Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 2

Polecane posty

Gość gość
Cokolwiek napisze dostaje wiadomość, że to SPAM...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ Według KE wzrost deficytu w roku 2008 wynikał z obniżenia składek na zabezpieczenie społeczne, zwiększenia } o Jest to tak samo policzalne jak wpływ zadłużenia na PKB. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym że elektorat Kukiza to nie tylko kwestia JOW-ów mówią też różni publicyści więc shatyn możesz mieć swoje zdanie ale wg mnie mylisz się. Elektorat Kukiza to przede wszyskim frustracja klasą polityczną. JOW-wy to tylko hasło wyjściowe wielu z młodych nie rozumie co to są JOW-y.xxJak widzisz, gaz "łopatologicznie" napisał ci, że "wielu z młodych nie rozumie co to są JOW-y."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to tak samo policzalne jak wpływ zadłużenia na PKB. xxCzyli uważasz, że Komisja Europejska nie wie co mówi.Można i tak ale po co...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jest to policzalne bo można to policzyć dokładnie biorą za podstawe rok poprzedni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Komisja to takie rozmywające pojęcie. Pewno to ekonomiści w niej pracujący wysnuli takie przypuszczenia. Powtórzę, dowodu na to matematycznie nie da się przeprowadzić i wiem to od doktora ekonomii. Gospodarka to system naczyń połączonych, obniżono podatki, więcej pieniędzy zostało w rękach obywateli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W latach poprzednich było mniejsze zadłużenie, więc było mniejsze PKB, ale... nie widzę sensu dalszej polemiki. Jestem ignorantem ekonomicznym. 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do otulonej... x "ja nie odniosłam sie do zdania gazy musztardowego..." x "ale Ifka i gaz napisali to tak lopatologicznie" x x wszystko jak widac trzeba ci jednak lopatologicznie i cytatowo-wklejkowo tlumaczyc :D x S. znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Shatyn to kretyn on nawet nie zauważył jak w niedziele Polska się zmieniła. Będzie bronił PO do upadlego.On nie widzi że PO weszło na drogę SLD. Na szczęście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy to SLD rządziło przez dwie kadencje i po tym okresie miało tak duże poparcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn wczoraj gość dziś Przede wszystkim partie polityczne nie powinny byc finansowane z budżetu. To podstawa na zmianę i od tego należy zacząć. x x x Wtedy do akcji wkrocza różnej maści mafiozi. Chcesz, żeby wygrywał ich kandydat? >>> Może tak konkretniej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość Polskiego społeczeństwa to jednak idioci.Ten kraj schodzi na psy.Nie dziwie się ze kto mądrzejszy opuszcza ten kraj.PO przy pomocy TVN I wybiurczej wyprała dokumentnie co niektórym mózgi! Efekty tego widać na kazdym kroku!!! Niestety społeczeństwo opiera się na kretynach, którzy zresztą są głównym elektoratem PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iftar postawiłem dużo na Bayern, więc wyluzuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar niezalogowana
deutchland, deutschland meine brothers. we are go to wins! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iftar masz mniej niż 30lat?;) jeżeli tak to zostań moją żoną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hajs za bayern wpłynął za zwycięstwo Dudy również :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
_iftar_ dziś Bronisław Komorowski chce wygrać. Zapytany na warszawskiej ulicy jak żyć za 2000 na miesiąc, odpowiedział: Znaleźć nową pracę i wziąć kredyt. xxx Na całym świecie padają takie pytania do polityków a Ci nie są w stanie każdego obywatela uszczęśliwić. Co by odpowiedział Duda? Naobiecywałby zapewne ma lepszy dar wymowy ale czy to by się przełożyło na to że ten konkretny chłopak będzie miał lepiej ? Raczysz żartować ? PIS to gwarant lepszego rozwoju Polski ? Ok. można tak uważać. Ale Komorowski najzwyczajniej nie jest najmocniejszy w takich bezpośrednich rozmowach nie ten refleks co Duda. Ale dobra odpowiedź Dudy wg mnie byłaby tylko i wyłącznie dobrą retoryką i nic więcej. Nie osłabiaj mnie że naiwnie wierzysz iż Duda miałby lepszą propozycję dla tego chłopaka. Komorowski odpowiedział średnio. To co powiedział jest totalnie głupie ? Nie można szukać innej pracy ? Można. Najlepiej zagranicą oczywiście :D hahahaha Przecież wiadomo że ludzie na ulicy czasami pytają o sprawy na które trudno w takiej sytuacji odpowiedzieć nie uciekając w populizm . Komorowski wg mnie odpowiedział uczciwie bez ściemy. Duda by ściemnił. Tusk otarłby łzy. Ty się iftar też łapiesz na takie chwyty ?