Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćAneta79
kobitki !!! to co maleja potem ,czy nie te nasz nowe cycuchy ?!! ,bo nadal nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiKatowice
Hej hej gość z 9:48, wyluzuj. Tu się nikt nie wypowiada jako znawca i ekspert, dziewczyna pyta o nasze doświadczenia to opowiadamy z chęci pomocy uważam że każda opinia jest cenna. Wybór rozmiaru to twardy orzech i mamy tu takà solidarność że żadna opinia nie jest brana jako wymàdrzanie się czy udawanie znawczyni. Po profesjonalnà opinię idzie się do lekarza a na pogaduchy zaglàda się na forum. Nikt nie stawia pogaduch na równi z profesjonalnà opinià znawcy. Mi tu dziewczyny bardzo pomogły i jestem im bardzo wdzięczna, a ostateczne decyzje i tak należaly do doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa1987
Iwona83 z tego co poczytalam istotna nie jest pojemnosc a projekcja, bo implant okragły z ta sama pojemnoscią moze miec rozne projekcje w zaleznosci od szerokosci implantu ... tutaj ciekawa strona jesli chodzi o to na jakies zasadzie lekarze dobieraja http://art-med.com.pl/pl/zabiegi/piersi/dobor-implantow/ przeliczenia są z dodawaniem tkanki podskornej itp,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa1987
chyba sie wyglupilam :D bo Wy pewnie bardziej obeznane .... ja sie zastanawiam jak bedzie wygladac projekcja 5,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susan30
Dziewczyny nie przeszła mi końcówka mojej wypowiedzi jestem nowa chciałam sie podzielić z wami rowniez wczoraj miałam zabieg zachwile minie 24h byłam na zdjęciu bandaży mam 350ml moja wyjściowa 34a czyli zero Hii ogólnie czuje sie bardzo dobrze myślałam ze bedzie gorzej naprawde ale tak jak każda z was Inaczej przechodzi troszke Naprwno polecam jeść po zabiegu cos suchego rano przechłodzona ze śniadaniem i zle sie skończyło bardzo sie balalam niewiem nawet kiedy minęła godzina bardziej stresowałam sieborzejd gdYz zabieg miał byc o1 a przedłużyło sie i zabrano mnieo2-15 bardzo sie balalam gdyż jestes świeża mama mam7 miesięczna córeczkę odpowiem na pytania a wam zazdrosne bo zostajecie w klinice chociaż dobę ja mieszkam za granica unas godzina i do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz Kasprzyk, polecam go. Trzy moje znajome u niego robiły i sa zadowolone bardzo ;) Moje tez wyszły całkiem, całkiem fajniutkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaibizz
Dziewczyny czytam Was i jesteście wszystkie fajne i pozytywne- jak normalnie nie w necie.Od dawna obserwuje topic, czytam i zazdroszczę. Też chce sobie zrobić biust- to moje marzenie od zawsze(tak jak u większości tu więc nic oryginalnego nie napisałam:)) Mieszkam w pobliżu Łodzi i może któraś coś doradzi -gdzie,za ile,jak to wygląda...Mam trzy córy,najmłodsza 2latka. Chcę zrobić coś vla siebie.Jak nie teraz to nigdy bo zawsze będą inne potrzeby przy trzech córkach...Rozważałam też klinikę Szczyta,tyle że cena z******ta. Napiszcie jakieś rady i namiary Pozdrawiam Was i trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
