Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćAneta79
hej asylwetka,nie wiem czy to szew zew czy wew,ale wydaje mi sie ze zew bo była to przezroczysta żyłka czyli nie rozpuszczalny a wew.sa rozpuszczalne to raczej nie byłyby z przezroczystej żyłki.w kazdym razie mam nadzieje ze wszysko wyjełam,ale narazie chyba nic sie nie dzieje i sie juz goi,zobaczyny jak nie to podjade do jakiegos chirurga w moim miescie bo ja robiłam w Czechach i mam tam prawie 400 km w jedna stronne to z głupim szwem nie opłaca mi sie tam jechac.dzieki za info ,pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMW85
Czesc dziewczyny,od kilku dni czytam sobie wasze wypowiedzi i radoscia przyznaje, ze jestescie super!!!! Moja operacja bedzie w Anglii 7 maja. Niestety po pierwszej konsultacji zalamamlam sie troszke. Lekarz powiedzial, ze nie moze poprostu wszcepic implantow bo nie mam w prawej piersi "torebki"czy cos w tym rodzaju i jest mozliwosc, ze implant sie nie utrzyma. Prawie sie poplakalam w gabinecie( wlasciwoe to zrobilam po wyjsciu). To sie nazywa tube breast plus prawie płaszczyzna. Chodzi o to, ze piersi sa calkowicie rozne od siebie i gdyby wsadzil mi poprostu implant mialabym jednego sutka wyzej i drugiego nizej. Dodaje, ze jestem prawie plaska- cos jest, ale to jak zakretki od magi. Co za tym wszystkim idzie musze miec dwa zabiegi w jednym. Pan doktor przeszyje mi sutki i kolejne ciecie niestety bedzie od spodu sutka w dol, czyli blizny beda duze. Kazal mi sie zastanowic najpierw i dopiero wrocic do niego- straszna zalosc mnie ogarnela i smutek. W anglii jest tak, ze po koknsultacji z ,lekarzem masz kolejna konsuktacje z twoim opiekunem, ktory bedzie cie prowadzic przed operacja i po. Trafilam na przesympatyczna pania Irene, wszystko mi wytlumaczyla, rowniez obliczyla koszty (2tysiace £wiecej niz normalnie) itp. W kazdym razie tak ja wzruszylam, ze poplakala sie zemna . Powiedzialam, ze chce jak najszybciej to zrobic i ustalilysmy termin na za 7 tygodni. Poprosila mnie zebym zrobila sobie maly test. Polozyla na mojej rece stopke od rajstopy ktora byla wypelniona ryzem. Napisala mi na karteczke wage: 210g, 240g, 270g i 300g. Podobno ryz ma ta sama wage i objetosc co silikon, wiec mam sobie wyprobowac kazda wage . Nosze sobie je po trzy dni. Zaczelam oczywiscie od 210g i bylam po wrazeniem, fajne, delikatnie zaokraglone. Po trzech dniach zmienilam na 240 i odrazu stwierdzilam ze spoko, teraz jestem na 300g i sa duze, ale mysle ze chcialabym jeszcze troszke wieksze. Bo jak juz robie to czemu nie odrazu wieksze. Obawiam sie tylko, ze wiecej nie bede mogla- bo w moim przypadku duzo odemnie nie zalezy. Pytanie: czy ktoras z was miala podniesienie piersi i implant w jednym? Troche sie tego boje. Operacja bedzie trwala 3godziny i podobno bedzie bardziej bolalo po. Lekarz prawdopodobnie bedzie chcial mi wstrzepic anatomy, o ktorych zawsze marzylam, ale teraz zmienialm zdanie i chce okragle.chcialam tez pod miesien a on powiedzial, ze wystarczy pod gruczol. Czytalam, ze lepiej pod miesien bo w razie karmienia, jest mniejsze prawdopodobienstwo, ze moze sie cos znieksztslcic. Mam 30 lat, 76 obwod pod piersiami, 162cm i 56kg. O narkozie juz nie wspomne ;) tez mialyscie hustawki emocjonalne? Z gory wam dziekuje, za wsparcie. Kolejna kosultacje mam 30go kwietnia i tydzien pozniej operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMW85
Z gory sorrki, za bledy ale pisalam z tableta i powychodzily rozne dziwne slowka i bledy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscMika ja nie place VAT-u bo "nie wyksztalcil mi sie gruczol piersiowy" mam zero ... od razu lekarz mi powiedzial ze w kartotece to zapisze i ze operacja bedzie za 13500 netto ... jesli dobrze czytalam to jeszcze od psychiatry mozna takie zaswiadczenie dostac, ale przyczyn z jakich mialby ktos byc zwolniony od psych. nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaMW85 napewno bedzie dobrze !!! ciekawa jestem tego ryzu ... jak je nosisz ? no i jesli chodzi o podniesienie piersi ... to nie wiem o co chodzi ... u mnie problem jest z podstawa piersi ... nie mam wyksztalconego dolu piersi bo tez mam bardzo male ... no i lekarz bedzie dodatkowo nacinal tkanke w glebi ale pod piersia zeby wytworzyc taka wlasnie standardowa wypuklosc po zaszyciu zeby implant sie czaseem nie przesunal w dol ... ale powedzial ze blizna zewnetrznna bedzie normalna jedynie w srodku bedzie bardziej ciete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
