Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość usssia
dzięki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
Gość. Jestem przerażona taką opinią. Mam wrażenie że zrobiłam krok w tył. Wiec proszę podpowiedzcie mi moje Drogie kto zrobi mi ładne piersiątka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
Usssia. Dlaczego czego zdecydowalas się akurat na tego doktora? Czym się sugerować? Właśnie przeczytałam taki negatyw. Może jedna taka kropla deszczu nie czyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
Ussia rutinoscorbin mozesz. Sama bralam, zeby nie zachorowac. Rob sobie ponadto shoty z wycisnietej cytryny. Rano i wieczorem i napewno Cie nie rozlozy. Sa swietne! Mnie dzis zmierzyla kolezanka, ktora zna sie na tym hehe. A co nie wstydze sie ;) wyszlo mi 70 cm pod biustem i 90cm w cycuchach ;) jestem mega happy! a jeszcze do konca nie opadly. Nadal sa bardzo ku gorze, wiec sie jeszcze miseczka na dole wypelni. Kochany Dr ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Sunshine i inne kobietki, które już sa po..Wybaczcie, jeśli pytanie jest zbyt intymne, ALE..dla mnie wązne.. ;) Ciekawa jestem jak ma się kwestia odczuciowa, no i co tu dużo gadać seksu.. Po jakim czasie odważyłyście się już trochę zaszaleć w tym temacie? ;) I czy nie było żadnego dyskomfortu zwiaznego z zanikiem czucia w brodawkach np. itp. Będę wdzieczna za ewentualne dodatkowe obserwacje, uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
dzięki za rade z ta cytryną :)a co do głupich postów to się Ewa nie przejmuj ja widziałam cycusie wykonane przez mojego lekarza są suppper a ze komuś coś nie wyszło ..... no cóż ja tez nie jestem pewna czy mi wyjdzie ale jestem dobrej myśli :) wiesz jak mówią ,,jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził ''a że implant się odznacza... ja mam mieć pod mięsień to chyba nie możliwe ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
Usssia Jesteś kochana. Dzięki za Twoje słowa. Pierwszą wizytę mam dopiero pod koniec września. Długi czas kurcze. Nawet zastanawiam się czy się kwalifikuje. Narazie jeszcze się nie zagłębiam w temacie bo może nici. A jeszcze nie wiem co skrywa mój organizm a tych badań tyle! Żeby jeszcze było ciekawiej będę latwic kredyt a i to nie łatwe. Ale wiedz że na tą chwilę śle Ci pozytywne fluidy.. Bo wiem z doświadczenia że pozytywne myślenie jest najlepszym lekarstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Sunshine, cudne masz te cycuchy ! :) fakt, jeszcze muszą opaść ale wtedy to dopiero będzie moc ! :) GośćEwa, w ogóle nie przejmuj się tą opinią. Widziałam cycki robione przez Kubasika i były świetne. Ussia dobrze prawi ;) Karolina, zdecydowałam się na miłosne uniesienia ok 2 tygodni po op. Trzymałam się za piersi bo się bałam , że za bardzo będą się bujały haha :D ale było ok ;) żadnego dyskomfortu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr marta 1985
Hej ! Jestem 2 lata po zabiegu. Od dwóch dni cos dziwnego dzieje sie z lewa piersią . Kiedy podnoszę bardzo wysoko rękę , jakbym sięgała po książkę z wysokiej półki, odczuwam takie ciągnięcie pod sutkiem . Znacie takie uczucie ? Piersi przy tym są miękkie, nie bolą , nie zmieniły położenia. Wydaje mi sie jakby ta problemowa była nieco większa ale mogę wyolbrzymiać . Na początku sierpnia robiłam usg i wszystko ok . Po kilku dniach byłam na kontroli u mojego chirurga i wszystko dobrze było . Urazu nigdy nie było ... Może któraś z was miała cos takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Ala, ale mi poprawiłaś humor :D Zwłaszcza tekst o "trzymaniu się za cycuchy w trakcie". Jesteś świetna, haha Czyli nie jest źle :P w tym temacie.. Chociaż ja raczej nie wyobrażam sobie seksu ze świeżymi bliznami, to jest to pocieszające, że technicznie jest to możliwe. Oczywiście inna sprawa jak ma się stałego partnera, który wie o operacji, a co innego jak idzie się z kimś nowym a tu - dzień dobry niespodzianka- "wiesz, kochanie, miałam operacje piersi 3 tyg. temu, dlatego nie dotykaj" :D Sorry, Dziewczyny, włączyła mi się głupawka. ;) gość Ewa, ja jestem przed operacja i mało się znam.. ale jak opisujesz, że coś Cię tam "ciągnie" po 2 latach, to może coś ze zrostami w tkance?? Tak czytałam gdzieś, że tego rodzaju komplikacja może się pojawiać nawet po latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
