Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość zuza1234
Kasia mozesz mi wyslac jakies swieze fotki?? Moj email basia11@onet.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
To już jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Za 5 godzin wyjeżdżamy do klinki. Stres ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia trzymam kciuki. Za kilka godzin będziesz obolała ale juz szczesliwa. Bądź twarda bo przeciaz jedziesz spełnić marzenia. Ja jestem już 3 tygodnie po i bez słowa zrobilabym to jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBB
Do Melissa Spanie na boku po 3tyg. u mnie bez problemu, oczywiście w gór secie. Podkład am dodatkową poduszkę pod bok, ale to tak już dla wygody. Ten gorset z kliniki muszę nosić jeszcze przez m-c. Stanik sportowy tylko czasem i koniecznie z pasem. Ja kupił am stanik sportowy intimisimi. Co do maści alantan, to jest dobra tylko gdy jeszcze strupki nie odpadły. Natomiast później to lepiej stosować taką typowo na blizny. Jeszcze o spaniu na boku, to raczej też jest uzależnione od wielkości implantu. Ja aż takich dużych nie mam 335ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
No koleżanki szykuję się do wyjazdu. Dziękuję wszystkim za wsparcie. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Joasia bedzie dobrze ! Nie martw się !mysl pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Gosc BB ja uzywalam bepanthen a to podobna masc a w zasadzie chyba to samo tylko nazwa inna i rana zaczela sie po tym babrać i z ranki zaczeło się saczyć. .odstawiłam te wszystkie masci i w kilka dni strupki odpadły samoistnie . Jedynie co to psikac octeniseptem i to wszystko,a masci wszelakie i plastry to jak juz strupkow zadnych nie ma i jest na 100 procent wygojone .przynajmniej tak bylo u mnie.teraz znow sie troszke pobawie z tymi ranami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Aa i jeszcze dodam ze miałam cesarke ,niczym tego nie smarowałam a blizny mozna z lupą szukać :) Dziewczyny ktore sa juz po odezwijscie sie ,jak tam u Was i jak sie czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
BB ile minelo od Twojej operacji ?Jakie implanty wybrałas?? Moge prosic o fotki basia11@onet.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
BB320 tez poprosze zdjecia ;) basia11@onet.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Dziewczyny za 2 godziny jadę,prosze trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze.Cala noc nie spałam i strasznie sie boje:((( dzięki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami trzymamy kciuki :-)) U mnie tkliwosc sutkow to przechodzi granice, nawet dotyk materialu, to az mnie prad przechodzi i od razu gesia skorka, naprawde nieprzyjemne uczucie, u mnie juz 3 tyg i 2 dni po, juz bym chciala obciac te koncowki szwow, ale dalej cieknie, nawet spod stripsow, jezu cala blizna zagojona a tylko 1 cm otwarty i tyle zachodu z tym, poza tym lewa wyzej jak pileczka prawa zeszla i kazal lekarz uciskac lewa, bo ja pasa nie mialam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
JaaaaMi bedzie dobrze ! Spokojnie ,wiem co czujesz ja tez sie bardzo bałam ,mysl pozytywnie ,odezwij sie jak bedziesz po jak tam i jak sie czujesz .zobaczysz nie bedzie tak źle :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza1234 Wysłałam fotki Pochwal się swoimi cytrynkami ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmiii
Dzięki dziewczynki jesteście kochane,zbieram sie do wyjścia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaaAmi powodzenia i odezwij się do nas jak bedziesz mogła. Jesteśmy myślami z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
CzeSC dziewczyny ja juz w końcu po tak się bałam a to taki mały pryszcz ból jest ale mały tylko takie parcie na klacie... lecz wszystko do wytrzymania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka089 Witamy w gronie dumnych cycolinek☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
JaaaAmi Trzymam kciuki mocno! Wszystko bedzie dobrze daj znac jak bedziesz mogla jak sie czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Kobietki ! Proszę Was podawajcie maila do wysyłania zdjęć tylko i wyłącznie do którego Wy macie dostęp lub kasujcie korespondencję i zdjęcia. Są to fotki nagich piersi i wysyłając je do Was miałam nadzieję, że mogę liczyć na dyskrecję i wysyłałam je na Waszą prośbę aby pomóc w wyborze implantu i pokazać efekt powiększenia piersi na swoim przykładzie. Otrzymałam maila od męża jednej z Was komentującego moją korespondencję i zdjęcia - Pan był wyraźnie zadowolony i ucieszony z faktu ''pooglądania'' treści maila. Miejcie to proszę na uwadze, bo w tym momencie ja czuję się bardzo niezręcznie że osoby postronne oglądają to co oglądają. Jeżeli któraś z Was będzie miała jakieś pytania odnośnie operacji, przed, po, w trakcie dziewczyny które mają mojego maila możecie śmiało pisać - zawsze służę pomocą, lecz na nowe i nieznane mi maile nie będę już rozsyłać zdjęć - bardzo mi przykro. Pozdrawiam Wszystkie cycolinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Joasia,Jaami trzymam kciuki za was wracajcie szybciutko.bede czekac na wasze wpisy xxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Kamilka dobrze ze tak piszesz,bo ja mam za trzy tygodnie I straaaaasznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Tequila no to kurde ham ten maz,bardzo mi przykro ze tak sie stalo.ja nawet nie pomyslalam zeby je kasowac.moj maz nie ma dostepu do mojej skrzynki.nie przez to ze mu nie ufam,tylko jakas nigdy niebylo takiej potreby.xxxxxxxx no nie smaczna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Asi a jak dzisaj sie czujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
Hej dziewczyny ! Podziękowania dla Asi28 i zuzy1234 odnośnie sposobu spania. Dziewczyny zrzuciłam wszystkie poduszki zostawiajac 1 pod głowa i jest lepiej - przynajmniej plecy nie bolą !! Dzisia zmiana opatrunków pierwsza od wyjścia z kliniki - troche sie boje co zobaczę - mam nadzieje ze bedzie wszystko ok. Samopoczucie ogólnie dobre - piersi strasznie twarde i nadal ten ucisk na klatce ehh - lekko tez zaczynam czuć szwy choć jeszcze ich nie widziałam - dziwnie pieką i ciągną - dzisiaj po zmianę opatrunków napisze cos więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tequila podaj pierwsza literke z nazwy mails mails bo jestem ciekawa czy to nie moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
gośćelmo mowie Ci będzie dobrze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequila Głupia sytuacja naprawdę ale cóż sorry ze to powiem ale niestety faceci w większości to dranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
Dziewczyny a jak z opatrunkiem moze mi mąż zmienić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×