> ale swoją drogą widzę że wszyscy już walą w Komora nawet w mediach jak sfora wilków dobrali się do gościa który pomimo wielu wad i błędów nie jest wcale taki najgorszy chociaż dobry też nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Jak widzisz, gaz "łopatologicznie" napisał ci, że "wielu z młodych nie rozumie co to są JOW-y." >>> shatyn po pierwsze primo: pisałem to łopatologicznie do Ciebie nie do otulonej. Więc nie manipuluj :classic_cool: po drugie primo ultimo: pomijasz cały czas ten fragment w którym powołuję się na publicystów którzy twierdzą a wiedzę mają chyba sporą że elektorat Kukiza nie głosował głównie na JOW-y. A ty przekręcasz sens mojej wypowiedzi by uzasadniać swoją błędną tezę iż oni głosowali na JOW-y nie wiedząc co robią. Owszem o tym też wspomniałem ale cała wypowiedź ma inny sens. Dobrze manipulujesz , nadajesz się na polityka :-P na prawdę jestem pod wrażeniem. I wcale nie uważam że robisz to świadomie może masz we krwi taką retorykę , dlaczego nie pójdziesz do polityki bo z takim przekręcaniem czyichś słów by na siłę znajdywać w nich poparcie swojej tezy jest genialne :classic_cool: ps. nie chcę zaostrzać rozmowy bo po co stąd troszkę ci fałszywie słodzę :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaz musztardowy wczoraj A skoro nie było cię ostatnio to czemu mi nie odpowioedziałeś na pytania : czy uważasz że hejt na Komorowskiego jest tak samo obrzydliwy jak ten na Lecha oraz czy uważasz że w okresie rządów PIS TVP była upolityczniona. Wciąż nie mam odpowiedzi a ja na twoje udzieliłem. Sprytnie je przemilczałeś bo niby musiałeś odejść od internetu - ok. zdarza się. Zauważ potraktowałem cię poważnie. Liczę na wzajemność. teraz znikam >>>>>>>> No to teraz widać że kolega który tak nas zasypuje pytaniami o PO i Komorowskiego na które mu odpowiedziałem traktując go poważnie, na moje nie zamierza odpowiedzieć chociaż uwierzyłem w tłumaczenia iż odszedł od internetu na jakąś chwilę i nie mógł pisać . Czyli nawet jak bez hejtu i wyzwisk chce się porozmawiać ze zwolennikiem PIS ( nie każdy pewnie taki jest ) to i tak nic nie da. Smutne. No to kolego nie kieruj już do mnie żadnych postów. Ignor to jedyne co jest sensowne. I dziwię się że shatyn z tobą w ogóle rozmawia. Szczekaczy forumowych nie potrafiących wejść w dialog jest cała masa. Niczym się od nich nie różnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie Komorowskiego nie lubią i mają go dosyć. Przez całą prezydenturę zapewniał, jaka to Polska jest wspaniała, jakiego cudu gospodarczego dokonała, przy każdej sposobności plótł o zgodzie, a Tusk podsuwał mu tylko ustawy do podpisania. Komorowski miał za złe Tuskowi, że jest taki pewny prezydenckiego poparcia dla kazego rządowego posunięcia, że nie próbuje nawet zachować pozorów dyskusji politycznej. Pomimo tego, Komorowski z nikim nie wojował, bo mu się nie chciało, a to nawoływanie do zgody zapewnialo mu spokój, którego pragnął ponad wszystko inne. Przygładzic, polklepać, dla każdego dobre slowo i uśmiech, ale w końcu przestalo to wystarczać. Mnóstwo ludzi żyje w biedzie i ma dość wiecznie zadowolonego prezydenta z pobłażliwością poklepującego ich po plecach. Komorowski byl wielce zaskoczony szyderstwami i agresją, z jaką się zetknął na spotkaniach wyborczych, myślał, że to jakieś bojówki PiS-u. Ale kiedy jego każde spotkanie wyborcze kończylo się awanturą, to chyba sobie uświadomił, że wyborcy nie kochają go tak bardzo, jak myślał. A te umizgi do wyborców Kukiza, to już całkowita żenada i strzał w stopę. Jeszcze kilka dni temu szydził z nich, a teraz zwołuje referendum, o które im chodziło. Nikt nie lubi być traktowany jak głupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No panie gaz...:DAleś pan mnie... Złapał..A tak powaznie.Wiem, że ludzie głosowali na Kukiza nie tylko w związku z JOWami. Ale poczytaj co było