Karola kochana no to ja Ci niestety nie pomoge. Ja obecnie samotna i w celibacie. Jednak wiadomosamemu cos tam tez mozna ;) (if you know what I mean :p) i czucie mam. Wiadomo jeszcze nie 100% ale jest i wiem ze wroci. Chociaz z drugiej strony ja nigdy jakis piersi wrazliwych nie mialam, co by mi ekstazy jakiejs dostarczaly, ale teraz nawet jak sama dotykam to jest milo, ale to chyba sama swiadomosc ze w koncu je mam :) Ala nie kokietuj bos mi nagadala najpierw jakie male malusie, ze az mi sie przykro zrobilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Sunshine, Ty głupolu ! :) W ogóle się nie przejmuj tym co napisałam!!!! Po prostu byłam nieco zdziwiona bo Ty te pierwsze fotki jakoś dziwnie zrobiłaś ale jak przyjrzałam się tym z profilu to mnie zatkało! :D poza tym chyba Twoje wymiary mówią same za siebie, prawda ? :) no i widziałaś moje więc nie ma co porównywać ! :) :* Dr Potocki zrobił nam cudeńka i w ogóle nie ma o czym mówić wrażliwa istoto ! :) :) :) :* :* :* ps oj kochana coś czuję,że Twój celibat pójdzie niebawem w zapomnienie :D jak wypniesz co masz to się zlecą jak pszczółki do miodu hehe ;) Karolina, hahahaha, no pewnie,że nie jest źle w temacie :D no ale fakt faktem stracha miałam,że mi się piłeczki oderwą :D :D :D Trzymałam mocno hehehehehehe ;) ;) ;) teraz już nie trzymam...chyba, że odruchowo :D ahahaha, teraz to mi się głupawka włączyła hihihiihihihi Marta, jeśli oglądał lekarz i miałas usg to chyba nie powinnaś się martwić....to prawda, że komplikacje mogą pojawić się nawet po kilku latach i mowa tu głównie o kapsule ale jeśli Cię nie boli to chyba raczej nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Marta 1985
No muszę jeszcze raz szybko zrobić usg i do lekarza pokazać wyniki i zeby to zbadał bo martwię się .dzięki dziewczyny za odpowiedz ! Mam nadzieje ze sie to wyjaśni i będę mogła dalej cieszyć się z biustu bo uwielbiam go mieć :) a tak btw to jak czytam wpisy na forum to widzę ze dziewczyny robią sobie naprawdę duże piersi ja mam 163 cm przed op. Warzyłam jakieś 52 kg teraz pare więcej biustu nie miałam ,w karcie lekarz wpisał mi w rozpoznaniu "obustronny niedorozwój piersi" no takie małe A ,implanty jakie mi wybrał to 250 ml allergan natrelle anatomiczne i jestem mega zadowolona ! Pewnie moje następne bedą większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Ala - no i bomba, świetnie że potrafisz się bawić tą sytuacją i się nie rpzejmujesz :) Zakładam, że masz stałego partnera i jest Wam razem fajnie z biustem czy bez, hehe i tak trzymać! Ja, podobnie jak Sunshine, singluje ;/ i nie bardzo wyobrażam sobie podczas pierwszej nocy tłumaczyć się jakiemuś nowemu facetowi z tak intymnych szczegółów dotyczących anatomii ;) Nie wiem, pewnie jakas niedzisiejsza jestem, ale wolałabym sobie jakichś komentarzy zaoszczędzic, więc pewnie 2 mce nie dam się nikomu ruszyć :P marta: Tym rozmiarem dałaś mi do myślenia znowu.. Ja juz głupieje od tego. Pisałam, że mam problem z wyborem rozmiaru -jeden lekarz zalecał mi identyczny rozmiar jak Twoje - 250ml (a mamy podobne gabaryty, tylko mozliwe że jestem drobniejsza trochę), drugi - 295-300ml. A ja jak byłam durna, tak jestem.. Oglądałam zdjęcia Sunshine i ona ma 350ml i wyglądają fajnie, choć czeka aż jej opadną. A ja się tak boję żeby te 295g nie wyglądały na mnie jak piłki :( jeju jejuśku.. Marta, mogłabyś mi podesłać swoje skarby do wglądu?? Miałabym jakiś szerszy pogląd bo z 250ml to tutaj nikogo nie widziałam, a wydaje mi się, że wyglądają bardzo naturalnie i prawie nie da się poznać, że "robione". podaję maila jakby co: implanty77@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewelina
Karolinko 2 miesiace po operacji to one sa wciaz dosc wysoko i twardawe, przynajmniej moje ;), wiec partner, ktoremu nie chcesz sie tlumaczyc hihih moze sie domyslic, ze cos było robione. Ja mam wkladki 285 ml, czyli tez niewielkie, piersi nie wyszly duze, ale niby pasuja na mnie staniki w rozm "D", ciesze sie,ze nie wzielam wiekszych, bo wieksze moglyby u mnie wygladac juz sztucznie. Mam okragle implanty. Fotek narazie nie cykam , gdzies za miesiac mam nadzieje, ze opadna calkiem to Ci moge wyslac ...Tez jestem singielka i obawiam sie tego "pierwszego razu " z kimś...mowic, czy nie mowić ? eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Karolina, no jak to, ja mam 250 !! :) Podesłałam Ci zdjęcia. Jestem pewna.,że nikt się nie skroi , ze mam sztuczne cycki ;) Tylko,że Ty chcesz okrągłe tak? Ja mam anatomy. To prawda, jestem z jednym facetem już chyba z 11 lat więc zdecydowanie inna sytuacja niż u Was. Ale tak sobie myślę,że w ogóle nie ma się co tłumaczyć facetowi ! zauważy albo i nie, na początku to nie będzie jego sprawa :P Marta, podeślesz