Rosa1987 dziękuje za odpowiedź :) Ją na stronie u doktorka widziałam przedział kosztu zabiegu 15-18tys. Wiem, że to cena orientacyjna w każdym razie liczę na cud i mam nadzieję że nie wyjdzie nic ponad to choć sama ta kwota jest dla mnie duża :( ale jak nie zrobię teraz to podejrzewam że już więcej nie będzie "okazji". A marzę o tym tyle lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscMIKA na stronie kliniki gdzie operuje Kasprzyk pod cennikiem jest informacja " Podane ceny nie zawierają VAT. Jeśli pacjent przedstawi zaświadczenie od innego specjalisty- w zależności od rodzaju zabiegu- psychiatry, psychologa, endokrynologa czy ortopedy, w którym jest stwierdzenie, że zabieg ma charakter leczniczy VAT nie jest naliczany" wiec 15-18tys to netto ... nataszka_wroc placilas z Vatem czy bez bo u Ciebie tak jak i u mnie to powinnas miec bez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Czytam Was od dawna, fajnie ze jest to forum! W połowie kwietnia mam mieć operacje powiększenia w klinice dr Szczyta u dr Kulickiego - może któraś z Was może sie o nim wypowiedzieć, czy któraś robiła tam piersi :)? Bardzo sie boje , ale czego sie nie robi.. :) Miałam mieć robione piersi juz we wrześniu minionego roku ale sie przed operką okazało ze jestem w drugiejj ciąży i odwołałam. A 2 miesiace pózniej okazało sie ze poroniłam :(( Otrzasnelam się z czasem i stwierdziłam ze robię - na razie 2 ciąży nie zamierzam nawet po tym wszystkim planować :( Całuje Was i mam nadzieje ze któraś będzie mogła sie do mojego postu odnieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wiem czy to było z vatem czy nie. Zapłaciłam normalnie 18 tys plus 600 zł anestezjolog (w dniu operacji te 600 zł). Nie miałam zaświadczenia od lekarza, ze mam cos nie tak, zeby było taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecytyna
hejka a ten Ksaprzyk w Krakowie to 15-18 tys + vat to mi 21000 wychodzi to w całej Polsce takich cen nie widziałam a jaki jest termin oczekiwania na konsultację a jaki na operację? a dr Witwicki??? W-wa??? poradzcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
Rosa1987 o matko to ile mnie te cyce wyniosą? Jak mi powiedzą 20tys. To zrezygnuje... Ile Wy kobitki placilyscie? Myślicie że dałoby radę jakoś załatwić to u psychologa żeby nie płacić vatu? :) ją na konsultacje czekałam dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscMika ja tylko napisalam co jest pod cennikiem bo nie kazdy doczytuje a potem zaskoczenie ... no i 15 tys netto to 18450 wiec teoretycznie z najnizszej kwoty tez duzo wychodzi ... ja mam 13500 netto wiec to prawie 16 tys brutto nataszka ja bym sie zainteresowala tym VAT-em ... sama mam naprawde takie jak Twoje i mi lekarz sam powiedzial/zaproponowal ze on wpisze w kartotece moje ZERO zamiast piersi jako "niewyksztalcony gruczol" i wtedy nie musze placic VAT-u, a dowodem jest zdjecie przed operacja... na Twoim miejscu zapytalabym na jakiejs kontroli o to no chyba ze 18000 mialas bez Vatu odplatnosc gosc_Magda wspolzuje przezyc ... zrob teraz cos dla siebie ... choc ja na operacje zdecydowalam dopiero po urodzeniu 2 bo wiecej juz naprwno nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOŚĆ z godz 01:23, jestem zadowolona bardzo, moge Ci podesłać zdjecia to zobaczysz jaki byłam chudzielec bez cycków przed ;) Kupiłam cycki i juz zebra nie wystają ;) Figura od razu sie zmieniła ;) Hahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecytyna napewno widzialas tylko wszystkie kliniki zazwyczaj podaja ceny NETTO z dopiskiem pod cennikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTalka
