do twojej wiedzy, posiadam ogromny zasób wiadomości/wiedzy.I dzięku intelektowi potrafię z nich wyciągać wnioski w przeciwieństwie do ciebie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek kulturalny jest ZAWSZE kulturalny...smiech.gif x Zawsze kulturalna jest tylko ofiara, z chamami trzeba po chamsku bo inaczej nie zrozumieją (przykład to rozmowa z tobą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpolityce pl polityka/232977-jan-pawel-iii-wislawa-czymborska-w-bulu-i-na dzieji-virtutii-militarne-kto-robi-bledy-panie-lis xxx komór to faktycznie tłuk i debil :D wisława "czymborska" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będe z tobą rozmawiać bo nie warto i większość już zrzeygnowała, żałuję, ze tu weszłami zaczełam z tobą gadać., Ty na wszystko masz takie samo zdanie: pomówienia, to nie wina tych. Ch*j d**a i kamieni kupa oraz polska istnieje tylko teoretycznie to też pomówienia? idź lepiej dooope lizać władzy, wszak oni niewinni.xxI wcale się nie dziwie, skoro tak się tutaj ośmieszyłaś.Jeśli jest pomówienie to nazywam to pomówieniem.Jeśli jest kogoś wina to potrafię go wskazać i uzasadnić to wskazanie.Nie liże żadnej doopy winnej czy nie winnej.A Polska (wg jednego z ministrów) istnieje teoretycznie ale tylko w pewnych fragmentach a nie w całości bo w innych fragmentach jest zadziwiająco skuteczna.To wynika z całości wypowiedzi owego ministra.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×