mi zdjęcie? Ciekawa jestem jak po dłuższym czasie wyglądają 250 cc :) Najważniejsze,że jesteś zadowolona :) A jaką miałaś wyjściówkę ??? Ewelina, moje też twardawe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem Ja i kilku moich znajomych nie tolerujemy plastikowego biustu. Oczywiście jest to wasza sprawa, ale zrozumcie nasz punkt widzenia. Nawet jak fajnie wyglądają lużno puszczone lub na stojąco to jak się je pomiętosi to czujemy to obce ciało. Szczególnie jak wyjściowo biust był mały A na leżąco to już porażka Jak leżysz na partnerce to wręcz przeszkadza. Oczywiście po paru piwach to nie wadzi bo o coś innego chodzi ale po wszystkim zaczyna się problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kala
jestem pewna gościu, ze gdybym Ci nie powiedziala, ze mam poprawiony biust to byś sie za Chiny nie domyślił :D, a na leżaco są mięciutkie i sie "rozchodza" na boki, a nie stoja jak piłki. No ,ale mnie operowal wspanialy doktor i nie przesadzilam z rozmiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Gość , zgadzam się- są faceci, którym to przeszkadza, są też tacy, którzy uwielbiają i jak sądzę tacy,którym jest to zupełnie obojętne :) My-kobiety,które poprawiały naturę, też dzielimy się na takie,które robią bardzo naturalne biusty i na takie , u których widać sztuczność, co kto lubi :) Ja tam się cieszę,że świat jest kolorowy :) Natomiast jeśli byłabym facetem i leżała nad kobietą to wolałabym widzieć i miętosić sztuczne cycki ale jednak cycki niż głaskać deskę :D Pozdrawiam ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu - to chyba trafiłeś na kobietę z źle zrobionymi piersiami.. gadalam ostatnio z moim przyjacielem (nie, nie jest gejem, tak istnieje przyjazn damsko-meska:D), który miał dużo partnerek,z czego dwie ze sztucznym biustem i powiedział, ze praktycznie nie czuć żadnej różnicy. A jak rozmiar nie jest jaki wielki i kobieta sama się nie przyzna to facet nawet nie będzie wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem gotów założyć się o to co zaproponujecie i z całą pewnością powiem który biust jest stiuningowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem gotów założyć się o to co zaproponujecie, że zawsze odróżnię biust tiuningowany od naturalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewelina
Gosciu, no z nami sie juz nie zalozysz, bo my wszystkie stunningowane :D, nie przesadzaj, mamy XXI wiek i nalezy korzystac z dobrodziejstw medycyny, oczywiacie z umiarem. Jak jest rozsadna pacjentka i wspanialy doktor to efekt jest rewelacyjny i ja tez jako facet wolalabym zrobione piersi niz wiszace skarpetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym nie powiedziała, że tak się strasznie różnią.... U mnie to taka zaleta że po prostu są większe i fajniej się układają. A Ci którzy najwięcej mają do powiedzenia złych rzeczy tutaj to ich chyba najmniej ten temat dotyczy.... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie dyskutuję o tym czy powiększacie czy nie tylko twierdzę , że zawsze powtarzam zawsze wiem które są robione. Oczywiście jest to wybór każdej z was i to szanuję. Za kilka lat proszę przypomnijcie sobie o tym wpisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kala
Niby szanujesz, ale weszles tu specjalnie tylko po to by napisac nam, ze"plastik" isn`t fantastic. Nic to nie wnioslo do naszej dyskusji, bo my wszystkie jestesmy zadowolone. Nie wiem tez po co mialabyśmy sobie przypominac za kilka lat o Twoim wpisie, za kilka lat to my pewnie bedziemy po kolejnej operacji piersi :D. Grawitacja dziala nawet na "sztuczny" biust :) So you know....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladova_ prosze moglabys mi przeslac zdjecia?widze ze masz 400ml ja zrobilam 415 ale wygladaja na mega male, nawet dzisiaj jak zmienialam opatrunek pielegniarka pyta czy mam 300 ml... wiem ,ze niektore macie po ponad 200 ale ja nie jestem jakas drobna (170cm/59kg) przeslijcie prosze zdjecia jesli macie po 400ml chcialabym porownac...jestem zalamana... nath2000@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Relax , take it easy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny on chyba ma trochę racji. Ja jestem zadowolona w ubraniu, łóżko po roku stało się koszmarem jak dwóch kolejnych zapytało dlaczego masz takie inne cycki. Teraz staram się w czasie zbliżenia być dotykana tylko na dole. Często pokazuję jaka niby jestem napalona i chcę by jak najszybciej we mnie wszedł i mam spokój z biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×