To ja po raz pierwszy napisze u kogo robiłam swoje skarby :) moim bohaterem jest dr Stańczyk Jarosław, klinika linea corporsis Warszawa. Jutro minie tydzien. Dr mimo moich komplikacji z przeciwbólowymi (organizm złe tolerował) dzwonił zaprosił do kliniki, wczesniej tez pomocny rzeczowy. Sprawdzony :) przez kilka kolezanek, i obserwowany przeze mnie od 8 lat :) Polecam z całego serducha. Piersi nikomu juz noe oddam są moje, wymarzone śliczne... I wydaje mi sie ze wyrównał mi dr asymetrię ake to sie upewnię hak zejdzie opuchlizna i implanty sie umiejscowią- opadną. A jak na razie opuchlizna schodzi równiutko. A jak dzis sie czuje? Swietnie ! Noc przespana nawet na pol-boku (półsiedząco) przeciwbólowych noe biorę od czwartku, chyba dwa ibupromy wzięłam na noc w ciagu tego czasu asekuracyjnie Rece pod psze do gory w każdej płaszczyźnie .. Ale z podnoszeniem uwazam, nie biorę nawet 1kg na swoj***arki bo nie chce byc ryzykantką. Myje sie Saną od czubka głowy po nogi. Nawet pedicure wczoraj zrobiłam :) taka ze mnie laska teraz ;) Haha Iwonka 83 i co? Idziesz 5 kwietnia na operacje ?co postanowiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćizi
Mojcion napisz prosze cos wiecej. Ja moge zrobic operacje w Łodzi lub w stolicy wlasnie(mieszkam okolo 100km od jednej i drugiej miejscowosci wiec jest mi w sumie obojetne gdzie byleby super chirurg i bezpieczna operacja).Napisz prosze ile kosztowal zabieg,jak szybko operacja od konsultacji i ile sie lezy po operacji.Gdzie znajduje sie ta klinika gdzie robilas piersi.Na razie zbieram info a Twoja opinia mnie zainteresowala. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc Izi a byłas juz na jakiś konsultacjach? bo to ważne żeby samemu tez sprawdzić jak się dogadujesz z lekarzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataszka ja wlasnie myslalam o tym lekarzu ale zdecydowalam sie na innego jednak ... placilas z VAT-em czy bez ? Mojcijon ale Ci zazdroszcze tego pozytywnego myslenia i ze juz po jestes :D czy ktoras z Was startowala jeszcze z takiego zera badz A malego ? Iwona ja bym zawierzyla lekarzowi szczegolnie ze dwoch dalo taka sama pojemnosc ... wiedza jakie masz wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAneta79
hej kobitki a ja mam problem,wczraj zauwazłam a własciwie wyczułam pod placami ze nadal mam jeden szew nie wyciagniety,zauwazyłam bo w tym miejscu nie chciała mi sie rana zagoic -cięcie pod implant .próbowałam to sama wyciagnąc bo swieta i llekarze nie przyjmuja, ale nie wiem czy udało mi sie wszystko wyciagnąc bo toche juz wrosło w skóre no i krew sie polała :) boje sie tego ze blizna teraz bedziie brzydka bo w tym mieiscu mi sie troche rana rozeszła no i nie wiem czy cos tam nie zostało bo jak tak ,to nadal sie bedzie pewnie paprało.miała tak któras,nie chce brzydkiej blizny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Goscizi Ja na konsultacje czekałam miesiąc na operacje miałam czekać 5 miesiecy, ale udało sie po 3. Byłam wczesniej u pani chomickiej jandy w luxmed na konsultacji 3d ale mi nie pasowała i oba i lux Med jako firma w takim sensie ze jak ja bede niezadowolona czy cis mi siecdrapietak to in jedna xińska nie zaszkodzi a takiej prywatnej firmie małej juz tak - ale nie ważne :) No i co.. Rada moja taka zeby jednak pójść do conajmniej dwóch lekarzy bo to ci da obraz szerszy.. I ma podejście do pacjenta i np na wielkość i dobór implantów. Kazda zawsze ma dylematy czy za duze za małe, okrągłe czy anatomy. A jak sobie zasięgniesz opinii dwóch niezależnych lekarzy to zawsze inaczej. Leżenia ile? To zależy, kazda ma inaczej. Ja tego sanego dnia brałam prysznic chodziłam jadłam .. No nie ubrałam sie sama, na upartego owszem ake obiecałam sobie sie oszczędzać. Jestem 6 dni po a nikt sie nie zorientował ze mam robione piersi :) i ze jestem po operacji .. Wiadomo mąż miał przekichane bo za dziećmi latał ale ja za to czułam sie jak królowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 83