Hej dziewczynki, mam pytanie, jestem11 dni po op, wszystki jeszcze obolale, szczypia ciecia ale same cycki bola przy kazdym nawet najmniejszym dotyku, wszystko sie jeszcze uklada, a moje pytanko brzmi do dziewczyn po, czy mialydcie tez tak ze jedna piers szybciej sie zmieniala tzn opadala jak trzeba, schodzila na swoje miejsce i malala, a druga wciaz byla opuchnieta i znacznie wieksza? Ja tak mam :( doktorek powiedzial ze dwa tyg po op mam isc na zakupy i moge nosic fiszbinowy stanik na dzien, na nic tylko ten od nich. No nie widze tego bo ta jedna strona ciagle spuchnieta. Piwiedzcie kochane, kiedy ta opuchlizna zejdzie? Dzieki z gory za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa1987
goscNIKA ja mysle ze mam swietnego lekarza niemniej jednak najpierw musze zobaczyc co u mnie stworzy i jesli bede zadowolona to bede polecac i podawac nazwisko bo wole jednak miec pewnosc nim rozpowszechnie ... efekt bedzie koncem kwietnia... nataszka moze natomiast polecac ze spokojnym sumieniem bo ma FENOMENALNE piersi ... tylko Kasprzyk jednak sie ceni ... za zabieg ... ale nawet za konsultacje ma jedna z wyzszych cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
Rosa1987 kurde wybrałam sobie już tego lekarza hohoho temu, ale cena mnie teraz przeraziła, wiedziałam, że to drogi interes ale chyba nie brałam pod uwagę kwoty 19-20 lub wyższej :( Natasza_wróć też jestem szczuplutka, ale choćbym jadła co godzinę kebaba to i tak to nic nie zmieni niestety, chciałabym przytyć, może wtedy by coś i te cyce poszły ale nie ma szans ;p jak tylko mogę to baaardzo bym Cię prosiła o zdjęcia, jestem ciekawa jaki efekt no i jak wygląda praca tego naszego lekarza :) Mikaaaa8888@wp.pl dziękuje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika ja tez jego wybralam jako pierwszego :) zobaczymy :) a kiedy masz konsultacje pierwsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
Rosa, mam nadzieję, że nasz pierwszy wybór będzie trafny i będziemy przeszczesliwe po zabiegu :) ją czekam już dwa MC i termin mam za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
W ogóle już sobie wymyslilam, że chce anatomy no ale zobaczymy co lekarz powiedział, co tam wymierzy i dobierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscNIKA ja Kasprzyka wybralam jako pierwszego ale zmienilam zdanie :) zle napisalam ... hehe ... trzymam kciuki za konsultacje i nizsza kwote podawana niz na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
Rosa, aaa w ten sposób hehe a Byłaś u niego na konsultacji czy wcześniej zmieniłas zdanie? :) Dziękuje :) obym była zadowolona i z konsultacji i z ceny :) ciekawa jestem też ile trzeba będzie na zabieg czekać. I tego, ile te cyce mi posłużą hehe mam nadzieję że jak najdłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
Nataszka_wroc powiem tak - są piękne!!! Serio! Jestem pod takim wrażeniem że jej. Oglądalam wiele zdjęć przed i po ale teraz kiedy widzę zdj. Takie normalne i biustu z pod ręki doktora do którego się wybieram to jest przeżycie :P zazdroszczę strasznie i nie dziwię się nic a nic że jesteś zadowolona z efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
Jezu aż się poryczalam jak pomyślałam że tak nie długo mogę takie mieć :P Nataszka napisz proszę jeszcze raz jaki rozmiar masz zebym wiedziała w co celować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojcion dziekuje za odp.A gdzie finalnie zrobilas operacje? Im wiecej czytam tym mniej wiem.I jak to jest z tymi cenami..Czy mozesz podeslac mi maila ze zdjeciem (natasza251@autograf.pl)przed i po i napisac lekarza oraz cene.Zrozumialam ze ta puerwsza lekarka Ci nie podpasowala,ale nie ma nic o wyborze dr.Moze cos pominelam we wczesniekszych Twoich wpisach.W kazdym razie serdecznie Ci dziekuje za odzew:)Juz jestem w szoku jak do ceny na str. mam doliczac vat i wyjdzie okolo 3000wiecej...Dziewczyny a co z implantem za 10lat..Czy lekarze daja gwarancje dozywotniego noszenia implantow? Czy to opcja dowolna wymiana po 10latach? Mam 36lat i troche mnie przeraza ze tak co 10lat mam bulic 20tys i poddawac sie operacji w zniecz.ogolnym...Czy wasi lekarze tak to widza?Dalej nie wiem kogo wybrac na konsultacje czy ze stolicy czy z Łodzi..:( Może jednak ktoras jeszcze pomoze i poleci kogos ? W tym tyg chce juz umowic sie na konsultacje zeby w wakacje w trakcie urlopu zrobic zabieg pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×