Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 2

Polecane posty

Gość gość
Zawsze kulturalna jest tylko ofiara, z chamami trzeba po chamsku bo inaczej nie zrozumieją (przykład to rozmowa z tobą)xxNie jestem chamem bo nikogo nie obrażam tak jak ty to robisz.Ale siebie nazwałaś celnie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak w ogóle...Odpuść sobie omamisto bo twoje udawanie kobiety jest aż za bardzo widoczne...:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatynku, zablokować ci kolejny temacik? :) bo raz już się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żegnam. Bóg cię osądzi za tę krecią robotę. Jesteś tyle samo wart co ci politykierzy "ja? ja nie jestem nic winny, to PIS, to gospodarka to..." po czym lezie i bierze dla siebie pieniądze ze skarbu państwa.; jak w koncu władzę przejmie ktoś inny to ci z PO zostana osądzeni i przynajmniej połowa z nich wyląduje w pierdlu na dłuuuugie lata. na razie jest to niemożliwe bo PO rządzi krajem i ma większosc,a le to juz niedługo. Strasznie załuję, ze Kuki nie wszedł do II tury z Komorowskim bo wtedy by miał co najmniej 60 % a Komorowski ze 20, ale mam nadzieję że w parlamentarnych zbierze ludzi i wygra i wypieprzy PeOwców na zbity ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz mi zablokowac "temacik" tym bardziej że nic takiego nie posiadam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie muszę nikogo udawać, bo jestem kobietą :D i jestem na właściwym miejscu bo to forum dla kobiet a nie dla takich frustratów i kłamców płci męskiej jak ty, na jakim trzeba być poziomie, żeby byc facetem i pisać na forum kobiecym... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak w koncu władzę przejmie ktoś inny to ci z PO zostana osądzeni i przynajmniej połowa z nich wyląduje w pierdlu na dłuuuugie lata. na razie jest to niemożliwe bo PO rządzi krajem i ma większosc,a le to juz niedługo.xxŻeby kogoś umieścić w pierdlu to trzeba mieć zarzuty oparte o prawo karne.Jak na razie nikt (nawet pisowcy) nie potrafił takich zarzutów postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat to synonim słowa topik, głąbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy jesteśmy omamistami :- Je suis omamist) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie muszę nikogo udawać, bo jestem kobietą smiech.gif i jestem na właściwym miejscu bo to forum dla kobiet a nie dla takich frustratów i kłamców płci męskiej jak ty, na jakim trzeba być poziomie, żeby byc facetem i pisać na forum kobiecym... xxTak, tak...:DNa jakim poziomie trzeba być?Na sporym, wysokim, żeby umieć rozmawiać z innym bez względu na płeć, umieć posługiwac się faktami, konkretami a nie zmyśleniami jak ty...I nie jestem kłamcą bo nikt nie potrafił mi zarzucić kłamstwa i podać do tego zarzutu uzasadnienia opierającego się na faktach ogólnie dostępnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś temat to synonim słowa topik, głąbiexxI po co sobie to tłumaczysz?Ale popełniłeś błąd. Bo chodziło o temacik...:DTo jeszcze raz spróbuj to sobie wytłumaczyć.Tylko po co się obrażasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy jesteśmy omamistami :-xxNie.Są tacy jak ja którzy potrafią posługiwac się faktami z rzeczywistości w przeciwieństwie do omamistów posługujących się faktami z omamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakty są takie ze to koniec Komorowskiego i PO :-) Nawet Olechowski zapowiedział już rebranding u Pienkowskiej tylko Shatyn tego nie zauważył śledząc artykuły w Frondzie :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Komorowski jest w dalszym ciągu prezydentem a PO partią współrządzącą.I to jest naprawde fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt który można sprawdzić.A to co napisałeś to tylko wróżby i nadzieje omamistów i pisiorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A swoją drogą wkleil byś cos z L'Osservatore Romano może być po wlosku albo nawet po łacinie bo ta Fronda już rzygac się chce :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz taką ochotę to sobie sam wklej. I na swoim topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za różnica czy topic czy temat? :O tutaj używa się tych słów zamiennie, jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś stetryczały dziadygo więc jeszcze raz dla upośledzonego shatyna, aby dziadek ze spowolnionym myśleniem zrozumiał: zablokować ci kolejny topic? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:DSpróbuj...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzam czy zablokowany...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z kim PO współrzadzi " ? Masz na mysli PSL ?:-):-):-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jeszcze raz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A z kim PO współrzadzi " ? Masz na mysli PSL ?xxZ kim współrządzi? Nie wiesz?To po co zaczynasz dyskusję na tematy polityczne skoro podstawy nie znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może teraz zablokowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No też nie.Co z tym blokowaniem?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od blokowania topiku.Znalazłem dla ciebie dobry temat. I na twoim poziomie intelektualnym.http://tnij.org/qpg1qoq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od blokowania topiku.Znalazłem dla ciebie dobry temat. I na twoim poziomie intelektualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od blokowania topiku.Znalazłem dla ciebie dobry temat. I na twoim poziomie intelektualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od blokowania topiku.Znalazłem dla ciebie dobry temat. I na twoim poziomie intelektualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×