Hej dziewczyny. Napiszę krotko bo święta itp. Z terminu operacji 5 kwietnia u dr.Obrockiego zrezygnowałam. Główny powód to obawa za 250 to mało i ze nie będę zadowolona z wielkosci po. Chce jeszcze raz isc do dr.Stanczyka ktory proponowal mi 295-310. Z 4 lekarzy u których byłam na konsultacjach Dr.Stanczyk i dr.Obrocki wydaja mi sie najlepszymi specjalistami i myślę, ze zdecyduję sie na te 295-310 u Stanczyka tylko ze terminy operacji sa odległe :-( Dop.lipcowe :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lecytyna
Dziewczyny pomocy strasznie pragne powiększyć piersi postanowiłam że wiek 40 lat to jest to. Jestem ze śląska i nie wiem kto co i gdzie . Czytam już na różnych forach internetowych ale dalej nie wiem u kogo. Szukam kogoś sprawdzonego. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część Dziewczyny :) podczytuje Was od jakiegoś czasu. Zbieram informacje na temat powiększania piersi już dluuugi czas, tak samo dlugo marzę o tej operacji. Konsultacje mam za nie całe dwa tygodnie. Mam nadzieję, że nie będę musiała długo czekać na operację :) Z tego co wy czytałam nataszka_wroc mialas operację u tego lekarza u którego ją planuje. Też jestem szczupłą i wysoką, ciekawa jestem jaka wielkość mi zaproponuje. Ogólnie jesteś zadowolona z efektu? :) troszkę przeraziła mnie cena jaką zapłaciłas, kurcze dużo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susan30
Witam wiem ze nie pomogę wam wybrać odpowiedniego lekarza wy jesteście w Polsce a ja w stanach ale za to mogę sie podzielić tym co czuje dzis jest niedziela operacje miałam w piątek myślałam ze bedzie gorzej czuje sie swietnie tabletki przepisano mi co3/4 godz po 2 ja brałam tylko jedno gdyż nie potrzebowałam niemialam aż takiego bólu oprócz tego mam jeszcze 2inne i podzielę sie tym ze mam znieczulenie od środka za ktore musiałam zaplacic extra jest to na3 dni jutro juz to odpinam w środę mam prawdopodobnie szwy jestem bardzo zadowlona 350 także dziewczyny jeśli lekarz proponuje wam mniejsze a macie malutkie takie jak ja miałam to niebedzie dużego efektu ja mam z małego a idealne myśle ze nawet nikt sie nie kapnie gdzy zawsze nosiłam ogromne pus up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Będziesz Iwona zadowolona :) a termin znajdzie sie szybszy - zadzwoń i porozmawiaj. Zapisz sie na listę oczekujących na szybszy termin. Ja gdy zapłaciłam polowe za operacje termin znalazł sie błyskawicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
ANETA,jesteś pewna,ze to szew zewnętrzny? Mi ściągnięto wszystkie,ale po 4 tyg od zabiegu posdskorny szew (rozpuszczalny) mi wyszedł i jechałam do kliniki go wycinać,wczoraj zauważyłam,ze kolejny mi wyłazi a to już 7 tyg po op..masakra. pod lewą piersią blizna juz ladna, blada,wyczuwam szwy podskórne,ale nie wychodzą mi,a pod tą prawą piersią blizna caly czas rozowa i przez te komplikacje co raz szersza (wyjściowa ok 4cm dl ,cieniutka). Pewnie znowu skonczy sie wizytą w klinice ,co i tobie radzę,ja w zwiazku z ponownym otwarciem rany dostałam opatrunki antyseptyczne i antybiotyk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa1987
gosc z 1:23 z VATEM ceny sie klaruja u dobrych lekarzy od 15-20000, chyba ze masz podstawy zebys nie musiala VAT-u placic ... jesli sie nie zdecydujesz przed 15 kwietnia i wszystko pojdzie zgodnie z planem to Ci powiem jak po operacji u mojego lekarza asylwetka przeraza mnie to co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
Hej :) to ja pisałam dziś w nocy pod "gość". Chciałam zapytać jak można ominąć ten VAT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×