wcześniej. Popatrz na stronę Kukiza...JOWy, JOWy i jeszcze raz JOWy...To JOWy miały spowodowac, że wyborcy będą wybierali tego co chcą a nie tego który wynika z listy partyjnej. Poczytaj co pisano tutaj i nie tylko na temat Kukiza PRZED WYBORAMI.Teraz nagle okazało się, ze JOWY juz nie są wazne bo... Zajął się nimi Komorowski.Ale skoro nie JOWy w wypadku Kukiza to co? Dlaczego na niego głosowano? Jeśli chodzi o tzw "bunt" to można było głosowac w zasadzie na wszystkich oprócz dwóch czołowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez całą prezydenturę zapewniał, jaka to Polska jest wspaniała, jakiego cudu gospodarczego dokonała, przy każdej sposobności plótł o zgodzie, a Tusk podsuwał mu tylko ustawy do podpisania.xxI mówił Komorowski prawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty przekręcasz sens mojej wypowiedzi by uzasadniać swoją błędną tezę iż oni głosowali na JOW-y nie wiedząc co robią.xxAle tutaj musze zaprotestowac.Niczego nie przekręcam.Bo Kukiz to JOWy (patrz na jego stronę). A więc głosując na Kukiza głosowano na JOWy nie wiedząc co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komorowski byl wielce zaskoczony szyderstwami i agresją, z jaką się zetknął na spotkaniach wyborczych, myślał, że to jakieś bojówki PiS-u. xxBo to były bojówki pisu, Korwina i trochę Kukiza.Widac było przecież, że to grupy zorganizowane z odpowiednimi transparentami i okrzykami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze manipulujesz , nadajesz się na politykaxxNie, nie manipuluję. Wykorzystuję słowa innych i obracam je przeciwko nim alEbo zgodnie z moim zdaniem. To nie manipulacja a wykorzystanie nieścisłości, niedomówień, złych sformułowań, itp, itd...To co zacytowałes, to jedynie przekierowanie słow na które powołała się otulona wykorzystane w konkretnym celu w tej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na polityka się nie nadaje. Z bardzo prostolinijny jestem, za bardzo ufam ludziom, nie umiem kłamać itp, itd.A te cechy są potrzebne politykowi do istnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wóz o nazwie PO od dawna leży w rowie! Idź spać dziadek albo wypad z kumplami których nie masz karmić łabędzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szhmatyn
Dziadek Prezydenta Komorowskiego Osip Szczynukowicz, jak i ojciec Zygmunt Komorowski działali zawsze na szkodę Państwa Polskiego, pierwszy walcząc w 1920r przeciwko Polsce, drugi będąc oficerem LWP przyczynił się do mordowania żołnierzy AK na Podlasiu, był także sowieckim agentem. Obecna zona gubernatora Polski Anna" pochodzi z rodziny UB. Rodzice "Komorowskiej" zmieniali 3 razy nazwisko najpierw matka nazywała się Hanna Rojer, później zmieniła na Jozefa Deptula a gdy Anna miała 2 lata zmienili nazwisko na Dembowscy-pracowali czynnie w PZPR byli rosyjskimi szpiegami Dlaczego nie piętnuje się kłamstw które serwował Komorowski podczas kampanii wybiorczej??? Dlaczego temat odszedł w zapomnienie ??? Przecież okłamał cały naród o jego rzekomym szlacheckim pochodzeniu, pamiętacie jak szczycił się herbem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to teraz widać że kolega który tak nas zasypuje pytaniami o PO i Komorowskiego na które mu odpowiedziałem traktując go poważnie, na moje nie zamierza odpowiedzieć chociaż uwierzyłem w tłumaczenia iż odszedł od internetu na jakąś chwilę i nie mógł pisać .xxxAno taki ten omamista jest.Próbowałem z nim i tak i siak i się nie da bo facet posługuje sie hasełkami z prawicowych mediów i... Tyle.Nic więcej za tym nie stoi. Nie ma żadnej wypełniającej treści. Nie ma żadnych przemyśleń własnych.To nic innego jak żywy magnetofon i na tyle można liczyć na jego odpowiedź na ile magnetofon potrafi odpowiedzieć.Jak już nie ma innego wyjścia to się wyłącza.I jeszcze jedna cecha ale juz nie "magnetofonowa".Kłamie i obraża oraz pomawia.Czyli prawicowieć pełną mordą, na wzór Jarosława K. Na miarę skrojony...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"- Szacuję, że Magdalena Ogórek może zdobyć w wyborach prezydenckich nawet 8-10 proc. poparcia. To jedyna licząca się kobieta w stawce - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński w rozmowie z "Rzeczpospolitą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×