Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Kamilka089
To ja mam 345 anatomy jednak wybrałam te mniejsze i stanik mam D wiec kurna oby nie zmalały czy mogą zmalec? Powiecie mi dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2021
Byłam u dwóch lekarzy i jeden powiedział 305 z tym, ze sposób w jaki przyjmuje i traktuje pacjentów zdecydowanie na NIE, a drugi właśnie zaproponował 245 i powiedział, ze więcej sie da rady. Wyjsciowka to tylko 70a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Gość 2021 faktycznie mały ten implant ale może masz sporo swojego gruczołu wiec nie znaczy ze będziesz miała male piersi. Może w większych byś wyglądała karykaturalne a chyba nie chodzi o to. Chyba ze chcesz wyglądać jak Pamela.a z tego co wiem to im większy implant tym większe prawdopodobieństwo komplikacji typu przekrecenie. Każda oczekuje czegoś innego. Zuza juz pozbylas się tych flaszek? Apropo palenia to tez kiedyś palilam fajki. Od 3 lat pale e papierosy i w sumie dzięki temu udało mi się odłożyć polowe kasy na cycuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc2021 Wszystko zależy od tego jakiego efektu oczekujesz. Jeśli spodziewasz się rozmiaru D to przy tym implancie bo nie uzyskasz. Moim zdaniem będzie to pełne B. Ja z płaskiej wyjsciówki przy implancie 325HP uzyskałam C/D. Musisz się zastanowić jaki rozmiar chcesz uzyskać po operacji i porozmawiać z nim o tym. Doktor będzie w stanie powiedzieć jaki rozmiar powinien wyjść z danego implantu biorąc pod uwagę Twoje naturalne warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2021 zobacz na beauty tam jest sporo zdjęć dziewczyn z takimi implantami. Sama myślałam nad mniejszymi hii. Marzenka jak się czujesz , dzielna jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka089 Piersi nie powinny zmaleć lecz nabiorą kształtu zrobią się bardziej okrągłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka089 Jak chcesz to wysle Ci na maila fotki zrobione dzień po operacji oraz 3 tygodnie po operacji. Oceniasz sama czy zmalaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Asi28, czy muszę sie rejestrować na beauty, zeby zobaczyć zdjęcia. Dziękuje wszystkim za odpowiedz, zdecydowanie nie chce efektu Pameli, ale naturalna wielkość tj. Max C. Czy któraś miała pod gruczoł, czy wszystkie pod mięsień i czym to lekarz tłumaczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2021
Nie wpisałam w powyższym poście gość 2021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2021 chyba żeby tam wejść wogole to trzeba się rejestrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
BB320 tak bardzo chętnie bym zobaczyła Exstaza0089@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka Wysłałam fotki Wykasuj je proszę po obejrzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
BB320 dziękuję ładne cycolki skasowałam odrazu.... Ja też powysyłam jak bd juz na wolności hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2021
Asi28, a Tobie jaki rozmiar lekarz zaproponował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAm
Gosc2021 ja przy wyjściu prawie płaskiej mam 300 okragle i wyszło mi małe D,wiec jeśli lekarz stwierdził ze 245 bedzie dobre ja nie zmieniłabym.Mi zaproponował 300, mam 170 cm i wazę 53kg,wszyscy radzili mi wsiąść 350 lub minimum 320 a mam 300 i jest extra:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Asi dziękuję za troskę. Staram się być dzielna tak jak ty.piersi jak kamienie. Bandaz ciśnie ale cóż sama tego chciałam. Dziś sukces przespałam ciągiem ok 6 godzin. Na noc wzięłam tramal i paracetamol i mąż posmarowal mi plecy ibum w żelu. Ten żel chyba pomógł najbardziej. Dziś trzeba jechać do apteki po cała zgrzewke hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Ja zabieg miałam w czwartek i narazie minęły 2 nocy ale spać nie umiem,nienawidzę spać na plecach ale inaczej nie można.Cycki twarde jak kamienie,bolą,cały przód boli,zebra itd....a jęli chodzi o ten żel to tez mogę go stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Bb320 a mogłabyś mi tez wysłać fotki przed i 1 dzień po? anecia9383@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 2021 mam implanty 240 okrągłe pod mięsień, wyjściowy rozmiar AA po prostu płasko a efekt taki jak oczekiwałam naturalny. Posłuchałam lekarza i zdałam się na jego doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
JaaaAmi no pewnie ze możesz stosować ten żel. Uwierz mi ze tez się meczylam tamte dwie noce a dziś rewelacja. Tez nie przepadam za spaniem na plecach ale cóż kochana musimy to przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
Hej dziewczynki - fakt spanie chyba Jest najgorsze w zasadzie zamiast sie regenerować w nocy to wstajemy obolałe dodatkowo z tylu - no cóż jak to Marzenka mowi same tego chciałyśmy - wiec trzeba zacisnąć zeby z myślą ze z dnia na dzien jest juz o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaaAmi Wysłałam fotki przed, dzień po i 3 tygodnie po. Ciebie też proszę o wykasowanie po obejrzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Czesc dzewczynki nie bede sie przez weekend sie odzywala bo bedze party mojej ccoreczki wlasnie ide robic dekoracje na podworku.punani kochana a moze to przez to ze tak szybciutko wrucilas do piracy.bo wiem ze barmani tez maja ciezko.caly czas na nogach no I nalewanie I podawanie to tez such miesnia.ja wiem ze to glupio zabrzmi.wez moze jakis urlop,I daj rekom odpoczac.xxxxxx wracaj do tego lekarza I powiedz ze naprawde sie martwisz o ta piers xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Dziewczyny myślicie że można zamykać laserowo naczynka na powiekszonych piersiach? Bo niestety widzę ze mi potrzaskaly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Sara podobno trzeba robic zimne oklady jesli widzisz naczynka. To obkurcza naczynia krwionosne ale sa tez rozne mascie.spytaj najlepiej lekarza kiedy to mozna robic a moze ma na to jakies sposoby i cos Ci poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Zrobiły mi się czerwone plamy i czerwone żyłki na piersiach :( nie wiem co z tym robić, napisałam do lekarza, czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Pierwsza noc w domu przespana cała na ketonalu:) Wstawanie po nocy to jakiś koszmar to samo po zasiedzeniu się. Brzuch opuchnięty. Pas się wżyna w skórę. Ile my kochane potrafimy znieść żeby w końcu poczuć się w 100% kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Mam wsadzone anatomiczne 330ml dual plane. W tym staniku są spłaszczone. Ciekawe jaki rozm wyjdzie. Wam też się tak wydawało że są splaszczone? Czy po uwolnieniu ich zwiększyły się? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Joasia tez mam takie wrażenie, że biust w tym staniku z pasem jest płaski a w sportowym to juz w ogóle koszmar. Jakie teraz po 6 tyg możemy nosić stanik, żeby nie szkodzić implantom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Joasia ja niestety nocki nie przespałam. Kurde brzuch tez mam trochę opuchnięty:/ a w staniku tez są jakieś spłaszczone, a po rozpięcie go trochę rosną haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×